Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Generální audio vlákno
To je hodně dobrý Remix trochu toho Dubstepu neuškodíRainbowlaugh
|||
Odpovědět
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Tohle je úžasný...


Rainbowderp
Odpovědět
Tak tohle vážně udělalo můj den lepším Rainbowlaugh Pokud znáte cover Michelle Creber a Black Gryph0na na písničku Michaela Jacksona Beat it (kdo ne, tady je a stojí za to Pinkiesmile http://www.youtube.com/watch?v=gmJ2Bkx2C5A) a je Brony, tak ho to určitě pobaví stejně jako mě Twilightsmile (Fuj, to byla ale dlouhá věta Rainbowlaugh)

Tady je: http://www.youtube.com/watch?v=fLgrKCtFz24

Spoiler číst až po zhlédnutí, je to přece spoiler Rainbowlaugh
No, na mě to video i ta písnička udělaly vážně velký dojem. Jak naprosto přesný text (nejlepší bylo asi "Let the Universe know!" Rainbowlaugh) tak i perfektní video (i přes né profesionální záznam a natáčení v terénu bylo úžasné. ÚŽASNÉ!). K tomu ještě něco řeknu a to to, že jsem to mohl pustit kámošovi jako normální písničku, ale pro bronies je tam v každém záběru něco Twilightsmile Za prvé, slavní zpěváci (The Living Tombstonea jsem poznal!) a dabéři (Andrea Libman, Tara Strong, Ashleigh Ball, další asi tuna charakterů atd. stačí si rozkliknout popisek videa Rainbowlaugh), za druhé to, že skoro všichni měli Mlp trika a mikiny, Blind Bagy a jiné další předměty (CMC mikiny to zabily Rainbowlaugh), a za třetí, Applebloom, Pinkie a Fluttershy Pinkiesmile Andreu už jsem znal, ale stejně mě dostala, a díky té řádce, co říkala dabérka Applebloom, jsem si musel najít reportáž s kompletními CMC, kde i mluvily svoje role. Prostě, full of pony, full of swag, skvělý text, písnička, video lidi, atmosféra, a nápad. Ještě mám chuť psát, ale vás už by to asi nebavilo. Howgh.
Odpovědět
PrinceWhateverer

Mandopony

L-Train

Aoshi & Evdog & LilyCloud

Reverbrony

Vinyl.rawr

Odpovědět
Hello everybrony, měl bych po vás menší prosbu Twilightsmile
Nedávno jsem narazil na tento remix,:



který mě dost zaujal (mírně řečeno). Rád bych si našel víc takových remixů (zbytek autorovy tvorby mě už tolik nenadchnul), takže kdyby se tu našel fanoušek těchto "trance remixů" a mohl by mi něco doporučit, byl bych moc rád Twilightsmile

A ještě mě napadá, nezná tu někdo také náhodou autora, jehož styl hudby by se podobal WoodenToasterovi? Od něj jsem si zamiloval (přiměřeně řečeno) Nightmare Night, Rainbow Factory a především Awoken. Pokud by mi někdo dokázal najít tvorbu s podobným stylem, která by mě oslovila tak jako výše uvedená díla, rozhodně bych mu to nezapomněl Rainbowkiss
It is going to be Celestia who will judge you, not me.
Odpovědět
Tak jsem si teprve včera pustil písničku Join the Herd. A ona je to parodie na jednu z mých nejoblíbenějších písniček skombinovaná s bronies. Co víc si přát Twilightsmile Už tu určitě byla, ale pojďme si společně zaspívat Rainbowlaugh http://www.youtube.com/watch?v=ojHbS40ZnqE
Odpovědět
Krawik:
SlyphStorm

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
Odpovědět
Krawik: ta písnička mi trochu připomíná Blaze, ale protože všechny songy smazal, tak to je jen v "archivu" pod jiným kanálem
janak jak píše Foxtrot, tak Glazovi se hodně podobá Slyph nebo třeba i H8_Seed/The Ulasht (+ archiv s některými odebranými)

A abych jan nežvanil, tak sem v poslední době našel takovou zajímavost.
Ruské covery na "legendy" fandomu Rainbowlaugh
Je to pěkně zpracované a sranda to poslouchat když dvě třetiny slov rozumíte

  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Nepřináším žádnou písničku, ale jen informaci, že Daniel Ingram dokončil všechny písničky pro Season 5. Teď už jen ten datum uvedení! Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)