Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls: Rainbow Rocks!
Uz je venku cesky songlist na EQG2: (mrk)

01 Duhove kameny
02 Lepsi nez stale
03 Pod nasim hlaskovani
04 Triky pro me otroky (Mocna a seda)
05 Zavrt ocasem
06 Vitejte na prehlidce
07 Husty - jako chci byt vcelou
08 Pjdme miti souboj
09 Svitte jako duha
10 Hudba primo do usi
Odpovědět
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nevim ktery preklad songu zni tepleji. ja vim ze se s tim moc delat neda ale doprcic to fakt nemuzou nechat aspon ty pisnicky neprelozeny. kdyz ja jsem byla mala tak bylo celkem normalni ze pisnicky byli u nekterych filmu v originale a neprekladali se. to uz by klidne mohli prelozit i Pomadu. vsak spousta deti se dneska pomalu od skolky uci anglicky, tak at procvicujou.
uz vidim random malou holcicku jak si prozpevuje "triky pro me otroky" nebo "pod nasim hlaskovanim"
Odpovědět
Jako vtip dobré, ale stále věřím v mnohem lepší překlad. Rainbowlaugh
"Ať se děje cokoli, nikdy se nevzdávej sebe, svých přátel a snů."

Blog
Něco málo z tvorby
Avatar má na svědomí Ema Windpower. Pinkiesmile
Odpovědět
Tak to zní fakt hrozně. Souhlasím s tím, že by se písničky překládat neměly.

Odesláno z mého LG-P690 pomocí Tapatalk 2
Odpovědět
Za celý svůj život jsem slyšel jen o pár lidech, kteří by to do češtiny přeložili slušně, ale o nikom, kdo by to přeložil alespoň nadprůměrně Ajsmug Proto jsem se od podobných překladů už dávno naučil nic neočekávat a raději je ani nevyhledávat.

Také bych souhlasil s tím, aby se nepřekládaly vůbec, koneckonců text jako takovej tam moc velkou úlohu nehraje.
It is going to be Celestia who will judge you, not me.
Odpovědět
Xsofte.. Jestli ten překlad není jen tvůj žertík, tak nás čeká docela slušnej adrenalin Rainbowlaugh

07 Husty - jako chci byt vcelou

To je co? Překlep, nebo výsměch češtině od překladatelů?

Víte čeho se já asi tak nejvíc bojim? Hlasového doprovodu Sonaty a Ariy.... O co byli songy Dazlings v EN lepší.. O to budou 10x v CZ horší Rainbowwild
Odpovědět
@Dragonalicorn
[Obrázek: pony_sheldon_by_avastindy-d4m9w5g.png]..BAZINGA..
Odpovědět
Nesleduju Big Bang theory.. Takže nechápuTrixieshiftright
Odpovědět
@Dragonalicorn
aha. .. by to vtip.
Odpovědět
KONEČNĚ! Dneska jsem se konečně podíval na Rainbow Rocks! A reakce? No, takže co mě na první pohled a poslech uchvátilo, bylo intro, které nemělo chybu. Celkově film byl tak trochu zmatený a často nebyl ve věcech vůbec žádný smysl. Například, že Twilight dostane dopis, a za 10 min ČhUSSS! a jde do světa lidí, pomocí nějaký technický mašiny, co tam nemá co dělat. Celkový smysl filmu taky nix oslnivého. Potom, že tam všichni jsou dementi. Sunset nepozná, co je na nich (Dazzlinzích) divnýho, nikdo ostatní nepozná ty jejich dvojsmysly, Twilight vidí, jak se ostatní hádaj, ČhUSS! I DON'T CARE! A všechno musí zachraňovat Sunset. Ne, po hodině nebo kolik nikoho nenapadne, že by se dveře mohly otvírat na druhou stranu.
Naopak se mi líbily scénky navazující na Sneak Peaky, třeba jak tam Vinyl projde kolem Mane6 v kavárně Twilightsmile Taky jsem se těšil na záveřeřnou písničku, a nebyla nijak úžasná. Nejlepší bylo Shake your Tail, ta se faakt líbila. Doufal, že právě ta bude na konci. Pak taky Battle of the Bands, ta měla dobrej beat.
A byly dvě pasáže, u které jsem se hodně nasmál, a to, když Rainbow oznámila Fluttershy, že zahrajou její písničku (na konci), tak ten zvuk, co FS vydala, byl fakt divnej a vtipnej Rainbowlaugh A potom, jak přijela Vinyl Scratch s tím autem, co se změnilo na transformera a obří DJ stanici s reprobednama Rainbowlaugh
Celkově film hodnotím tak, že byl docela dobrý a líbil se mi.

A k technické stránce: Pokrok je vidět, animace byla opravdu moc pěkná, efekty, 3D posouvání, vážně dobrá práce. Hudba taky zněla dobře, ale jak mohla Pinkie hrát na bubyn, když byla ve vzduchu? Twilightsmile

A už konec, nebo se unudíte Rainbowlaugh Howgh.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)