Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Wau. RR v českém dabingu mě vážně dostaly. Viz http://bronies.cz/showthread.php?pid=442056#pid442056
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
jj je to cim dal lepsiAjsmug
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
[Obrázek: WgNUedI.png]
Meow?
Odpovědět
Rainbowkiss Oh my god
Odpovědět
Asi na půl minuty nám teď vypadla ve škole elektřina Rainbowlaugh
[Obrázek: b2Tav3I.png]
Meow?
Odpovědět
Minulý týden k nám na úřad přišla paní, že nese sdělení. Zapoměla tam napsat telefonní číslo, takže ho tam chtěla dopsat. Jenže si nemohla vzpomenout, protože měla nové. Tak ji řikám, aby mě prozvonila a že to opíšu, jenže neměla kredit a nešlo to. Tak chvíli přemýšlela a na něco si vzpoměla, napsala mi to na papírek a já to číslo zkoušel prozvonit, neměl jsem telefon u ucha, jen jsem koukal na její displej, jestli se tam něco ukáže. Byla to uplně cizí paní, viděl jsem ji poprvé v životě.

Ve chvíli, kdy její mobil začal zvonit, jsem zůstal upřeně hledět na ten displej a nebyl jsem schopnej slova, protože se tam objevilo, že volá "Broník". V hlavě se mi točilo několik otázek - ku*va kde vzala moje číslo? Sakra a jak ví, že jsem brony? A co je tohle za černou magii?

Ona se na to koukla a prej "Jé, to volá Bróňa, počkejte chvilku..." Něco mu řekla a típla to. Zkusil jsem ji prozvonit znova, číslo bylo správné, tentokrát už se na displeji objevilo moje (pro ní) neznáme číslo a bylo to ok.

Ale v danou chvíli jsem nebyl schopnej ani dýchat, jak ve mě hrklo Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
niemand: Tak to budeš muset oslavit. Brony, slav.

Přihodím něco vlastního: Před týdnem jsem šel na svůj první pracovní pohovor v obleku. Cítil jsem se nesvůj, a to nejenom kvůli samotnému pohovoru. Když jsem totiž přemýšlel o tom, co si vzít na sebe, připadala mi nejlepší možnost oblek bez saka a kravaty. Jenže v takový zimě... bunda se k obleku nehodí, kabát nemám, a samotné sako bez kravaty mi taky připadalo nevhodné. Takže jsem vyrazil komplet v obleku. Od vejšky jsem na sebe bral oblek jen na svatby a jako součást cosplaye. Obě ty situace mám dobře zažité a jsem v pohodě. Ale teď - no zkrátka jsem měl pocit, že jsem děsně overdressed, asi jako úředník ve fraku, a že to přitahuje až příliš pozornosti ostatních. Moc tomu nepomohl ani řidič autobusu, když mi na mé: "Dobrý den, Jihlava," odpověděl: "Dobrý den, šestnáct korun, pane." (Kdy mi naposled někdo řekl pane mimo oslovení typu "Haló pane"?)

Řeknu vám, že když jsem šel v Jihlavě od autobusu, chtěl jsem na chvilku být ve svém cosplayi, byl bych mnohem klidnější.
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Anemonis OT:

To máš ešte fajn. Mne pre zmenu ľudia úplne bežne tipujú 30 rokov, raz si ma niekto zmýlil s farárom, inokedy s podomovým obchodníkom Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Posledních pár měsíců jsem si říkal, že je tady na fóru nějak mrtvo... až jsem si dneska vzpomněl že mám přece vypnuté zobrazování offtopicu ve vyhledávání Facehoof
To byste nevěřili jak může trocha spamu navíc člověku zlepšit den Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
(16.11.2014, 18:33)Keranis Napsal(a): "Ale noták! Vždyť víš, jak fungují Murphyho zákony. Sotva to začneme hrát, tak se elektřina zase nahodí, aby nás naštvali!"
Facehoof

Ano, přesně...v pondělí nám nejely v práci servery, nakreslila jsem pár poníků, a pak jsem našla jednu krásnou fotku, kterou jsem se rozhodla překreslit. Tweetnula jsem:
   

Nalistovala jsem čistou stránku, zkusmo jsem zmáčkla F5 v prohlížeči, abych se ujistila, že to pořád nejede... a naskočilo. Twilightoops
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 36 host(ů)