Anketa: Líbí se vám postava Neko Cross?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
79.38%
77 79.38%
Ne
12.37%
12 12.37%
Ujde
8.25%
8 8.25%
Celkem 97 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.38 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvorba Neko.Cross =^.^=
moc moc pěkné.
Ten jeho předek sis koupila, nebo sama také vyrobila?
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
To co má na sobě to stříbrné vepředu je původní kousek ze Shining Armora jenom nabarvený Rainbowlaugh hehe... Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Neko už se chystá na tuhou zimu :3 Co vy? Také se už připravujete na tu zimu? :3 hih :3
[Obrázek: winter___neko_cross_by_souleevee99-d875yln.png]
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Jžš to je ták cute.... úplne som sa asi do toho zamilovala... Rainbowkiss
Odpovědět
Já už se vážně budem červenat ještě více >////////////< Musíte to všichni říkat jak je roztomilá?? >/////< Znázorňuje mě a já si tak cute nepřijdu >/////////////< Se pomalu bojím jaké reakce budou na to jak na ni dodělám cosplay >////////////< Nyaaaaaah!!! >//////<
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Ja som ťa na fotke už videla.... a si taká cute ako tvoja Neko :333
Odpovědět
To nééééé nejsem tak cute >///////////////////////////////////////////////////////<
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Ále si Rainbowlaugh si tak cute aj s Neko.... že som si ten obrázok musela... proste musela uložiť do tabletu a poukazujem ho kamošom, ako jedna cute pegasister vie cute kresliť :3333
Odpovědět
>//////////////////////< Ale prosím tě >///////< Až takhle ne >/////////<
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Ach bože. U registrace by se měly zavést povinné testy jak kdo píše a jak se umí vyjadřovat na internetu, aby sem toto nelezlo Rainbowlaugh Tu člověk nevidí nic jiného než neustálé vlezdop*delství a shitload smajlíků jako ^_^"
a >//////> Facehoof

Obrázek pěkný, i když zrovna moc nefandím digitální tvorbě. Má to příjemné barvy, nic nebije do očí, jednoduchý koncept nevyžadující přemýšlení co se na obrázku děje. Jen její pravé oko působí dojmem dítěte s nádorem na mozku. Vypadá to tak vybouleně, tak trošku (s prominutím) retardovaně, možná tím, že je to tak kulaté.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)