Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Mám hezčí...nebo minimálně měl lepší čokoládu Rainbowlaugh kamarádka mi ho poslala z Finska, ale dorazil už na začátku listopadu a protože sežeru, na co přijdu, tak už je prázdný RainbowlaughD

[Obrázek: 7ab44449b6bf9a5979c55375e3a5c67f.jpg]

Kdo si, mimochodem, všimne, co je špatně na obrázku? Pinkiesmile
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Jů, ten je pěkný! Dokonce Spike se naklonoval! xD Rainbowlaugh
Rainbowderp
Odpovědět
Spike has been doubled!
No, a přijde mi tak na stejné úrovni, a prej jsem na čokoládu moc vybíravej, takže to nemusí být pahnus Rainbowlaugh
Odpovědět
Minetex OT:
Jakej to má obsah kakaový hmoty, píšou tam?
Tady na tomhle se píše 30%, a byla plněná, trochu jako Kinder. Vyrobená v Německu, ale nepsali, kdo přesně.

A jo, všimli jste si oba správně Rainbowlaugh
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Já mám taky tam ten kalendář Rainbowlaugh jeden z minulého roku a jeden z letoska Rainbowlaugh oba berozbalene furt Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
(07.12.2014, 13:23)Melgarh Napsal(a): Pred chvilkou jsem to hazel na Twitter tak to hodim i semka - sbirka veskerych Brozurek, Conguidu, letacku a dodatku pro vselijake domaci i zahranicni Srazy a Cony!

[Obrázek: PastPresentFuture_zps36fae0dc.jpg]

Tohle je velká nálož vzpomínek a zážitků Twilightsmile vloni jsem udělal podobnou fotku pod vánočním stromkem a už jen dávat to všechno dohromady stálo za to. Už to nejsou jen věci, ale odkazy na to všechno, co jsme zažili a dost často jsou to věci, na které rozhodně nezapomenu - hlavně proto, že jsou spojeny s lidmi, za kterými stojí za to jet přes půl Evropy Pinkiesmile

Myslíte, že by stálo za to vzít seznam těhle věcí a připsat k nim jen heslovitě, co všechno se k nim váže? Nejen pro mě, ale pro nás všechny, kteří se té či oné akce zúčastnili?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
(08.12.2014, 00:30)Cwossie Napsal(a): Minetex OT:
Jakej to má obsah kakaový hmoty, píšou tam?
Tady na tomhle se píše 30%, a byla plněná, trochu jako Kinder. Vyrobená v Německu, ale nepsali, kdo přesně.

A jo, všimli jste si oba správně Rainbowlaugh
[Obrázek: 5f9bde88cb6d29f8483870401061cd50.jpg]
Pokud umíš německy... Rainbowlaugh Ale 30% Cacaa poznám i já (bez překladače Twilightsmile)
Odpovědět
Nejnovější kousek do mé sbírky.... vyrobené jako commission od kamarádky Rainbowlaugh

[Obrázek: Flm0z2M.jpg]
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
Elchar: Tak ten je mooooc pěkný :3
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Nechal jsem si podepsat Discorda od Johna de Lancie Twilightsmile Byl objednaný přes měsíc a dorazil zrovna včera, takže docela štěstí Pinkiehappy
[Obrázek: DSC_0006.JPG][Obrázek: DSC_0004.JPG]
Arctic Blue ?!
Medium is the happiest I’ll ever be...

Twitter: @ArcticBlueCZ
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)