Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Na co pro Celestii hry ?? Toto je fórům pro komunikaci, a né nějaký web s flash hrama -_-
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
No...můj návrh spočívá v tom že by se třeba 1 za 2 týdny nebo 1x za měsíc konaly nějáký eventy...nemůžu říct příklad(protože mě žádnej nenapadá Rainbowlaugh) ale podle mě by to bylo dobrý i na nějaký to oživaní ostatních co třeba tomu tak nerozuměj ale podíleli by se na těch eventejch...no a pokud byste chtěli ještě dát k tomu nějaké výhry a jestli to uznáte za vhodné tak klidně... Jo a....O eventy by si hlasovali sami registrovaní...řekněme že administrátoři a Super Moderátoři by se starali o eventy a osatní ponyfikovaný by hlasovaly o nějaký ten event...a probíhalo by to tak že byste VY(administrátoři a Super Moderátoři)dali nějaké návrhy na eventy a lidi by si prostě vybrali...

Pokud si myslíte že to je nějaký blbý návrh tak mě to řekněte na rovinu.. Pinkiesmile
IMA BRONYYY

Odpovědět
Neboj, jeden "event" se už připravuje... A víc neřeknu, protože nevím jestli můžu... Rainbowlaugh
Odpovědět
a co takhle vymyslet něco sám ladine? Pinkiesmile
fus ro diks
<jadus> "to budem kamaradi Rainbowlaugh ja jsem taky tard"
"You wake up every morning and ask yourself 'Do I feel as bad as a Darfur war orphan?' and if not then shut the fuck up." - TotalBiscuit
Odpovědět
(14.09.2012, 20:57)ladin50 Napsal(a): No...můj návrh spočívá v tom že by se třeba 1 za 2 týdny nebo 1x za měsíc konaly nějáký eventy...nemůžu říct příklad(protože mě žádnej nenapadá Rainbowlaugh) ale podle mě by to bylo dobrý i na nějaký to oživaní ostatních co třeba tomu tak nerozuměj ale podíleli by se na těch eventejch...no a pokud byste chtěli ještě dát k tomu nějaké výhry a jestli to uznáte za vhodné tak klidně... Jo a....O eventy by si hlasovali sami registrovaní...řekněme že administrátoři a Super Moderátoři by se starali o eventy a osatní ponyfikovaný by hlasovaly o nějaký ten event...a probíhalo by to tak že byste VY(administrátoři a Super Moderátoři)dali nějaké návrhy na eventy a lidi by si prostě vybrali...

Pokud si myslíte že to je nějaký blbý návrh tak mě to řekněte na rovinu.. Pinkiesmile

Eventy sa robia tak často ako nám to dovoľuje čas a peniaze. Pokiaľ by mali mať aj nejakého ducha a hodnotu, nedajú sa robiť každý týždeň.
FCAf5ad A+ C** D H+ M-- P R- T++ W-- Z- Sm RL-* a# cn+++ d+ e- f+ h* iwf+++ j p sm#
Skloňujte Kiraa podľa předseda/hrdina Ajsmug
Odpovědět
Tak samozřejmě...to měl být jenom příklad...jen že by se to tu trochu tímhle MOŽNÁ oživilo...Můžou být klidně 1x za půl roku jo ale...to už si klidně udělejte jak chcete...jenom že mě to tak nějak v noci napadlo tak jsem to jsem napsal s tím že nic nezkazím Pinkiesmile
IMA BRONYYY

Odpovědět
Eventy sa robia častejsie ako za pol roka, ak rátaš aj tie od užívateľov, tak možno aj ten jeden mesačne Rainbowlaugh
FCAf5ad A+ C** D H+ M-- P R- T++ W-- Z- Sm RL-* a# cn+++ d+ e- f+ h* iwf+++ j p sm#
Skloňujte Kiraa podľa předseda/hrdina Ajsmug
Odpovědět
Nejsem si tím úplně jistý - jsou tam i starší vlákna bez nového příspěvku.

Jinak pokud chceš takto nějaký topic/příspěvek nahlásit, tak můžeš použít tlačítko "Ohlásit" pod příspěvkem... Ajsmug
Odpovědět
Roleplay thready nejdú do archívu - max ich lockneme Pinkiesmile Sú ľudia ktorí si ich radi prečítajú.
FCAf5ad A+ C** D H+ M-- P R- T++ W-- Z- Sm RL-* a# cn+++ d+ e- f+ h* iwf+++ j p sm#
Skloňujte Kiraa podľa předseda/hrdina Ajsmug
Odpovědět
Chtěl bych nahlásit bug se šablonou fóra:

Pokud je zobrazena notifikace na nové PM, tak se rozbije šablona fóra - celý obsah se totiž obalí tagem <a> (který není navíc ani ukončený - </a>).
To znamená, že se na celý obsah aplikují CSS styly pro odkaz + kamkoliv se dá myš, tam se to tváří jako odkaz na čtení zpráv, viz obrázek (prázdný červený čtvereček ukazuje místo, kde byla myš):

   

   


Bez notifikace je to správně, takto:

   



Dále v náhledu příspěvku nefungují náhledy miniatur (pouze při vytváření příspěvku), i když to už asi bude spíš na nějaký patch přímo od MyBB. Pinkiesmile

   
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)