Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twilight teleport range
#1
Hi,
dotaz: Jak daleko se muze teleportovat Twilight?
[Obrázek: twilight_sparkle_teleport_by_steglad-d47p259.gif]
V mnoha dilech se teleportovala (vcetne kamaradu). Ale kdyz ma nekde rychle byt, tak tam bezi, jede vlakem, nebo leti. To vypada, ze je omezena vzdalenost, kam se muze teleportovat. Bylo na tohle vysvetleni v serialu? Pripadne mate nejake priklady, kam az se nekdy nejdale teleportovala?
Odpovědět
#2
Convinience..
Teleport do crystal empire je asi mnohem "namahavejsi" než cesta vlakem.
Odpovědět
#3
Kdyz je v otazce zachrana sveta, tak jde nejake "namahave" stranou.
Odpovědět
#4
Já si myslím, že se může teleportovat jenom do míst, které zná, nebo je přímo vidí.
Ale nemůže se teleportovat všude, třeba Canterlot musí mít nějaké magické zábrany, jako ochranu. Stejně tak Crystal Empire.
Odpovědět
#5
Její teleportační schopnost je přímo úměrná jejímu power levelu.
Každý metr teleportace jedné osoby = -1 power
Rychlost regenerace power levelu je neznámá. (ale tipuju tak 0,5 až 1 power za sekundu)
Její maximální úroveň power levelu se zvyšuje postupem času.

Úroveň power levelu když měla všechnu alicorní magii = OVER 9000

@RadlanJay
Jak by řekl Nightcrawler z X-Men: Mohl bych také skončit ve zdi.
Odpovědět
#6
  • Spíš jak teleportem bych to nazval blinkem.
  • @RadlanJay má asi se znalostí destinace, za normálních okolností, pravdu, nicméně se to s dostatečnýma výpočtama dá obejít :3
  • 12 metrů instantě a bez větší námahy/sousředění, když byla jednorožec.
  • Nároky se vzdáleností stoupají exponencionálně, pro Twilight jako jednorožce bych strop odhadl něke mezi 600-720m.
  • Počet "pasažérů" (ve většině případů) takovou roli nehraje, tedy co se energie/"many" týče, protože každý "pasažér" dodá část energie, i když stoupnutí nároků na soustředění zůstává. Neplatí v případech, kdy je "pasažérem" stvoření bez vlasní rezervy "many", třeba králík....
  • U Alicorní Twilight je ta instaní vzdálenost až 144 metrů. Je téměř jednodužší se na takovouhle vzdálenost teleportovat než se neteleportovat vůbec.
  • Ten strop se z okolo dvou třetin kilometru zvedne na 12 astronomických jednotek. Vážně, Twilight "TO THE SUN!" moc netrápí, ledaže by "trochu" přestřelila, špatně opsala desetinou čárku, a skončila na na Saturnu nebo jeho měsících Pinkiehappy
Odpovědět
#7
RadlanJay má nejspíše pravdu. Nemůže si jen říct "teleportuju se do X", když X nenavštívila, asi musí mít vizuální představu konkrétního místa.
Některá kouzla jsou asi náročnější na soustředení a skill (nějakou manu do toho nepletu), ale nemyslím, že to se vzdáleností teleportace vzrůstá nějak drasticky. Podle mě se všude neteleportuje prostě proto, že je pro ni přirozenější chodit (i jednorožci se musí magii pracně učit ovládat, viz. 1x23) a taky by přišla o zážitky na cestě a potkávání ostatních.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#8

[quote='matesds' pid='450074' dateline='1418478971']
  • Spíš jak teleportem bych to nazval blinkem.
  • @RadlanJay má asi se znalostí destinace, za normálních okolností, pravdu, nicméně se to s dostatečnýma výpočtama dá obejít :3
  • 12 metrů instantě a bez větší námahy/sousředění, když byla jednorožec.
  • Nároky se vzdáleností stoupají exponencionálně, pro Twilight jako jednorožce bych strop odhadl něke mezi 600-720m.
  • Počet "pasažérů" (ve většině případů) takovou roli nehraje, tedy co se energie/"many" týče, protože každý "pasažér" dodá část energie, i když stoupnutí nároků na soustředění zůstává. Neplatí v případech, kdy je "pasažérem" stvoření bez vlasní rezervy "many", třeba králík....
  • U Alicorní Twilight je ta instaní vzdálenost až 144 metrů. Je téměř jednodužší se na takovouhle vzdálenost teleportovat než se neteleportovat vůbec.
  • Ten strop se z okolo dvou třetin kilometru zvedne na 12 astronomických jednotek. Vážně, Twilight "TO THE SUN!" moc netrápí, ledaže by "trochu" přestřelila, špatně opsala desetinou čárku, a skončila na na Saturnu nebo jeho měsících Pinkiehappy



A to odkiaľ toľko toho vieš? Pinkiesmile
Odpovědět
#9
Zrovna u jejího teleportu to krásně naznačuje, jak ten seriál jde dopředu.
Ve druhém díle první serie totiž použila teleport proti NMM. Ano, sice s rozeběhem, ale i tak byla celkem rozhozená a chvilku jí trvalo, než se vzpamatuje. Tudíž ten teleport nejspíše ovládala krátce a i tím to zvládala jen na malou vzdálenost..
Postupem času už jí to dělalo stále menší problémy a dokonce i s sebou vzala Spika, jakož to druhého pasažéra, když prchali před davem galapártylístkuchtivých poníků. Ano... Spike byl poněkud očouzený. Ale to bych poukazoval spíše na to, že v čisté energii, překonávali spolu i pevné překážky.

Pak už jí to nedělalo prakticky žádný problém. Když chtěla v sadu zviklat unavenou AJ, aby jí mohla pomoci se sklízením jablek, tak se jí stále pletla do cesty svým teleportem a to už prakticky ihned rozpoznávala prostor kolem sebe. Pinkiesmile

Největší pokrok byl u ní ale vidět ve druhé serii v Lesson Zero. I když poněkud lehce narušená, tak přesto zvládala teleportaci levou zadní. To proto, že toto kouzlo už dělá jakoby rutině a přesně se trefí, kam má.

No a samozřejmě, když pak ve čtvrté serii dostala koňskou dávku magie a zkušeností hned od tří dalších alicornů. S určitou koncentrací a usměrněním myšlenek, by zvládla teleportaci prakticky kdekoli v Equestrii a i mimo ní.

Podle mne je to s magií a i právě tou teleportací, jako s fyzickou námahou. Jsem necvičený člověk co sedí u počítače a má má vyběhnout na vrchol kopce ( zadání cíle ). Poprvé tam na tom vypustím duši a svaly mě bolí ještě pár dní. Avšak po několika pokusech to jde lépe a lépe a pak konečně dosáhnu kýženého vrcholu. Za pár týdnů už zlehka vyběhnu ten kopec a ani se pořádně nezpotím.

Takhle si to představuji i u učení magické teleportace. Zadání cíle: Přenos sama sebe na druhou stranu pokoje. Poprvé mi potečou i kapky potu a celé tělo mě bude bolet. Avšak po chvíli, dojde k sepnutí těch správných buńěk v mozku, roh zesílí tok energie a přenesu se poprvé na druhou stranu. Po druhé to už bude lepší a po desáté se už budu teleportovat i na podstatně vzdálenější místa a to bez námahy.

Takhle to vidím já. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#10
Já si myslím, že Twilight se teleportuje tak daleko, jak se to zrovna scénáristům hodí Twilightsmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)