Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grand Theft Auto V a starší díly GTA
#21
Vydanie na pc bolo už od začiatku isté, len sa potrebovali najprv nabalit na starej generácií hriankovačov a potom na novej, na oldgenoch to bolo prakticky nehratelne (neskutočne framedropy a načítavanie textur...) a žiadne gta nebola exkluzivita okrem tych na PSP (Liberty City stories a VCS či Chinatown Wars)

A gta iv zarobilo R* viac než konzolové verzie, ak sa nemýlim.
Odpovědět
#22
Tak je to na steamu:
http://store.steampowered.com/app/271590/

Předobjednávka za 60€ček, nečekaná cena... No co, chci steam verzi, nechci čekat, tak to musim vypláznout. Když to vezmu kolem a kolem, za krabicovku GTA 3 jsem tenkrát taky dal 1500,- když to vyšlo.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#23
Ľudia...fakt chcete dať 60€ za dvojročnú hru, ešte k tomu s otravnou online DRM a ešte nikto nevie aka bude optimalizácia? a za to správanie zo strany R* k pc hráčom?


+ keď už tak za 49€ sú krabicovky...
Odpovědět
#24
Jak dvouroční? GTA IV hraju do teď a to vyšlo v 2008.... Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#25
Tak ale hovorím o V...a ta už bude mať dva roky...
myslím si že 60€ by si zaslúžili iný vývojári, a ta cena je fakt premrstena, 49 krabicovka a 60 digital, why not...
Odpovědět
#26
No on Steam vyjma sales nikdy nebyl o nízké ceně her
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#27
Samozřejmě že se na GTA IV nabalili více než na konzolích, protože proč si to kupovat na PSko, když si to můžu stáhnout na PC? A tohle je prostě podle mě naprosto geniální obchodní tah, nevydat to na PC, kde by si to 70% potencionálních kupců stáhlo na torrentech.
Tak to vydali jen na konzole, kde si to každý chtě nechtě musel koupit (ne každý umí hold stahovat hry i na konzole) a vydělali víc, než kdyby to pustili i na PC zároveň.
Na PC si to už kupovat nebudu, protože to mám na té jediné pravé herní platformě, na PSku.
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
#28
Twingo: Ano, já ty prachy za tu hru dám už jen protože mám v podstatě celou sérii digitálně (vyjma GTA I, II, London 1961 a London 1969 a pár exkluzivit čistě pro konzole jako je VC Stories, LC Stories nebo Chinatown wars. Navíc, jedná se o hru kterou jsem pro pc chtěl už od vydání pro oldgen a nelituji čekání.

niemand: Krabicovky GTA V už jsou určené pro steam jakožto nová strategie. Už totiž nefunguje GFWL tak museli najít náhradu a steam je poměrně dobrá náhrada i co se týče aktualizací Twilightsmile
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
#29
Mno já řeknu na rovinu, že jsem díky Steamu až moc pohodlnej a dám těch 10€ navíc, abych to mohl mít hned, než abych den čekal až mi přijde krabice, kterou bych teoreticky mohl rovnou vyzvednout cestou z práce na pobočce prodejny. Ale komu by se chtělo timhle zdržovat?
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#30
niemand: Já si to třeba předobjednal už jen díky pár věcem co dostanou hráči co to berou z Xzone Rainbowlaugh Zajištění češtiny ihned po dokončení? Super věc hodící se zejména pro lidi které nebaví furt luštit angličtinu Rainbowlaugh
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)