Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S5 - Všeobecná diskuze
Co nevimyslíš Rainbowlaugh čo máš proti Flashovi sak twi aj tak nikoho nemá Rainbowlaugh a v ponyvilu si neni moc z čoho viberať
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
(20.01.2015, 20:33)Dragonalicorn Napsal(a): Tak třeba by mohl [spoiler: umřít] Bred .. teny by přece nikomu nechyběl. Nebo snad ano?! Rainbowhuh

No jo, waifuisti a jejich žárlivost na kreslené postavy, které se k jejich waifu dostali blíž. Rainbowlaugh

Já bych smrt někoho moc ráda uvítala. Aspoň by to dětem ukázalo, že nikdo nežije věčně, a mají si užívat života co nejvíc. Bylo by to takové realičtější, a posunulo by to FiM na zcela novou úroveň. Však i v Disneyovkách často umírají postavy, tak proč by poníci neměli?
"Well then he died or something."
Odpovědět
OT:
Jo, mají si užívat života tak dlouho, dokud jejich jméno někdo nenapíše do zápisníku smrti Rainbowlaugh
Twilight by byla super Kira.
Odpovědět
OT: končím toto nemá zmysel Rainbowlaugh tak sa tu bavte o smrti ...
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Ještě je tu možnost, že se dozvíme co se stalo s "Panem a paní" Applovími. Takže dá se říct že tam někdo [spoiler: umře], ale přitom ne. Asi to bude příběh z minulosti vyprávěný nejspíž Granny Smith.
Odpovědět
Heh tak má se přece v jednom díle vyjasnit, jak se to má s rodinnými vztahy AJ a Pinkie ne Rainbowlaugh tak se možná dozvíme kde jsou rodiče AJ.
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Potato666:

"No jo, waifuisti a jejich žárlivost na kreslené postavy, které se k jejich waifu dostali blíž. Rainbowlaugh"

tak uz vim proc nemam rad Spikea - a to ani Twilight neni moje waifu Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(20.01.2015, 21:24)Potato666 Napsal(a):
(20.01.2015, 20:33)Dragonalicorn Napsal(a): Tak třeba by mohl [spoiler: umřít] Bred .. teny by přece nikomu nechyběl. Nebo snad ano?! Rainbowhuh

No jo, waifuisti a jejich žárlivost na kreslené postavy, které se k jejich waifu dostali blíž. Rainbowlaugh

Tu nejde len o "waifuistvo" Bred je neskutočné nesympatická postava, ja osobne kopem za tým Rarity ale Brada tiež absolutne nemusím a príde mi ako neskutočne nanútená a úplne zbytočná postava
Steam: Zoidysvk. YT: ZoidySVK. FB: Lubo Mikloš


FB stránka ! https://www.facebook.com/pages/MLP-Frien...922?ref=hl

Odpovědět
(21.01.2015, 07:34)Macaman Napsal(a): Potato666:

"No jo, waifuisti a jejich žárlivost na kreslené postavy, které se k jejich waifu dostali blíž. Rainbowlaugh"

tak uz vim proc nemam rad Spikea - a to ani Twilight neni moje waifu Rainbowlaugh

Víš moc dobře, že Twi bere jako matku/sestru. Žárlit by spíš měli fanoušci Rarity Pinkiesmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Azuliana: potato666 to napsala dobre, de o to ze se ta postava dostane blizko k tve waifu. jestli ji chce sbalit nebo ne to je jedno. proste Spike bydli u Twilight a denne potkava zbytek Mane6 - to staci abych zarlil Pinkiehappy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)