Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.69 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legends of Equestria (Equestria Online)
Děkuji. Pinkiesmile Pokusím se najít, zatím to tam nevidím.
Avatar by Flattie.Twilightsmile

Odpovědět
já už mam staženo, tet stačí jenom čekat.

A jen připomínám: bylo by super kdyby každy měl označení: Př: blesk1j bronies cz/sk

Už s na vás těším.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Jo, je velmi nečekané, že jsme všichni bronies Rainbowlaugh
Jediné potenciáně potřebné označení je kromě vlastního nick to CZ/SK.
Odpovědět
takže stačí jenom: blesk1j CZ/SK
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
(23.01.2015, 16:30)Elyra Napsal(a): Děkuji. Pinkiesmile Pokusím se najít, zatím to tam nevidím.

Odfotil som ti postup. Pozri si obrazky od 0 po 3ku http://postimg.org/gallery/mjmr4xiw/627faa29/
Steam: Zoidysvk. YT: ZoidySVK. FB: Lubo Mikloš


FB stránka ! https://www.facebook.com/pages/MLP-Frien...922?ref=hl

Odpovědět
Zítra se otevřou servery, tak si vás schválně vyzkouším, jestli si dokážete zjistit správné informace Twilightsmile
V kolik hodin se zítra otevírají servery?
Odpovědět
V 12:01 AM EST, což je asi...šest hodin ráno u nás?

A děkuji za rady.Twilightsmile Už to mám stažené a mělo by to pak jít.
Avatar by Flattie.Twilightsmile

Odpovědět
Rada by som si to stiahla ale... problém je tento... Keď kliknem na sťahovací link, ukáže mi toto...
[Obrázek: x47usYI.jpg]

Ano... niektorý si poviete že prečo nekliknem ďalej na to download ale potom ma to hodí na túto stránku a ten program fakt nemám zájem sťahovať.
[Obrázek: iFSGGFV.jpg]

Viete mi niekto pomôcť? Rainbowhuh
Odpovědět
Já jsem si říkal, proč to Download nevidím Rainbowlaugh Je to reklama a já mám Adblock Rainbowlaugh
Odpovědět
Rada? Poprosit někoho, ať ti to uploadne jinam a nebo počkat a zkusit znovu. Ty stránky asi automaticky blokují soubory, o který je skokově obrovský zájem, kdyby to byl nějaký vir, nebo něco takového. Když zájem opadne, zase to nějakou chvilku stahovat půjde


Ten download dole nepatří k LoE
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)