Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Největší CZ/SK brony - diskuze
#51
Dekuji človíčkovi/ponikovi/bronikovi že uznal mou existenci
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
#52
(28.01.2015, 22:08)KRAJKHOUR Napsal(a): Gratuluji všem.

Zároven jsem překvapen kolik bronies z fora neznám a "slyším" onich prvně.
Purple, Yakunyan, AleXan, Ary, Cinska polivka, Deus Ex, Jay Manty,
Lavochkin, Lexo Astonov, Logan Raise, MrKafr, Santhiras, sc@lix, Alexandros, Andromeda, Annabell, Annon. BatygameCZ, bellasara, Birdyy, Cloudaska, Corrosinella, Daniel Rebroš, DJChaos, DoktorPetr, Dusty, Elis856, Emu, Faelivan, Faiko, Fasty, Feathers Dash!, FrosterDune, Grizzly, HoofíkCZ, Izaco, Jan Talaga, Joey, Kempa, Kira, Kiraa, Kitty-chan, kotja, Kryska, KubMakCZ, LarisaTV, Margarethcat, Mr.Tony 22, MrFreemanCz, mrstečkacz, Neko, Noire, Oggy123, OzayCZ, Pexxa, pinkie pie, PON3, PonyMaster, Power PoNy, Rainfall, SceleRisque, smilex, Sparky, ThePepan, Thunderbolt, ThunderStorm, Tiger Eye, TobbyPuggie, VinylScratchDjPony, Vlčka Elenka, Wondoušek :33, wormsik, Yoshimitsu,

Bude příští rok zase anketa?

To bude tím že hodě lidí jede jen v několika tématech : v oněch jménech se často lidé z výtvarného koutku kteří na foru působí docela dlouho viz Oggy,Purple.. Wormsik, ZAGAMI a spoustu dalších
Rainbowlaugh

Jinak nečekal sem že se tam zjevím a hned vedle AdamaJ ?! wow
THANK YA PEOPLE
[Obrázek: giphy.gif]
.
Odpovědět
#53
No, už to, že se tam člověk objevil, je úspěch Rainbowlaugh

Blahopřání umístěným a zaslouženě lidem na vyšších příčkách.

Koukám, že jsem se do 50. místa docela trefil do vkusu, ale jak je možné, že má Jamis ani ne polovinu hlasů vůči došlým formulářům? Rainbowderp

U slabších pozic Reflyho a DaveL tipuji, že si mnozí asi neuvědomují, komu by měli vděčit za fórum, nebo to nepovažují za důležité (ale že teda v tom případě Smusa dopadl ještě hůř?).

Dříve dost aktivní členové jsou nějak na dně (Dumbass), ale že i někteří kreslíři (Terok, Legeden)? Holt to asi nebyla soutěž v popularitě artů (ještě že Vlče je relativně vysoko).

Alespoň, že organizátorům se dostalo zaslouženého uznání.

Odesláno 121 formulářů a jen 330 hlasů? To znamená, že cca. 10 lidí si vzpomnělo na plný počet a zbylých 111 lidí na jednoho až dva? (UPDATE: špatný součet Twilightoops )
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#54
Wow...jsem tu na fóru teprve pár měsíců a mám jeden hlas Rainbowhuh. To mě dost překvapuje, i když nevím čím jsem si to zasloužil, nicméně děkuji Pinkiesmile
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
#55
Že vyhraje Jamis, to bylo jasné od začátku, na to se nepotřebovala dělat anketa Rainbowlaugh

Martin:
(29.01.2015, 11:11)Martin Napsal(a): Koukám, že jsem se do 50. místa docela trefil do vkusu, ale jak je možné, že má Jamis ani ne polovinu hlasů vůči došlým formulářům? Rainbowderp

Ne každý automaticky hlasoval pro Jamise Raritywink

(29.01.2015, 11:11)Martin Napsal(a): U slabších pozic Reflyho a DaveL tipuji, že si mnozí asi neuvědomují, komu by měli vděčit za fórum, nebo to nepovažují za důležité (ale že teda v tom případě Smusa dopadl ještě hůř?).

Podle toho, kolik "novějších" uživatelů dostalo po jednom hlasu je velice pravděpodobné, že tito hlasující si Reflyho vůbec nepamatují a neví, kdo to je.
Na druhou stranu je docela vysoko Mondrogar Rainbowlaugh

(29.01.2015, 11:11)Martin Napsal(a): Dříve dost aktivní členové jsou nějak na dně (Dumbass), ale že i někteří kreslíři (Terok, Legeden)? Holt to asi nebyla soutěž v popularitě artů (ještě že Vlče je relativně vysoko).

Terok má smazaný účet a Legeden už taky moc nepřispívá. Stejně jako u Reflyho, pokud nováčkové tyhle lidi neznají, nebudou pro ně hlasovat.

(29.01.2015, 11:11)Martin Napsal(a): Odesláno 121 formulářů a jen 330 hlasů? To znamená, že cca. 10 lidí si vzpomnělo na plný počet a zbylých 111 lidí na jednoho až dva?

Lenost nebo opět neznalost. Člověk, který je tu chvíli a přispívá třeba jen do dvou tří témat, tak těžko z hlavy vyplodí 20 jmen. Upřímně, i já jsem s tím měla docela problém.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#56
Už jseš tu moc dlouho

Když jsem procházel seznam 2775 uživatelů tak jsem přišel na několik vědcí. Jednou z nich je že všichni aktivně registrovaní v roce 2011 už zažily toho spoustu oproti těm co jsou tady například jen rok. Tak jim uživatel Dumbass a zásluha jednoho ze zakladatelů bronies v ČR/SK nic neřekne [spoiler: stejně asi oni nestojí]AJ lie. Co mě překvapilo že si někdo vzpomněl na Charlie na jednoho z prvních banutých uživatelů to chce opravdu dobrou paměť. Že jen pár lidí vyplnilo celý formulář je škoda protože mě mě by nestačil ani 100 kolonový formulář.
Většina nereaktivních zásluh není vidět tím pokud onich dotyčný neví nemůže bít pořádně doceněna.
Já jen doufám až zas potkám Mondyho tak jak se bude tvářit že je největším brony i potom co se od toho svérázně distancoval.Pinkiecrazy

Počet hlasů u Mondrogara mě nepřekvapuje důvodem je 1. IRC 2. Tenhle příspěvek.
Odpovědět
#57
@Azuliana: No, je to pravda, asi žiju pořád ještě v minulosti

@Krajkhour: Taky jsem měl problém, aby mi stačili kolonky. Nacpat tam všechny ty, kteří jsou pro český fandom užiteční (co víš, nebo si to o nich myslíš), a pak ti, kteří jsou aktivní zde na fóru, či mi byli inspirací například v kreslení, to nešlo a pak se těžko vybíralo, koho tam nepošlu Twilightoops

OT:
Už jseš tu moc dlouho

Cože? Rainbowlaugh Jenom o dva měsíce déle než ty Ajsmug


No, každopádně to byl fajn nápad, i kdyby se už neměl opakovat. Na některá jména v polovině tabulky jsem už úplně zapomněl, že tu jsou Twilightoops
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#58
Martin: Zběžně jsem sečetl platné hlasy a vyšlo mi, že v anketě bylo cca 820 platných hlasů (přezdívek). Takže na jeden formulář průměrné odpovídá skoro 7 hlasů.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
Odpovědět
#59
@Foxtrot: Aha, díky za opravu. Moje blbost, já sečetl jen poslední sloupec a zapomněl započítat počty lidí. 7 lidi na formulář je už lepší počet.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#60
Jde o to, že každý měl úplně jiná kritéria, komu dát hlas. Někdo si vybral nejznámější jména, někdo svoje kamarády. Tenhle volil podle toho, koho zná ze srazů, tamhleta svoje oblíbené kreslíře, tenhlecten lidi, kteří udržují fórum naživu. Pod jsem (CZ/SK) brony se dá schovat celá řada aktivit.
Upřímně, čekala jsem ty výsledky ještě méně vypovídající s tím, že kamarádi z off-topic sekce si zahlasují navzájem a skončí někde v horní třetině tabulky. Jsem ráda, že tomu tak nebylo.


Malá vložka, kdyby někoho zajímalo moje hlasování aspoň rámcově:
Moje osobní kritéria pro hodnocení byla tři:
1. Organizace malých i velkých akcí, stmelování komunity - klasicky jména z vrchu tabulky, potom se tam objevili orgové brněnských srazů, a taky jsem hlasovala pro Lyrel, jakožto zakladatelku tradice karaoke srazů.

2. Organizace různých menších projektů, challengí, soutěží na fóru - např. lidi od sborníku.

3. Reprezentace fandomu v zahraničí, ať už na conech nebo svojí tvorbou - umělci, kteří se objevili na EQD a nebo jinde, pidi alias naše Piano Zecora, lidi, kteří se podílejí na hře Fallout: Equestria...
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)