Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Mel: Můžeme vědět jaký institut ti dal zapravdu? Twilightsmile (just asking, dont search anything trolling or something another like that)
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
best day ever!
škola - žádný učení a dnes krátká Flutterryay
úklid - nic k uklízení ani žádná práce Flutterryay
večer - tak to by bylo hodně na dlouho, napíšu jen do SZ a jen někomu Twilightblush [spoiler: protože to nechci vytrubovat celý komunitě ]Fluttershyouch
Odpovědět
[Obrázek: hwiz5d.jpg]

Word, Excel, spousta webových stránek... dá se proti tomu dělat i něco jiného, než vrátit aktualizaci a už nikdy další neinstalovat? Ajbemused (Otázka spíše řečnická, proto ji nedávám do sekce technických problémů.)
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Project Euler aneb ať žije prokrastinace Rainbowlaugh
[Obrázek: PUkXenH.png]
Meow?
Odpovědět
@madA12345: taky jsem se tím chvilku bavil. mám splněno 1 až 7

je to docela hezká "hra" na procvičení algoritmizace
Odpovědět
Dneska v práci jsem šel k naší účetní, lidem z mé dílny pro stravenky, aby tam nechodilo celé procesí.
Když jsem rozdal všem ty lístky, přiběhla celá udýchaná a s očima navrh hlavy právě ta účetní a řekla, že se ztratily lístky pro jednu paní z jiné dílny a jestli je náhodou nemám. Šlo o 20 lístků. Já je však té paní neměl a nikdo z dalších předáků.

Byl to pro ni veliký průšvih, že ztratila lístky a hrozilo jí, že to bude muset zaplatit + další nepříjemnosti. ( Neví se, jestli je někdo vzal úmyslně, nebo ne. )

Naše účetní je moc hodná, neváhá pomoct ostatním lidem a nikdo z nás ji nechtěl vidět v takové situaci. Proto jsem se rozhodl, že jí pomohu.

Přišel jsem do dílny a poprosil moje lidi, zda by nebyli ochotní darovat jednu stravenku. Během dvou minut jsem měl 20 lístků, zaklepal jsem jí pak na dveře a předal jí to za nás všechny.
Ona si je nechtěla vzít, ale pod menším náporem ( obrazně řečeno ) si je vzala.

Nezapomenu na její dojatý výraz, když jsem jí řekl, že poník nenechá ostatního v nesnázích. Ona ví, že jsem brony ( ví to celá firma ) a moc mě potěšilo, že solidarita mezi lidma u nás na dílně, pomohla naší účetní z této nepříjemnosti. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
wow Rainbowderp
Meow?
Odpovědět
vcera sem na jednom DVD s pohadkami co se mi doma vali nasel nekolik epizod FiM - potesi Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
V úterý večer jsem se dověděl, že pojedu s dalšíma třema lidma od nás z práce, do Pardubic na jedno školení k vůli ESD ( antistatické pracoviště ), které proběhne v několikahodinovém učení se závěrečným testem.
V osm ráno jsem byl už na místě v učebně, kde jsem obdržel prospekty a při výkladu učitele, který něco kreslil na tabuli, jsem si měl podtrhávat ty věci, které by nás měli zajímat.

Začínal jsem si připadat jak Dashie, když do ní Twilight hustila historii Wonderbolts. Nejdřív reading and highlighting, pak magic and learning a i na kartičky došlo! To když nám ukazoval veškerý značky pro antistatické prostředí + věci, které tam mají být a které ne.

Ale při obědě nám ten učitel řekl něco, co mi málem přivodilo smrt v podobě zaseknutého knedlíku v krku, jak jsem se dusil smíchy.
Má tam totiž seznam nejvtipnějších otázek, který dostal a jeden pán od firmy SIEMENS ( taky na školení ) se ho deset minut po začátku zeptal " Bude přestávka na svačinu?" Úplně stejný jak zde
Já měl dost. Rainbowlaugh

Korunu tomu nasadil můj kamarád. Když se ten učitel nás zeptal, zda tam u nás ve firmě pracujeme pod napětím, tak kamarád jednoduše odpověděl. "Ne. Jen když přijedou šéfové." Rainbowlaugh Ten učitel si okamžitě tohle zapsal do notýsku, jako nejvtipnější odpověď. Twilightblush

Po pěti hodinách jsme pak dostali test a kupodivu jsem prošel. Takže jsem nyní vyškolený koordinátor ESD. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
A Azulka má Lamborghini Huracan Pinkiesmile

Zatím teda verzi, na kterou finančně stačím, tedy 1:43 modýlek Pinkiehappy ale je to Lambo! Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)