Anketa: Nejoblíbenější postava/postavy? (Pokud jste viděli film)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Anna
18.42%
28 18.42%
Elsa
44.74%
68 44.74%
Hanz
1.97%
3 1.97%
Christoph
5.92%
9 5.92%
Olaf
21.05%
32 21.05%
Sven
7.89%
12 7.89%
Celkem 152 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frozen - Ledové království
It's "parody time" Pinkiesmile

Možná jste něco z toho už viděli:



(trocha krve z nosu na začátku)






(dost dobře převyprávěný Pán prstenů)


To mi připomnělo Pinkiesmile https://www.youtube.com/watch?v=0HTOWbxykLI
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
A jako bonus "Honest trailer":


S tím i trochu souvisí začátek tohoto traileru: https://www.youtube.com/watch?v=DFtBjc1dz7w
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Chystá se "pokračování" (velmi krátké; spíš něco na způsob bonusu k Tangled):

DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Jen měli nechat původní design Elsy, byl zajímavější
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
ACapella verze jedné písničky z Frozen:
https://www.youtube.com/watch?v=Dyo7jzaC...page#t=111
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Tak jo,
mám tady doma něco už moc dlouho ( od Vánoc ), co se týká ledového království!!!
Je to plyšák Olaf!!! Pinkiehappy
Jenom jsem měla moc velký formát fotky i po úpravě a tak to je obrázek z internetu.


Přiložené soubory Miniatury
   
B - R - O - N - Y
Odpovědět
(02.02.2015, 12:33)Jamis Napsal(a): když to - přesně jak píšou - nechápou Twilightsmile
Nejspíš to vidím dost zjednodušeně (a možná špatně), ale třeba by těch lidí nebylo tolik, kdyby na otázku "nechápu to" dostali (pro ně) pochopitelnou odpověď (alespoň v některých případech; uznávám, někdy to je zatracená fuška).



Nostalgia Critic:

(střed videa se Frozen přímo netýká)


Pokud si místo kteréhokoliv názvu filmu z daného videa dosadíte "FIM", tak to v jistých ohledech vyjde nastejno. A místo Pána prstenů by se dali dosadit (někteří) fanoušci starších poníků
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Úžasný film Twilightsmile doporučuji všem s city a vlastně asi i všem z bronies
Odpovědět
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Lol, tak jsem se na to konečně odvážil podívat, a asi ani nelituju. A teď "výflus":
Recenze měly v podstatě pravdu, nemělo to vůbec napínavý příběh a vlastně celkově příběh dost chyběl Rainbowlaugh Nadějně to vypadalo u plot twistu, když Anna dostala friendzone od Prince (jméno už jsem zapoměl lol), ale nic. Pořád žádnej příběh Rainbowlaugh Olaf to zabíjel, jak všichni psali, včera (tedy vlastně poslední předchozí den) jsem náhodou znovu viděl Love is a Lovely S'More od AnimatedJamese a i tak to chvíli trvalo, než jsem se chytil a došlo mi, že to asi bude parodie, nevím proč, ale strašně jsem se smál (ehm, tedy vyprskl smíchy Rainbowlaugh) u scény, kde ten Krisstof brnknul na kytaru a prohlásil: "Reindeers are better than people" Twilightsmile, Elsa jediná nevypadala jako člověk, zopákl jsem si text Let it Go (njn, Buck it All dělá své), Sven byl cute, Trollové vlastně taky, a hlavně: Mary sue - quite an overload! Sice snad každý tam byl MS, ale nakonci to prostě Elsa pohřbila tím, že "Ajó, kromě /freeze (mainly hate activated) je tu i /unfreeze (mainly love activated, sry guys, rozmrazím celej svět, cheesy, teď je všechno ok" Rainbowlaugh To bylo vážně moc Rainbowlaugh
Ale jako pohádku na film se mi to líbilo, na odreagování a nepřemýšlení skvělé Twilightsmile

Hope this will help
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)