Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 3.64 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Oggynine tvorby
Flattie: Hmm máš právdu. Nabudúce si na to dám pozor.
Domčičí: Díky Pinkiesmile
---
Dnes tu pridám troška viacej obrázkov než som zvyknutá. Je to hlavne kvôli tomu, že som za 1 deň nakreslila až 4 obrázky čo je môj osobný rekord. Ale tak boli to také menšie obrázky takže nič extra.
Okrem toho to bude zasa non-pony, pretože všetko čo sem dnes dám boli vlastne requesty.

Some random people in chibi version

[Obrázek: 638a20f8af_100364168_o2.png]

A toto som ja v chibi verzii. Vôbec sa na mňa nehodí, že by som si natierala pery ale bol rozkaz aby som to takto nakreslila. Inak mám malé oči ale to som si všimla neskoro.
[Obrázek: 9228098bfc_100366930_o2.png]

[Obrázek: a0fa71d3af_100368371_o2.png]

[Obrázek: b88f4dad55_100369246_o2.png]

[Obrázek: 3e78e1f20b_100370048_o2.png]

A WIP verzie nového obrázku
Tento obrázok je rozkreslený už nejako 2 týždne a stále som ho nedokreslila. Ako ho dokreslím budem mať zasa čas na poníkov. Znova je to request pre jednoho na dA.

[Obrázek: f9908fb2a3_100284186_o2.jpg]

[Obrázek: d502899458_100322718_o2.jpg]

Strašne sa mi páči tá póza Sonica. Hlavne preto, pretože som ju kreslila zhlavy a celkom sa mi podarila.
[Obrázek: 7d80e9bc44_100391769_o2.png]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
No teda, úžasné Pinkiesmile Ty chibi postavičky vypadají perfektně skoro jako do seriálu Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Aaaaand it's done.

Tento obrázok mi zabral fakt dlho a dala som si na tom záležať, tak by som poprosila nejakú kritiku. Dala som textúru na Sonicove rukavice a snažila som sa menej rozotierať aj keď mi to asi nevyšlo tak ako som chcela.
[Obrázek: 9832446fb1_100408363_o2.png]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
tak to je abewose Rainbowlaugh
Někdy nemohu z toho když poník uklouzne po listu Rainbowlaugh
ale někdy můžu když jsem to jáTwilightblush


DA https://noioo.deviantart.com/
Odpovědět
Kay...kritika. Hladkost je to první co mě opravdu vadí. Je škoda že nejdeš podobný styl v pozadí i s postavami a okolním prostředím.
i když jsou to antro postavičky s prazvláštními proporcemi chybí jim tam funkčnost : Sonic má poměrně slušnou polohu i tvar těla.. ale ta ručka držící čaj... jak jí drží ? docela mě to mate jako diváka. Pak také nevyváženost - proč takový zdobný detail na keramice ? Působí to nevyváženě oprati okolí.

Slečna ježek - chudák její tělo asi dostalo nejvíce zabrat - viz to podivné posazení hrudníku vůči hlavě a ramenům + tak zvláštní poloha jakou drží tu keramiku ... roboticky , nelidským úchopem.
Takže ti dám jeden velký tip..

REFERENCE ! až budeš zase kreslit něco většího je dobré si doma v této poloze nafotit stůl jak vypadají předměty v prostoru ( tvé levitují a mají 2-3D semi nádech ) jakýmsi způsobem by sis sedla. ono ti to pomůže chápat zkratky a nebude to tak - egyptsky schématické. Prostě reference se používají a ani Da-Vinci nečaroval Monu lisu z hlavy - seděla mu modelka .

doufám že ti to trochu pomůže.

Smilex : krásný komentář - jak od spambota. :X
.
Odpovědět
Tak to vypada opravdu velmi hezky. Jde vidět, že jsis na tom dala dost záležet. Co se týče kritiky tak vše, co jsem chtěl napsat shrnula už Baterka. Jinak opravdu dobrá práce. Jen tak dal. Pinkiesmile
Odpovědět
Výborne vymaľované, smooth as my towelettes, nesedí mi (ako už Baterka povedal) to jak drží ten pohár, sedenie si aj viem predstaviť pretože tak sedávajú dve moje kamarátky Rainbowlaugh taktiež mi nejako nesedí tieň toho plota s tieňom tých hôr (ostrovov?) vzadu, ale to sú príliš veľké detaily (a možno aj ja hlúposti trepem Rainbowlaugh)
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Jedna vec, ktorú som si všimol: perspektíva. Podľa polohy horizontu by malo byť vidno vrch stola. Všetky rovnobežné čiary sa zbiehajú v jednom bode. Ak sú vodorovné, ten bod je na horizonte. Načrtol som jednobodovú perspektívu:
[Obrázek: 9832446fb1_100408363_o2_by_fahu-d8jcd6a.png]
Červenou horizont a vrch stola. Modrou dlažba. Snáď sa z toho dá vyznať.
Vône kvarkov sú izospin, projekcia izospinu, podivnosť, pôvab, krása a pravda.
Odpovědět
Najprv som si už myslela, že sa tej kritiky nedočkám no mýlila som sa.

Baterka: Jasne referencie. Až budem kresliť zasa niečo takéto veľké určite si to už nafotím, aby som sa vyhla týmto chybám. Držanie toho čaju... No to máš pravdu, že to držia divno. A s tou hladkosťou sa pokúsim niečo urobiť.
sc@lix: Díky
smilex: Aj keď bez kritiky ale aj tak díky...
Rainboom: To pred tými horami ani nie je tieň ale skôr odraz Rainbowlaugh Neviem či by to tak malo po správnosti byť ale ja som to tam proste strčila.
Fahu: Teraz som si tak všimla, že ak by som tak dala stôl musela by som aj tú pravú stoličku ešte viacej natočiť... či? Ale skrátka tú dlažbu si vystihol. Dáva to oveľa väčší zmysel než to, čo som nakreslila ja.
---
Dnes tu mám zasa niečo menšie. One Hour Sonic
Skrátka mám hodinu na to aby som nakreslila hocičo zo Sonic série. Najprv som nechcela kresliť Sonica ale potom som si povedala, že by nebolo zlé nakresliť Sonica v jeho obľúbených šatách Rainbowlaugh
This:
[Obrázek: sonic_s_favorite_clothes_by_ultimaredfox-d79q7qe.png]

No a teraz k obrázku. Pridám aj video ak by sa chcel niekto pozrieť ako som to kreslila.
[Obrázek: one_hour_sonic___sonic_s_favourite_cloth...8kjl0d.png]

Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Tá čiapka je taká... Plochá? Rainbowlaugh
A dole kopcom musí byť strmák keď tak stromy rastú, ale to si myslím že si tak chcela nakresliť
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)