Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S5 - Všeobecná diskuze
To je přece MBite!
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(22.01.2015, 14:53)Macaman Napsal(a): Azuliana: potato666 to napsala dobre, de o to ze se ta postava dostane blizko k tve waifu. jestli ji chce sbalit nebo ne to je jedno. proste Spike bydli u Twilight a denne potkava zbytek Mane6 - to staci abych zarlil Pinkiehappy

Omluvte mě, prosím, že to nevím, ale kdo je vlastně ta Waifu a jaká je její skutečná definice. Z toho co jsem se dočetl mi tak nějak vyplynulo, že Waifu je animovaná postava, do které se člověk doslova zamiluje. Říkám to správně? Flutterryay
Scootangel  Ve jménu vychcanosti! — In Nomine Callidae!  Scootangel
Odpovědět
Ano, je to zkomolenina od "wife." Ženská postava, do které jsi blázen.
Mužský ekvivalent se označuje jako husbando, někdy manfu, ale to zní dost divně Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(11.02.2015, 21:23)Delairine Napsal(a): Tak co si o tom myslíte? Ajsmug

Neví, prosím, někdo co je to v tom traileru za hudbu? Flutterryay
Scootangel  Ve jménu vychcanosti! — In Nomine Callidae!  Scootangel
Odpovědět
(05.03.2015, 22:27)Oggy123 Napsal(a):
(05.03.2015, 21:20)Foxtrot Napsal(a): Každou sobotu budou do půlnoci pravidelně k dispozici české titulky na portálu MLP Info.

To je výborná správa! Rainbowlaugh

To tedy znamená, že po půlnoci už nebudou dostupné vůbec, nebo budou dostupné někde jinde? Flutterryay
Scootangel  Ve jménu vychcanosti! — In Nomine Callidae!  Scootangel
Odpovědět
Foxtrot to myslel tak, že do půlnoci by ty titulky mělý být hotové a ne tak, že do půlnoci budou na webu a pak se smažou.
Odpovědět
Popravdě , celkem se těším na novou sérii. Taky mě zajímá , s jakým záporákem na nás vybafnou. Pinkiesmile
Odpovědět
Záporák prvního dílu už víme.
Nevíme ale záporáka posledního dílu. (Co třeba Andověk? Rainbowlaugh)
Trollestia
Odpovědět
co tak Justin Bieber ? Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Těžká válečná andulka, verze 2.81 s upgradem.

A co se týče dalšího ultra-mega-hyper-extra-super záporáka, tak je to naprosto jasné.
[Obrázek: samuraimckenzie___lord_zedd_by_mlplazuli-d7bgl9g.png]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)