Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S5 - Všeobecná diskuze
Eizoda 05:Rainbowkiss

Odpovědět
Nechcete už rovnou rozject soutěž kdo nakreslí/ vytvoří/ vyvektoruje (blablabla....) nejlepšího záporáka S5?
Trollestia
Odpovědět
Záporák S5?

[Obrázek: jamis.png]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Tady máme nějaké informace od BlackGryphona, cituji:,,Recently a bunch of people freaked out because it got leaked that I'm singing in Season 5...
I wanted to clarify that I'm not singing as my character, my OC will not be in the show, and I'm only doing back up vocals.
I also didn't help write any of the songs I'm singing on.
I know some people are worried about the show being influenced or "infected" by bronies, so I wanted to say that I wasn't hired BECAUSE I'm a brony, or because I know any of the show staff.
I was hired because I'm a professional singer with a manager. She gets me auditions or recommends me to potential employers, and sometimes I get hired. I booked this gig like anyone would, it just HAPPENS that I'm a musician in the Brony community as well. :-P"
Odpovědět
(17.03.2015, 21:16)Discordian Napsal(a): Záporák S5?

[Obrázek: jamis.png]

Tak to by mě vážně pobavilo Rainbowlaugh nicméně [spoiler: k tomu nedojde.]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Jamis: zaporak S5 je prece jasny Pinkiesmile viz priloha

Discordian: a proc zaporak? takova hezka kladna postava by to bylaRainbowlaugh


Přiložené soubory Miniatury
   
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Už se konečně přestaňte hádat o záporáka, je přece jasné, že záporák bude tohle:
[Obrázek: inbread.jpg]

And Toustpes. Rainbowlaugh

Macaman: Ale musím uznat, že tohle je taky dobrej záporák... Pinkiecrazy Rainbowlaugh
Trollestia
Odpovědět
vi sa nehádajto záporák je toto Rainbowlaugh
[Obrázek: Mikey_Mouse_Gone_Bad_by_DeShockwav.png]
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Není trochu předčasné bavit se o hlavním záporákovi, když se neví jestli na konci S5 vůbec nějaký bude?

Spíš řekněte na kterou epizodu z těch naspoilerovanejch se nejvíc těšíte. Já su nejvíc natěšenej na [spoiler: druhej Gala Pon Gala].Twilightblush a co vi?
Odpovědět
Já se teda těším na [spoiler: CMC's CMs]
A taky se těším taky na [spoiler: 2nd ony gala Rainbowlaugh]
Trollestia
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)