Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony v médiach.
(17.03.2015, 09:48)Macaman Napsal(a): Článek o CZ/SK bronies v Lidových novinách

tak rek bych ze clanku neni celkem co vytknout - slusne promo Pinkiesmile

Wau, to šlo rychle Twilightsmile netušil jsem, že to v LN vyjde tak brzo.

Jinak souhlasím - nejdřív jsem měl trochu obavu, co z toho rozhovoru nakonec bude, ale autor se popisu bronies a jejich aktivit u nás zhostil velmi pěkně. Tímto má moje díky Pinkiesmile

U nás v práci to proběhlo mailovou skupinou "Vtipy" Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
(17.03.2015, 09:48)Macaman Napsal(a): dnesni clanek Pinkiesmile

clanek

tak rek bych ze clanku neni celkem co vytknout - slusne promo Pinkiesmile

No tak to je síla.
A skvěle udělané vydeo
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
(17.03.2015, 13:57)Macaman Napsal(a): kotja: ty pises DP na tohle tema?

Já ne, jedna slečna. Myslím, že žádost o rozhovor byla tady, ale nejsem si jistý.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
(17.03.2015, 09:48)Macaman Napsal(a): dnesni clanek Pinkiesmile

clanek

tak rek bych ze clanku neni celkem co vytknout - slusne promo Pinkiesmile

Doteraz som nevedel, že niekto publikoval bakalárku o brony komunite. Nejaký zdroj?

A čo sa týka článku, súhlasím, pekná reklama Twilightsmile Keby sa to dostalo do rúk našej slovenskej bulvárnej stoke, to by bola jiná.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Hotsteppa: Mno u české bulvární stoky by to asi nedopadlo jinak, pokud by měli okurkovou sezónu a potřebovali by vyrobit něco, pro "obyčejné lidi" dost bizarního, co vyplní alespoň jednu obrázkovou půlstranu středečního vydání.

Článek musím rozhodně pochválit, hezky a rozumně napsaný, bez přehánění, výběr fotek pěkný. (včetně "malého zla" na pozadí Twilightsmile) Myslím, že Jamis je vzhledem ke zkušenostem jak s cony, tak s médii, jeden z těch nejpovolanějších pro tyhle rozhovory. A nezapomínejte - patří také mezi ty, kteří už to před nikým ze svého okolí neschovávají...
Odpovědět
Hotsteppa: odkaz na BP daval Foxtrot vyse
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Macaman, už to mám. Ten oponentský posudok prekvapil.

Michy, ovečkám stačí k výplachu mozgu naozaj málo. No muselo by to byť farebné a SAMOZREJME S CAPS LOCKOM A KOPOU VÝKRIČNÍKOV!!!
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Tak na Kmeny.tv je o cosplayi a je tam Jamis.
Ale nepadla ta otázka, jestli měl v cosplayi sex.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
OT Kotja:
(26.03.2015, 11:46)kotja Napsal(a): Tak na Kmeny.tv je o cosplayi a je tam Jamis.
Ale nepadla ta otázka, jestli měl v cosplayi sex.

Moje reakce: [Obrázek: 38reakce_na_p_sp_vek.png]
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Ale to nadhodil sám Jamis.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)