Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LOL (League of Legends)
#91
Tak já jsem ochotný hrát vždycky, když se něco domluví, stačí mi jen napsat. Rainbowlaugh

Takže to vázne jen a jen na vás. Rainbowwild

Odpovědět
#92
Tak já se tedy pokusím něco zorganizovat Twilightsmile

Všichni kdo byste měli zájem si zahrát společně, tak dneska ve 20:00 hostnu custom hru a abychom se rozpoznali, tak to dám i s heslem - nikdo cizí by nám tam tedy vlézt neměl.

Jméno hry: Tuxik
Heslo: bronies
Čas: Dnes ve 20:00
Server: EUNE

Pokud máte zájem se do hry přidat, tak to oznamte, aby se nám nestalo, že se tam bude chtít lognout 12 lidí a pak se zjistí, že už není místo (mám ale pocit, že nás tam bude sotva 5 Rainbowlaugh )

Cílem této akce je si společně zahrát, pokecat a dát se vzájemně do friendlistu. Ajsmug
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
#93
S 12ti bronies pocitej Rainbowlaugh Jinak pokud budu mit cas, tak klidne lol po dlouhe dobe zapnu.

Odesláno z mého DumbPhone Wildfire S IV. s DumbDroidem 9.3.7 Kysela Okurka pomocí Tapatalk 2
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#94
Jo, se mnou taky počítej, stejně nikdy nic napráci nemám. Rainbowlaugh

Odpovědět
#95
(29.09.2012, 09:58)Dumbass_CZ Napsal(a): S 12ti bronies pocitej Rainbowlaugh Jinak pokud budu mit cas, tak klidne lol po dlouhe dobe zapnu.

Odesláno z mého DumbPhone Wildfire S IV. s DumbDroidem 9.3.7 Kysela Okurka pomocí Tapatalk 2

(29.09.2012, 18:05)AverageHanzo Napsal(a): Jo, se mnou taky počítej, stejně nikdy nic napráci nemám. Rainbowlaugh

Super, těším se na vás Twilightsmile
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
#96
Tak se dnes neúčastním. Idu jíst Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#97
No, nevyšlo to zrovna extra podle plánu. Rainbowlaugh

Možná nedomluvit jen jeden nějaký konkrétní den v budoucnu, ale domluvit se, že dejme tomu např. každý pátek nebo sobotu, v 20:00 a kdo se objeví, se objeví.
Samozřejmě se s tím případně dá nějak pohýbat, jen dávám příklad. Nebo se třeba připojit dodatečně a pak poslat někomu PM, protože nakonec jsme hráli i celkem dlouho.

Odpovědět
#98
Tak kdo má zájem jít zítra na světový PvP Ranked/ProPlay tak ať mi napíše zprávu. Hodí se do týmu kdokoliv stačí mi napsat ID/level/server Začne to zítra v 20:00 Tak se prosím připojte Ajsmug
Odpovědět
#99
(30.09.2012, 20:29)AverageHanzo Napsal(a): No, nevyšlo to zrovna extra podle plánu. Rainbowlaugh

Možná nedomluvit jen jeden nějaký konkrétní den v budoucnu, ale domluvit se, že dejme tomu např. každý pátek nebo sobotu, v 20:00 a kdo se objeví, se objeví.
Samozřejmě se s tím případně dá nějak pohýbat, jen dávám příklad. Nebo se třeba připojit dodatečně a pak poslat někomu PM, protože nakonec jsme hráli i celkem dlouho.

Dobrý nápad, já bych to viděl spíše na ty pátky. Domluvil bych se na nějaké hře s konkrétním jméně a heslem, která by se vždy v 20:00 založila (kvůli identifikaci).

(30.09.2012, 21:12)DatKickXD Napsal(a): Tak kdo má zájem jít zítra na světový PvP Ranked/ProPlay tak ať mi napíše zprávu. Hodí se do týmu kdokoliv stačí mi napsat ID/level/server Začne to zítra v 20:00 Tak se prosím připojte Ajsmug

Sakra, zítra to asi nestíhám Pinkiesad2
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Tak to stihni Rainbowlaugh Každý se nám hodí do týmu
Černé brýle, Bílá hůl, Dědek frajer neuhnul
Na přechodu pro chodce, drtí Tatra důchodce

http://25.media.tumblr.com/1b19b0f437abf...1_1280.gif
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: