Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1, 2: Cutie Markless
#61
Tak to jsem nečekal že cz titulky budou tak rychle, jsem překvapen Pinkiehappy
Odpovědět
#62
fsak uz sem za ne dal Foxtrotovi plus, skoda ze nejde dat = Pinkiehappy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#63
Byly by ještě rychleji, ale nejdřív jsme dělali verzi na pražské promítání. Bohužel se to stihlo jen napůl.
Takže jsem pak musel přečasovávat.

Ještě to budu muset znovu načasovat, protože to převzaté časování je prostě špatné.
Ale mám takový pocit, že další verze budou až zítra. Dneska jsem mrtvej...
Odpovědět
#64
Starlight je vlastně komunistka Rainbowlaugh
Odpovědět
#65
Captain obvious.

Tak mě napadlo, dozvěděli jsme se vůbec, jaký byl ten Starlightin plán, o kterém mluvila? Buď jsem nedával dostatečně pozor, nebo to vůbec nevysvětlili?
suh dud
Odpovědět
#66
Teď se z ní stal alicorn, co bude dál se teprve uvidí
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#67
Plán? Mať pod kontrolou komunistickú mikrokomunitu a...honiť si ego nad svojou superioritou?
Skutočne jediný plán by som tam videl túžbu po moci, túžbu byť jediná schopná, túžbu manipulovať. To je celkom real life case a verím tomu, že to tak aj malo byť.
Preto ju mám ako antagonistku aj rád, správa sa ako mnohí ľudia Pinkiesmile
A nie, explicitne plán nebol povedaný.
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
#68
Pro ty z vás co četli Fallout: Equestria: nepřišlo vám že to městečko bylo na první pohled až příliš podobné Arbu? Mě to teda trklo jen co jsem viděl trailer a epizody to celé jen potvrdily i dalšíma Fallout referencema Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#69
Hasbro asi příjmení neřeší, ale já sem tam zaslechl Sugar Belle
Odpovědět
#70
Alicorn? Wait, kdy? Rainbowderp
Já osobně tuto dvojepizodu křtím na epizody wtf výrazů. Vážně Rainbowlaugh
A její plán? Něco ve smyslu- Hele, když bude mít princezna místo CM znamínko rovná se, všichni se k nám přidají, páč je to správné, že?
A ještě- talent na odebírání znamének. Lol,chcu vidět, při jaké situaci se jí objevilo Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)