Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 4: Bloom and Gloom
#31
Taky jsem čekal víc. Tahle epizoda se mi popravdě do půlky moc nelíbila. Změnila to až Luna s jejím úsměvem a ukázky snů + létající Scootaloo. Pinkiehappy
Odpovědět
#32
Nevím, co si o téhle epizodě myslet. Nepřipadala mi špatná, to určitě ne, ale spíš dost předvídatelná, nebo ani nevím. Luna byla super, sny ve snu taky, i ta ukolébavka se mi líbila.
Celá epizoda mi přišla i vtipná a vůbec, ale i tak tam prostě něco chybělo.
Otázkou je, jestli CMC svá znaménka opravdu dostanou a co bude potom. Teď jsem na to ještě víc zvědavá. Rainbowlaugh

TL;DR - Jedna z těch ne tak dobrých epizod, ale přesto jsem se dost pobavila.  Twilightsmile
incredibly handsome criminal genius and master of all villainy
Odpovědět
#33
Oggy123: Díky, ten prvý postup funguje. Pinkiesmile
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
#34
Ok už je to dlho, čo som naposledy napísala nejaké to hodnotenie. Naposledy v 4. sérii. Takže poďme na to. Stručne a jasne.

Čo sa mi páčilo:
- Zatiaľ bola v každej epizóde pesnička. Zaujímavé.
- Luna. Bola by som radšej keby sme uvideli Celestiu ale lepšie než nič. Okrem toho som celý čas vedela, že tam bude, pretože AB bola posledná, čo nemala vo sne Lunu. Ale jej to sakra trvalo kým prišla Rainbowlaugh Už som si myslela, že tam nebude a zrazu BOOM!!
- Sen vo sne vo sne...
- Videli sme sny SB a Scoot. Rainbowlaugh
- Nočné mory

..Zbytok si jaksik nepamatám. Asi som bola zasnívaná najprv do komentovania sna vo sne vo sne a potom Lunou.

Čo sa mi nepáčilo:
- Luna tam bola krátko
- Dúfala som v to, že keď som v traileri videla SB ako spieva tak, že to bude epizóda zvlášť a dostane tak CM. Nope.
- Nikto nedostal CM
Ďalej ma nič nenapadá.

Zatiaľ to asi ohodnotím 7/10. Može za to ale hlavne Luna.

[spoiler: -clitché]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
#35
Takový návrh pro ty, kteří říkají, že od této epizody čekali víc, nebo byli nějak zklamaní - pokuste se příště napsat, co jste tedy od epizody čekali, protože takhle to nemá moc hodnoty, spíš je to jen stěžování. Ajsmug
suh dud
Odpovědět
#36
Tak já nevim. Tahle epizoda se mi celkem líbilla. Pořád si myslím, že v téhle sezóně je dostanu. A tahle epizoda se zabívala problémy, které by z toho mohly vzniknout. A konečně jsme zase slyšeli o Babs Seed... Rainbowlaugh
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
#37
Teoreticky vzato by Hasbro na získání jejich CM vydělalo. Nové série těch třech s CMkam, příslušenství kolem jejich talentů... Takhle mají jen ty tři figurky, takže se skoro divím, že CMKa ještě nemají.
Odpovědět
#38
Takže, myšlenky srovnány, deme hodnotit:
Babs dostala znaménko. O jednoho crusadera míň. Škoda.
Apple Bloomin strach z odloučení. Nedivím se jí.
Ukolábavka od Applejack. Žeru ji.
Apple Bloomino znamínko. WHAT?? NO WAY!!
Nový druh škůce. Čekal jsem nový druh, ale tohle překvapilo.
Apple Bloom vypadající jako krotitelé duchů. Absolutně super.
DT a SS se posmívají. Od těch dvou potvor se ani nedalo čekat nic jiného.
Tajemné místo se záhadnou postavou. I like this.
Zničený Ponyvill a usmažená Apple Bloom. K popukání Pinkiehappy
Zjištění, že je to jen sen. Očekáváno.
Nové znamínko. Realy?
Rozpad CMC. To si děláte p****!??
Zase to divný místo. To je to zase sen?
Probuzení. Očekávané, ale koncept snu ve snu se mi líbí.
Vyhoštění Apple Bloom. To by vážně udělali?
Změna hlasů Applovic. Jasný sen. Smíchem sem nestíhal dýchat.
Za oknem kokrhající Pinkie v kostýmu scootaloo...pardon, kuřete. To se mě snažíte uchechtat k smrti?
Mrkající zmamínko. Jo, snažíte.
Objevení Luny. Moje YES!!! bylo slyšet přes celý byt.
Mezi sen. Nejdřív jsem myslel, že je to to samé místo, kde Twilight dostala křídla.
Dveře do snů. Čtvrtý a pátý rozměr potvrzen!
Scootaloo kuchařka. Potřebujeme tu resuscitovat! Dusí se smíchy!
Schůzka ve snu. Cool!
Scootaloo lítá. At už se nevzbudí! At už se nevzbudí a lítá pořád!!!!
Lunin úsměv. Mám novou cute plochu!
Schodnutí se na názoru, a až pak si uvědomění, že pořád spí. Pohřeb mám zítra. Příčina smrti- smích.
Shrnutě:
Moje nejoblíbenější princezna nezklamala. Uspokojeno čekání na sen Applebloom. Sen ve snu ve snu odehrávajíc se ve snu, kde jsem vidět další sny (jak v tý chodbě v Matrixu 2), který projde do snové schůze. MIND BLOW! Skvělá písnička. Ty dvě malý potvory.
Sečteno podtrženo: 20/10 bodů. A to jsem ještě 10 bodů odečetl za časté probouzení a DT s SS.

Jo, a našel jsem záznam pro nedočkavce. Sice trochu šumí zvuk, ale jde tomu rozumět a je to lepší než drátem do oka. Během pár hodin bude lepší záznam.
Edit: Tak už je:
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
#39
Tak já se taky připojím. Pinkiesmile

Mě epizoda docela příjemně překvapila. Ukolébavka AJ byla jednoduchá, ale velmi příjemná. Příběh mi celkově předvídatelnů vůbec nepřišel, a že se objeví Luna jsem začal tušit až ve třetím snu (možná jsem jenom trochu natvrdlý Pinkiesmile ). Že jí změnili hlas, jsem postřehl, ale nemůžu říct, že by mi to až tak vadilo. Celkový dojem rozhodně kladný - a v příštích epizodách už se, doufám, budeme moct těšit na příhody postav z Mane 6. Twilightsmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#40
Ja som takisto dosť v šoku, že som asi jediná v mojom veku, kto nevie dej v rozprávke predvídať. Rainbowlaugh Mňa proste prekvapí každá epizóda.
Táto epizóda však pre mňa výnimočne predvídateľná bola, už len kvôli tým cm-kam, čo AB dostávala v každom sne. Najprv som pri druhom sne bola zmätená a na chvíľu som uverila, že to cm naozaj dostala, keďže som nečakala, že i to je sen a úplne ma to zmiatlo. Keď sa to už opakovalo tretí krát, už som vedela, že je to zase len sen a tak už mi bolo všetko jasné, dokonca i hlas tej postavy v lese, tušila som, že je to Luna (nakoniec to bola AB), ale keďže sa tak dlho neobjavila, začala som si myslieť, že už nebude. Tiež ma sklamalo, že nedostala viac screen time. A takisto že sa neobjavila Babs, keď o nej bola reč. Kľudne mohli nahliadnuť aj do jej sna...
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)