Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 5: Tanks for the Memories
#71
Co se toho času týče, osobně si myslím že kromě " Thousand Years Ago" se v Equestrii čas nevyskytuje Rainbowlaugh Vždyť nikde jinde v seriálu žádný jiný časový údaj není Rainbowlaugh

+ tím pádem kdyby to byl rok, by 1-3 série trvali jen půl roku, protože mezi EG a EG2 co vím, je podle knížky půl roční mezera. Což je divný když to začíná ve filmu defeatem Sunset a hned se skáče do školy se Sirens a hned tam je Twi..

A kdyby to byla půl roční mezera, tak by twi dostala křídla půl roku po tom, co se začala vůbec učit o přátelství.. jako i know twilight je awesome & faithfully epic student, ale to je i na ní bit fast ne? Rainbowlaugh
*searching* Found no results for „my personal talent" (yet)

Welp, they got it.. now i have nothing to write in here... Let's think about it and change it later.
And since.. Sunset probably won't be in season 5...
Sunset in season 6 pleease :3
Odpovědět
#72
To: Cwossie & Annabell
Taky možnost. Podobnou teorii mám s Applejack a S4E17 (Somepony to Watch Over Me), ale to je jiný příběh.

Teď k epizodě... Všechno tu již zaznělo:
Dashie to nenese dobře, ale já to mám podobné. Když s počítám s nějakou jistotou a pak mi někdo řekne, že jsem hrubě na omylu a přicházím o ni. Uvědomit si to je nepříjemné a rychlé, ale přiznat si něco, co nechcete, aby se vůbec blížilo k pravdě, je těžký proces a nechcete o tom slyšet. (Soucítím s Dash, když k ní přišel zbytek mane 6 a otravovaly ji s pravdou.) To její chování je, podle mě, pochopitelné.

Vše ostatní tu také zaznělo: Weather Factory, kde nám z nějakého tajného důvodu autoři neukázali, jak se dělají duhy. Velmi vtipná konverzace tří pegasů. (pro mě zatím definitivně nejvtipnější scéna v S5), atd.
All problems are illusions of the mind.

- Eckhart Tolle


Odpovědět
#73
9/10

S5 mě zatím velice baví, jen tak dále  Pinkiehappy

Hlasově-herecký výkon Ashleigh Ball byl v této epce jednoznačně excelentní!
Get rich or die trying.

Odpovědět
#74
To jsem zvědav, jak dlouho vydrží Tank bez kyslíku.
Odpovědět
#75
Tady zase někdo snídal polévkovou lžičku halucinogenů Rainbowlaugh

Každopádně tahle epizoda byla AWESOME!
Jasně, z dějového hlediska to bylo při.ebané jak první fanfiction puberťačky, nicméně tenhle styl crazy komedie se mi líbí.

Z momentů u mě rozhodně vede dialog mezi pegasy.
Spike má velmi prostornou a pěkně vybavenou ložnici. Troufnu si tvrdit, že on na zničení Golden Oak Library docela vydělal (čekám nějakou Sparity epizodu, scénáristi Raritywink )
Jo, mimochodem, všimli jste si, že ze Spika nedělají idiota? Třikrát hurá!
"Winter is coming" I don´t know what to say...
Fluttershy dokáže být v rámci pomoci kamarádům pěkná Flutterb.tch Rainbowlaugh
Chtěla bych vidět dabérky při namlouvání některých scén, hlavně Ashleigh Rainbowlaugh
Koukám, že tentokrát to byla pro Petera Newa zívačka (pun intended)

Víc takových epizod!
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#76
Video nejlépe vystihuje tuto epizodu Rainbowlaugh

Odpovědět
#77
(26.04.2015, 12:50)Mr. Secret Napsal(a): Weather Factory, kde nám z nějakého tajného důvodu autoři neukázali, jak se dělají duhy.

Viděl jsi S1E16? Nebo ti to nestačilo? Ajsmug
Odpovědět
#78
Tak to byla asi nejdojemnější epizoda ze všech.... Měla jsem chuť brečet, když přišla chvíle Dashie, jak byla s tankem... Raritycry
Asi moje nejoblíbenější epizoda.... Pinkiesad2
Trollestia
Odpovědět
#79
Rozhodně jedna z nejlepších epizod, občas jsem se smála, a pár krát uronila i slzu.
Rozhodne mě potěšilo že si animátoři hrají z výrazy obličejů, nad tím jsem se zasmála snad nejvíc
[spoiler: Applejack cry in the inside! ]
Odpovědět
#80
(26.04.2015, 18:01)Dragonalicorn Napsal(a): Viděl jsi S1E16? Nebo ti to nestačilo? Ajsmug


V této epizodě nebylo ukázáno, ba ani naznačeno, jak se duhy vyrábí. Viděli jsme jen něco jako skladovací prostory, což bylo startovacím podnětem pro fantazii fanoušků. Jedním z výsledků byl i fanfic zvaný Rainbow Factory, IMO výplod chorého mozku.

Takže co konkrétně mu na tom mělo "stačit"?
Get rich or die trying.

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)