Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vzťah človek + koník
Ohledně té biotechnologie, mě osobně se představa mého mozku umístěného v kapsli která ho bude udržovat živej a několika výměnejch robotickejch těl docela zamlouvá Rainbowwild

Odesláno z chytrýho čtverečku
For the glory of the Changeling Swarm!
Odpovědět
@Mantis OT: Tady v tomhle ohledu hodně fandím nano-technologiím. Mají mojí důvěru v průběhu 30 - 40 let.
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
(11.05.2013, 23:49)Refly Napsal(a):
(11.05.2013, 23:36)Greytail Napsal(a): ...Poníci ze seriálu jsou pro mě pořád na úrovni zvířat (přestože mají vlastní kulturu a s ní spojené věci)...

Tak na tohle uz musim reagovat:
Co z tebe dela cloveka, v cem jsi lepsi nez oni?
Co z nich dela zvirata, v cem jsou horsi nez my?

Neberu ti tvuj nazor, jen me zajima na cem je zalozen... Ajsmug

Refly@HTC

Souhlasím s Reflym, že MLP poníky skutečně nelze považovat za zvířata.

Kdosi tu taky popisoval, že by poníkovská láska měla zůstat jen mezi poníky. Proč?

MLP poníci, stejně jako my vnímají a vyjadřují emoce, ovládají řeč, mají paměť, prokazatelnou inteligenci, tvoří umění, mají řády, zákony a vládce.

Když se řekne vztah mezi poníky a lidmi, tak někomu hned vyskočí v mysli cedulka "!POZOR ZOOFYL!", ale je velmi nutné podotknout, že zoofylie je až pohlavní styk se zvířetem [spoiler: Pro některé "sex".]. Navíc MLP poníci nejsou zvířata, ale zcela samostaný inteligentní druh. Tudíž by se spíše jednalo o xenofylii, jak již bylo řečeno.

Mě se zdá milostný vztah mezi lidmi a poníky naprosto v pořádku, pokud se budeme držet v rámci mezí a nepovede to do postele. A pokud náhodou ano, tak buď po humanizaci/ponyfikaci, nebo v naprostém utajení.

Flutterryay
Scootangel  Ve jménu vychcanosti! — In Nomine Callidae!  Scootangel
Odpovědět
Sorry, že rozrušuju zdejší snad a zřejmě ironickou atmosféru, ale i přes to, že se koukám na seriál s barevnými poníky, přijde mi NAPROSTO nepochopitelné, jak někoho může jen napadnout něco jako láska k vymyšlené nakresléné nadabované postavě? Rainbowlaugh No ne Rainbowlaugh
Já se prostě musel vyjádřit navážno, protože ani s tou ironií mi to nejde do hlavy Rainbowlaugh
Odpovědět
@Minetex
Neříkej že tě nikdy nezaujala žádná postava ze seriálu/knihy/filmu & so on až na tolik, že si měl pocit že si se zamiloval, protože byla tak super až to nebylo reálné Pinkiesmile .
Knihomolové a těžcí fanoušci seriálú jako já, vědí o čem mluvím Rainbowlaugh 

Tady pouze teoretizujeme a vyjádřujeme názory takže nemám absolutně nic proti. Pinkiesmile Jen si zkus pročíst knížku, nebo začít koukávat jinej seriál, třeba twd, supernaturals, doktora a přijde to i na tebe Rainbowlaugh

Muj názor zní, jsem vuči této "možnosti" otevřenej. Nezapomínejme však že nemluvíme o irl koních, ale o vymyšleném inteligentním životu, jedná se v podstatě o xenofilií (což tu zaznělo kvadrilionkrát). Z tohohle pohledu jsem pro. A beztak, když si někdo veme do hlavy že miluje poníka, kdo mu to muže vzít mají-li se oba rádi? (Nezapomínejme že teoretizujeme)
Odpovědět
Minetex: Jednoducho pretože väčšina kladných kreslených postáv má lepšie vlastnosti a povahu, než skutoční ľudia (aspoň čo sa môjho života týka). Kreslené postavy (nie všetky, ale veľa z nich) bývajú roztomilé, krásne a majú skvelú a charizmatickú osobnosť. (Skutočne, živí ľudia mi tak sympatickí niesú Rainbowlaugh). Dívame sa na ich dobrodružstvá, životné príbehy a cítime s nimi. Nezáleží na tom, či sú to postavy nereálne, takisto je im daná duša a osobnosť a ako som spomínala, mnohokrát lepšie než má väčšina reálnych ľudí, až by sa každý z ich dobrých vlastností mal učiť a je o to jednoduchšie si ich zamilovať. Ja si vždy želám, aby bol reálny svet a všetci ľudia takí ako v rozprávke a mali sa tak radi. To ma na rozprávkach a ich kladných postavách fascinuje, skutočné priateľstvo (aké v realite takmer ani neexistuje), túžba pomáhať, byť ku každému milý, verný a úprimný. Preto som fanúšik len protagonistov. Zlo obklopuje celý môj život, tak aspoň v rozprávkach nájdem pravé dobro. A preto sa vždy zamilujem skôr do kreslenej postavy než skutočnej.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Rainbow 
(26.04.2015, 20:04)Minetex Napsal(a): Sorry, že rozrušuju zdejší snad a zřejmě ironickou atmosféru, ale i přes to, že se koukám na seriál s barevnými poníky, přijde mi NAPROSTO nepochopitelné, jak někoho může jen napadnout něco jako láska k vymyšlené nakresléné nadabované postavě? Rainbowlaugh No ne Rainbowlaugh
Já se prostě musel vyjádřit navážno, protože ani s tou ironií mi to nejde do hlavy Rainbowlaugh

Ohledně sexuálního chování obecně hovoří vědecká teorie trojího mozku, která v této problematice vytahuje do popředí tři části mozku, které se starají o logické uvažování, sexualitu a paměť.

Člověk, který za svůj život uvidí pouze a jen jeden druh vykazující lidské chování, se bude sexuálně projevovat pouze vůči tomuto druhu. Ovšem člověk, který uvidí jak lidskou ženu, tak MLP klisničku a obě dvě budou vykazovat lidské chování, tak se bude sexuálně projevovat vůči oběma druhům.

Je to dáno tím, že smysly vnímají tři hlavní signály (vůči sexualitě) a to, chování, rysy těla a vědomí, že jde o opačné pohlaví. Tyto smyslové vjemy, než dojdou do paměti, tak projdou obrovským počtem nejrůznějších modulů starajících se o to a ono. A jedním z těch modulů je právě ta část, která se stará o sexualitu a přijímá tyto tři signály.

Zpracování vypadá asi takto:
žena = nic
klisnička = nic
lidské chování = nic
samička = nic
žena + lidské chování + samička = páření
klisnička + lidské chování + samička = páření

Je to zcela podvědomé a neovladatelné. Logická část mozku si uvědomuje, že je něco špatně, ale ta sexuální část, nepozná, zda jde o ženu, nebo klisničku. Sexuální část vnímá zkrátka jen přítomnost ženy. A všechny tyto signály jdou pak do paměti, kde jsou uloženy a je dokonáno. Jste sexuálně zaměření jak na ženy, tak na MLP klisničky.

!POZOR!
Ovšem lidé jsou jeden z mála druhů, který je schopen se zamilovat do protějšku také skrz jeho vlastnosti. Takže pokud jste se zamilovali do poníka/poničky skrzevá jejich vlastnosti a ne skrze opačné pohlaví, tak je vše v naprostém pořádku. Flutterryay
Scootangel  Ve jménu vychcanosti! — In Nomine Callidae!  Scootangel
Odpovědět
(26.04.2015, 20:04)Minetex Napsal(a): Sorry, že rozrušuju zdejší snad a zřejmě ironickou atmosféru, ale i přes to, že se koukám na seriál s barevnými poníky, přijde mi NAPROSTO nepochopitelné, jak někoho může jen napadnout něco jako láska k vymyšlené nakresléné nadabované postavě? Rainbowlaugh No ne Rainbowlaugh
Já se prostě musel vyjádřit navážno, protože ani s tou ironií mi to nejde do hlavy Rainbowlaugh

ámen Rainbowlaugh
Taky to nedokážu pochopit... Nějaká láska k vymyšlené postavě je naprosté plýtvání časem... Seriály mám rád, ale fakt by mě tohle nikdy nenapadlo... Oblíbenost postav ano, nějaký silnější citový vztah fakt ne...

Ondrahrr: Mohl bych požádat o nějaký zdroj té teorie trojího mozku?
Odpovědět
@Y'all: Oukej, nechtěně jsem vyvolal válku Rainbowlaugh Blacku, já jsem čtenář, seriálny moc nežeru, jelikož i Mlp je dost dobrý zabíjení času, ale ne. Prostě se zabouchnout do něčeho smyšlenýho pro mě bude navždy hloupost. Annabell, svět je sice špatný (já o tom něco vím, haha, smích za třidvajedna, ale je to tak), ale nesmíš být pesimista. Chápu mít rád Mlp, utíkat od reality k Mlp, ale zamilovat se do fikce je opět hloupost. Ondro, no wow Rainbowlaugh Docela zajímavé, vysvětluje to spoustu sexuálních deviací ne nebudu jmenovat bez čárek naschvál KerÝsek confirmed, ale stejně. Sice splníš předpoklady, ale jen fantazíruješ, protože takovýhle poníci prostě Nejsou. Kefíre, amen Rainbowlaugh

Snad jsem nenaflákal moc hloupostí, jak jsem si navečer zvyknul, a opět musím napsat, další podobný román nebudu psát na mobilu jako tenhle. Adios Rainbowlaugh Nikomu neberu jeho názory.
Odpovědět
MrKafr

Tady je zdroj mých informací:
Scootangel  Ve jménu vychcanosti! — In Nomine Callidae!  Scootangel
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)