Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Ono to proste načítavá a načítavá do nekonečna.[Obrázek: 1a13fc1468ce05480736193399b10dae.jpg]
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
OT AleXan:

Tak počkej až se to načte Rainbowlaugh
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
It needs to be by 20% cooler Rainbowlaugh Rainbowlaugh

Odpovědět
já bych měl na tabletu mít nejaktuálnější tapatalk (max týden starý) a vidím úplně všechno... úplně c:
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Chtěl jsem odeslat hromadnou PM asi dvaceti lidem a narazil jsem na problém. Dovolí mi to vybrat pouze tři příjemce ("Můžete vybrat maximálně 3 položek") i když limit mám řádově vyšší. Můžu vybrat další tři příjemce skryté kopie, ale to mi bohužel nepomůže :/

Umožňuje to tam naházet lidi ze seznamu přátel (nad ty tři položky), ale to bych musel všem posílat žádosti. (Btw, bylo dřív nutné poslat žádost o přidání na seznam přátel? Vůbec si nevzpomínám, že bych ji těm pár poníkům, které na tom seznamu mám, posílal).
Odpovědět
Často sa mi stává, že keď kliknem na odkaz na fóre (Link na profil, na nové príspevky..), zobrazí mi to túto stránku, refresh nepomôže, a keď sa vrátim o stránku nazad, každý iný link funguje, len ten čo som práve rozklikol nie. Po čase mi načíta aj ten a potom sa to opakuje. Internet mám v poriadku, PC tiež, nikde inde mi to nerobí, stáva sa to aj niekomu inému?
[Obrázek: 8UCawb7.png]
Odpovědět
Taky se mi to stává,už mě to docela štve...
Odpovědět
Hoši nejste sami, mám za to, že by to mohlo mít co dočinění s HTTPS... Nejsem webový technik, tak nevím.
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
Toto sa mi stalo včera. Netuším prečo. Nakoniec som to nechal na druhom monitore a samé sa to po chvíli refreshlo a načítala stránka. Nuže. Bol to len jeden prípad. Zatial.

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
já mám pocit, že to je spíš problém chrome jako takového, dělá mi to takhle na více stránkách nejen tady
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)