Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
Asi všechno možný i nemožný, Rainbow by mě totiž nenechala spát Rainbowlaugh
Odpovědět
Je velice těžké si vybrat, ale kdybych měl jen jeden den, nejspíš bych si vybral princeznu Celestii. Trollestia Myslím, že prvně bych se uklonil jejímu majestátu a zdvořile ji u nás uvítal... načež bych to asi nevydržel a vřele ji objal. Mohli bychom si třeba zajít do cukrárny a určitě bychom šli na procházku do přírody. Řekl bych jí všechno, co by chtěla vědět, ale většinu času by mluvila ona, protože mě zajímá tolik věcí... historie Equestrie, magie, dlouhověkost... a já bych vděčně poslouchal a byl tu jen pro ni. Také bych ji požádal, pokud by chtěla, jestli by mě vzala na záda a proletěla se se mnou. Raritystarry Je to veliká drzost, já vím, ale také veliká touha a ona je natolik přátelská, že i kdyby neměla zájem, neurazila by se, že jsem se zeptal. Ale ať už by souhlasila, či ne, pak bych se já spustil na všechny čtyři a nechal princeznu, ať mi ona vleze na záda, abych ji mohl povozit. Pinkiehappy Na konci dne bych se s ní rozloučil dlouhým přátelským objetím a políbil bych ji na nos (na čelo by to bylo lepší, ale tam bych se asi kvůli rohu nedostal).
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Anemonis: To ma dojalo. :')
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Já bych strávil den s princeznou Lunou. Nejlepší by bylo, kdyby jsme byli v Canterlotu v zámku, ale stačilo by i ve městě. Mohli by jsme se tam projít a Luna by mi tam všechno ukázala...
Byl by to úžasný den (a třeba by mi řekla o něčem co se stane v příštích epizodách Rainbowlaugh )
Odpovědět
Čtení knížek s Twi a letecké závody (já letadlo , ona křídla) Heart Twilightsmile
Odpovědět
Kdybych já s Derpy mohla strávit celý den... Propadla bych se štěstím.
1. Rozhodně bych ji nakoupil hodně muffinů. Sobě bohužel ne, protože jsem nějak přestala být na sladké a muffini taktéž moc ráda nemám... Twilightoops
2. Provedla bych ji vším okolím (Podle toho, jestli bude u nás, což asi ano Rainbowlaugh)
3. Šly by jsme někam na pole, kde bych nechala Derpy lítat. Pak by mě určitě vzala i na mráček, protože poník není určitě nějaký drobeček od rohlíku. Tedy snad.
4. Nakreslila bych s ní její portrét. Prostě by jsme malovaly. Pinkiehappy
5. Skákaly a nevím co ještě, blbly by jsme venku. Derpytongue2
6. Napsala bych si, co všechno jsme dělaly a udělala si s ní pár společných fotek při západu slunce, nebo někde na louce, nebo někde. Twilightsmile
Trollestia
Odpovědět
Moj obľúbený poň má meno Princess Meridith Flame Rainbow Neon DarkSoul Swaggalicious Sue. Jej otec je Discord a jej matka Rainbow Dash a taktiež je changeling [Obrázek: tumblr_mkhtezVFDL1rncbeqo1_1280.png]

Keby že s ňou mám jeden deň tak by som asi ovládol planétu alebo precestoval jej rýchlosťou svet... Taktiež by sme mohli spolu pozerať film Pomsta Jackieho Chana (neviem ako sa volá normálne :''( ). Ten film má v sebe všetko, feels, akciu, Jackieho... Viete o čom hovorím Pinkiehappy))
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Já bych bez váhání zvolila Pinkie!  Pinkiehappy 
Napřed bych byla asi štěstím bez sebe, že s ní můžu strávit celý jeden den! Až když bych se vzpamatovala, tak bych ji provedla po té naší vesničce, ale to co nejrychleji, aby se Pinkie nezačala nudit.  Pinkiehappy Pak bych ji odvedla do kuchyně, aby mi ukázala, jak se správně pečou ty její cupcakes. (Teď nemyslím ty z té fanfikce!) 
No... Tak bychom pekly a cpaly se dobrotami a přitom by mi musela vyprávět o všem možném, co se dělo a děje v Equestrii. Ještě by mi mohla pomoci vymalovat.  Pinkiehappy  Už nějakou dobu tu mám rozdělanou zeď, na kterou si postupně přikresluji své oblíbence z různých animáčů a Pinkie tam bohužel stále chybí!  Pinkiesad2
Na pozdní odpoledne bych pro ni uspořádala piknik, kde bych ji seznámila se svými přáteli a rodinou. Po celou dobu bychom si dělaly spoustu selfíček, Pinkiehappy  abychom měly něco na památku, přece jen, takový den by se pak už asi neopakoval!  Pinkiesad2 
A večer by byla rozlučková párty v Pinkie stylu! Spousta balónků a zábavy. Až by nakonec nastal ten smutný okamžik, kdy bychom se musely rozloučit.  Pinkiesad2 
Odpovědět
MájC:    "Ještě by mi mohla pomoci vymalovat. [Obrázek: pinkiehappy.png]"


moc hezky popsany den, ale fakt bys riskla tu pomoc s malovanim? jako nejpravdepodobnejsi zpusob jeji pomoci vidim svazek dynamitovych patron hozeny do barelu ruzove barvy   Pinkiehappy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Mácaman - právě něco takového bych čekala, což by bylo boží. Pinkiegasp Páč kdo by vymaloval originálnějc?  Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)