Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 10: Princess Spike
#21
Eh... podle mě žádná velká sláva, ale mohlo to být horší. Musím se na tu epizodu podívat ještě jednou.

Zatim:
+ Ta socha byla pěkná a Spike se ovládl a nesnědl ji (i když ji rozbil)
+ Fancy Pants, Fluffy Clouds a další poníci, včetně několika úplně nových
+ Zpočátku jsem Spikova rozhodnutí chápal, protože nechtěl vzbudit Twilight
- Později se Spike začal chovat hrozně
- Ty stromy.... really?
- Celkem jsem se nudil

Podle mě zatím nejhorší epizoda téhle sezóny - ale v téhle awesome sezóně to neni zas tak špatný Pinkiesmile
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
#22
Tak tohle byla blbost...

Začněme tím, že si řekneme která udělal špatná rozhodnutí:
1) Nepokácet ty stromy.
2) Neopravit tu vodu.
3) Přesunutí hry pólo.

Všechny tyto rozhodnutí udělal ve své snaze splnit co mu obě princezny nakázaly. Zajistit klid, aby Twilight mohla spát.

Rozhodnutí, která pak už využíval ve svůj prospěch, byla třeba ta masáž, ale tím se nic nepokazilo.

Čili, rozhodnutí, která nakonec způsobila tu katastrofu dělal z nařízení princezen! Jediná rozhodnutí, která vedla ke katastrofě byla ta, která měla zajistit klid pro Twilight.
Všechna ostatní, která dělal navíc nebo pro vlastní prospěch NIČEMU NEUBLÍŽILA.

To velevážené princezny nenapadlo, že mu mají říct, že se ty stromy mají pokácet a voda opravit i když to bude dělat hrozný hluk? Krom toho tam pak přišla Cadance a dozvěděla se, že dělá za Twilight rozhodnutí... To jí jako nenapadlo, že by ho na to měla upozornit? Ne... Ona to jen nechala být a tím mu to vlastně schválila...

Kdyby Spike nechal pokácet stromy a opravit vodu, tak je klidně možné, že by to Twilight vzbudilo a pak by dostal vynadáno, že nesplnil své povinnosti a chudáček Twilight se nemohla vyspat...

Spike v téhle epizodě za nic reálně nemůže... Nemohl tušit co se může stát a jen plnil rozkazy. Princezny nesou odpovědnost za to, že ho dostatečně neinformovaly.

A navíc, je vidět, že poníci jsou absolutně mimo, když chodí za princeznou kvůli takovým blbostem, jaké jsem tam slyšel...
Odpovědět
#23
Je to princezna přátelství... tyhle blbosti jsou přesně to, co spadá do její kompetence Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#24
(20.06.2015, 18:21)Foxtrot Napsal(a): Kdyby Spike nechal pokácet stromy a opravit vodu, tak je klidně možné, že by to Twilight vzbudilo a pak by dostal vynadáno, že nesplnil své povinnosti a chudáček Twilight se nemohla vyspat...

Jako člověk, kterýmu pod oknem půl roku něco přestavovali a používali při tom i motorovky a sbíječky musím říct, že by se zavřenými okny několik desítek metrů nad zemí a po 72 hodinách bdění neměla nějaká sbíječka dělat problém, natož malý pták. Rainbowlaugh
suh dud
Odpovědět
#25
Mno, mohlo to být i horší...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#26
Moje myšlenky:

V Equestrii je přes 50 měst? To je asi trochu víc, než na tý mapě z první dvojepizody v zámku.

Twilight využívá knížky jako pelech? Asi připomínka k Equestria Girls, nebo něco.

Mim? Pólo? Dragon-sneeze trees? Trochu více informací o Equestrii vždycky potěší.

Spike zneužívá svoji moci? No, buďme upřímní, že tohle by udělal téměř každý člověk na světě. (ve větším, či menším měřítku)

Vím, že Cadence zablokovala tok vody v trubce, ale neměla by ta trubka teoreticky vybouchnout / rozpadnout se?

To je tak těžké otočit hlavou aspoň o 60°, když si chci kýchnout?! (aspoň jednou ze dvou pokusů!!!)

Celkově, sice to nebyl žádný zázrak, ale šlo se na to dívat. (asi jsem jenom rozmlsaný z předchozích 2 epizod)
All problems are illusions of the mind.

- Eckhart Tolle


Odpovědět
#27
Ale jedno pozitivum to mělo...

So much Kredenc!  Raritystarry Heart 
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#28
No mě se to líbilo Twilightsmile

Jak si Twi ustlala na hromadě knih Rainbowkiss Heart

Cadenza mno... Spike je v Crystalu národní hrdina na druhou.. Asi ji nenapadlo, že nechat dělat rozhodnutí dračí děťátko za Twi a ještě k tomu v jejím jménu není nejlepší nápad. No co příště si dá určo pozor. Ajsmug

Ale jak napsal D.K. Úkol splnil. Vše ostatní je druhořadá záležitost. Takže jakožto nesvéprávné dítě zde Spike zazářil a zatím jeho nej epizoda.

Všimli ste si toho CMka tužky s netopýřími křídly? Rainbowlaugh a Tygrovanej Gryf Rainbowdetermined2
7/10
Mínus pár bodů za recyklaci některých charakterů a jejich představení v nové osobnosti. Applejackunsure
Odpovědět
#29
Jsem se fakt obával, že tu sochu nakonec sežere - hodnej Spike, ovládl se. Rainbowlaugh

Ale Spike se docela snažil, jen se měl chodit radit s ostatními princeznami, když si nevěděl rady - zvláště u toho vodovodu (btw pěkná ukázka equestrijské technologie), protože to bylo to, co nakonec způsobilo největší melu; když je vodovod na prasknutí a měl by se neprodleně opravit, a zároveň se musí dodržet jiný příkaz, to je fakt něco, kde by měl odpovědnost za rozhodnutí nechat na nějaké z princezen Rainbowlaugh

Ale pěkná epizoda.




Možná se měl jít poradit s ostatními princeznami.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#30
Bylo to vlastně opakování epizody "Secret of my excess", akorát se Spike neproměnil v obrovského draka a místo narozenin použil Twilight.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)