Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Tá Derpy je proste ňuňuňu! A je tam aj Discord! Flutterryay
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Možná to ode mě zní hloupě, že to nevím. Ale kde se dají tyhle figurky koupit?
Scootangel  Ve jménu vychcanosti! — In Nomine Callidae!  Scootangel
Odpovědět
Já bych doporučil např. tento e-shop:
http://www.sberatelske-predmety.cz/figur...cd0fcdf5b5
Odpovědět
450 kačiek za Fluttershy? Sú tí ľudia kompletní?  Rainbowhuh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Sice je pravda, že nejsou zrovna nejlevnější, ale za to jsou zase moc dobře vyrobené. Za kvalitu se hold musí připlácet.
Odpovědět
No neviem, na Slovensku také drahé rozhodne nie sú... Aspoň v Leviciach...

EDIT: dnes som si konečne objednal Fluttershy a Rainbow Dash, lebo mali bohovskú cenu. (necelých 5€ za kus). takže za pár dní ku mne konečne doletia Pinkiesmile
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
no pochybuju, že na slovenku budete mít funko figurky, to by byl zázrak
Odpovědět
Videl som ich už v našich e-shopoch, len ich je tam akosi pomenej ako inde a dokonca som si všimol, že dosť sa u nás predávajú aj POP poníky (tie skladačky), ktoré som nedávno v LV aj videl v dvoch rôznych obchodoch. Takže netreba veriť tomu, že niektoré MLP hračky sú na Slovensku nedostatkové. Ono to má len dosť silnú konkurenciu (LPS).
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
POP figurky v Česku i na Slovensku seženeš v pohodě, ty má kdejaký hračkářství... ale Funko se sháněj hodně těžce a vždycky jsou takhle drahý.
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
(22.06.2015, 14:03)Gary_Nu_Mane Napsal(a): Takže netreba veriť tomu, že niektoré MLP hračky sú na Slovensku nedostatkové.

Tohle ale nejsou hračky, nýbrž sběratelské předměty, které se v žádném běžném hračkářství (pokud vůbec v nějakém obchodě, který se tak dá nazývat) neprodávají.

A co se samotných cen týče... se podívej, kolik MLP related věci větších rozměrů normálně stojí.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)