Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Der Schmetterling II - diskuze a spekulace
Ooki. Minimalne uvidis trailery.

A dalsi nic nerikajici obrazek:
[Obrázek: 23.jpg]
Odpovědět
A můžu se zeptat z jakého důvodu to nesmí vidět ti, kteří nebudou na FF?
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
@niemand: myslím, že převracíš příčinu a následek - nejde o to, že film nesmí vidět ti, kteří na FF nebudou, ale jak píše xsoft, nelze jej dát veřejně každému k dispozici jednak z právních důvodů...

(22.06.2015, 23:29)xsoft Napsal(a): (...)
- der Schmetterling 2 na netu ani YouTube není (a vzhledem k obsahu ani být nemůže, roboti najdou licencovanou hudbu a zabanujou to, ..)
(...)

... a taky třeba proto, že to prostě veřejně nechce dávat každému do ruky (kdybych byl autorem podobného počinu, tak bych jednal stejně).

Takže možnosti se redukují na promítání na srazech/conech a podobných akcích. Jak to v reálu bude si xsoft musí rozhodnout sám.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Ta já hlavně doufal, že to bude alespoň na CZQ či jiných větších srazech.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
On z toho xsoft dělá záležitost pro vyvolené VIP lidí a plebejci kteři se na FF z různých důvodů nemůžou dostat nejsou hodni tento geniální počin vidět.
Odpovědět
Nepripada mi to tak.

VIP promitani pro vyvolene byly dve.
1. pro nefinalni verzi ve ctyrech lidech
2. pro (vetsinu) hercu, kteri byly v ten moment na miste deni

Verejna premiera byla ohlasena dostatecne vcas, predem. Je zname misto i cas.
Nejedna se ani o misto v Japonku, na (drahem) filmovem festivalu, u nekoho v horske chate, ale na miste, kde bude vetsina Bronies.

Spis to vidim naopak, dozadovat se vyjimky, nebo poukazovat, jak ne-VIP jednani to je, zni jako zadost o chovani se k nekterym jedincum jinak, nez k ostatnim (vyvolene, jako k VIP, elitarsky).

Taky bych klidne poznamenal: PROJEKCE JE ZDARMA a BEZ OMEZENI VEKU.
Jiste, nejak se na akci musite dostat, na FF se plati vstup, nocleh, jidlo neco stoji ... nicmene samotny film je zdarma (coz treba filmy v kine na FF nejsou).

At tak ci tak: neni povinnost videt film a neumira se na to, pokud jej neuvidite. Komu to vsak vyjde, tak toho rad na projekci uvidim. Budu se snazit, aby z toho mel maximalni zazitek. Situace je podobne jako s EQG2 Extended edition. Bud toho vyuzijede nebo ne, je to na vas. A je to uplne stejne, jako se srazem, bud dorazite, nebo ne. Je to na vas.

PS: Diskriminovani se moho citit cesky nemluvici jedinci. Ale nebojte. Po FF planuji i anglicke titulky. 
PSS: Pro ostatni jsou porat k dispozici fanfilmy jako: der Schmetterling 1 (včetně videoklipu), Equestria Quest, minidokument Nikdo neni dokonaly I. a II. (najdete je v klubu).
Odpovědět
možná je to je ohlášeno dost dopředu, ale pořád si myslím, že alespoň na té Czequestrii (stejně jako der Schmetterling 1) by to být mohlo také. Protože ta je dle mého názoru akce kde bude většina bronies, ne FF.

A jestli to, že to by to někteří rádi viděli na CZQ protože na se na FF nedostanou bereš jako to, že chtěj být VIP tak mi jenom potvrzuješ můj názor.
Odpovědět
(23.06.2015, 14:24)Ferraripony Napsal(a): On z toho xsoft dělá záležitost pro vyvolené VIP lidí a plebejci kteři se na FF z různých důvodů nemůžou  dostat nejsou hodni tento geniální počin vidět.

Jsem taky ten odsuzovanej elitář, když když svoje přednášky, které budu mít na FF, nedonesu všem, co tam nepojedou na stříbrným podnose až domů? Budu obviněn z toho, že utlačuju ubohé plebejce tím, že nedám všem k dispozici svojí tvorbu... a všichni přednášející na conech taky? Rainbowlaugh 
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Jamis: ty ale o svých přednáškách nevytváříš x-stránková témata do kterých bys jen postoval fotky chodníku a jiných betonových částí města, abys nalákal lidi a neděláš kolem toho takový haló pro nic Twilightsmile
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Xsoft, pripomínaš mi veľké decko.

Snažíš sa na seba za každú cenu strhnúť pozornosť projektom, ktorý je tak úžasný, že donedávna možno 90% obsahu jeho vlákna na fóre tvorili príspevky od jeho tvorcov a väčšina ľudí ho mala surovo na háku. Bežní užívatelia si ho pomaly ani nemôžu pozrieť, musia sa kvôli tomu trepať na FF akoby to bolo ktovie čo pre vyvolenú elitu. Pár mesiacov práce a namiesto poriadneho traileru nič nehovoriace fotky.

V skratke, veľa kriku pre nič.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)