Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Der Schmetterling II - diskuze a spekulace
A nemyslíš že je za tim z části i xsoftovo PR? Protože jinde se takový otázky klidně objevujou. Na mě působí jako že si je naprosto jistej, že jeho fanfilm bude úplně nejlepší, a tak je zbytečný mu to dál nějak chválit. Podle všeho to myslí dobře. Ale zatim jsem nevymyslel nic lepšího, než se snažit na jeho příspěvky nereagovat.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Zmok: náhodou PR úplně perfektní. Podívej, jak se tady aktivně diskutuje a fanfilm se propírá horem i spodem Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Je to tak.
Jsem si naprosto jistej, ze je to uplne nejlepsi fanfilm.

Tohle PR naprosto odpovida memo Rainbow Dash PR stylu.
A nejen to, ono se da i dokazat, ze fanfilm je nejlepsi, nejdelsi, s nejvice efekty, ze je nejvtipnejsi, nejpropracovanejsi, nejprofesionalnejsi a proste ze je nejlepsi na svete.

Zaroven je take nejhorsi, nejkratsi, s nejmene efekty, s nejmene vtipy, nejmene propracovany, nejmene profesionalni a proste nejhorsi na svete. On je totiz tak nejak v CZ/SK koomunite jediny sveho druhu.

Uplne stejne je na tom Czequestria - nejlepsi, nejlevnejsi a bombovy CZ/SK Bronies only CON (s projektorem). Ta je taky zaroven ze vsech CZ/SK nejhorsi a nejdrazsi - ona je taky tak nejak v tehle koncinach jedina.

--

Kdyz se budu vecer nudit, natocim ti trailer na tema zmokovo postu Pinkiesmile
Odpovědět
Pár dalších (skoro) nic neříkajících obrázků.

Logo:

[Obrázek: logo.jpg]



A mám pro vás obrázky 5-10ti postav.
Tady je první z nich:

[Obrázek: ch01.jpg]
Odpovědět
Co vlastně reprezentují ta čísla pod některými možná screenshoty? Protože tam není nikde číslo větší než 00:00:43;02 Rainbowhuh
Meow?
Odpovědět
[Obrázek: ch02.jpg]
Odpovědět
Azuliana: presne tak, mluvi se o tom a to je hlavni, taky sem se musel naucit par "reklamnich triku" na propagaci  me tvorby Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
[Obrázek: ch03.jpg]
Odpovědět
[Obrázek: ch04.jpg]
Odpovědět
Dáda! A bez deprese!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)