Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S5 - Všeobecná diskuze
To asi znamená, že epka tuhle sobotu bude poslední před pauzou, že? Twilightoops(

No co, alespoň to vydrží déle. Ale jak Annabell říká, S6 bude pak asi v zimě 2016. Twilightoops

Ale zato jako výplň bude EQG3, tak snad přežijeme.

A pak ještě ten pony film, a pak... kdo ví?

Jednou by to skončit mělo v zájmu toho, aby to postupně smutně neumřelo na ztrátu kvality, ale zase všichni chceme poníky... Je to dilema.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Podle mě je rozhodně lepší skončit dokud to je ještě dobré.
Odpovědět
Já bych to viděl tak, že druhá polovina 5. sezóny začne někdy v polovině řìjna a skončí před vánocemi. Co se týče začátku 6. sezóny, tak tá si myslím, že začne znovu někdy na jaře, nikde není řečeno, že mezi nimi musì být opět rok, a skončí zase před vánocemi. Počìtám s tím, že tam bude opět letní pauza, která bude vyplněna 4. Equestria Girls. A tak se to bude opakovat i u 7. sezóny a po skončení této sezóny výjde ten MLP film. No a pak se uvidí.

Odesláno z mého GT-S5570I pomocí Tapatalk 2
Odpovědět
Úprimne mne nebude vadiť ak MLP skončí napr. 6 sériou alebo ako. Len chcem aby tam dali veci, ktoré chcem (a nie len ja) vidieť. Napríklad minulosť Celestie a Luny (Proste diel s nimi, diel s Celestiou). Kopa ďalších vecí. Potom to môžu vkľude ukončiť.
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Celkom zaujimavé video.
http://www.equestriadaily.com/2015/07/ma...-cure.html
Škoda, že rozumiem každé 3. slovo Rainbowlaugh
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Na SDCC proběhl před malou chvílí diskuzní panel a dozvěděli jsme se tam dost zajímavých informací. Zde jsou jenom ty, které mě osobně velice zaujali.

-Fluttershy má bratra a brzo se s nim máme seznámit
-Můžeme očekávat návrat jednoho nebo dvou padouchů, ale jinak než si myslíme
-Příchod nové postavy: Orchard Blossom
-Starlight Glimmer se opravdu vrátí
-Padla tam také otázka, jestli se někdy vrátí Sunset Shimmer do Equestrie. A odpověď byla, že možná. A další otázka, která se týkala Sunset byla, jaký element harmonie by představovala a Meghan odpověděla, že by to mohla být empatie.
-Ptali se tam také, v jaké sezóně CMC získají svá znaménka. A oni odpověděli, že je získají až si je zaslouží.
-Padla tam také otázka ohledně toho, jestli v nějaké epizodě uvidíme jak Derpy s Doctorem Whoovesem cestují do   Tardisu a padla jednoznačná odpověď, že ne.
-Další otázka, která se týkala Sunset byla, jestli uvidíme někdy tu originální z human světa. A odpověď byla, že možná.
-Ptali se tam i na to, jestli budou mít Cadance a Shining někdy hříbě. A odpovědi bylo opět možná.

Zde je odkaz na celý článek na EQD:
http://www.equestriadaily.com/2015/07/sd...oints.html

EDIT: Na SDCC Pony panelu byl také nahrán záznam, který ukazuje animatic z finále sezóny (!pozor spoiler!)

Odpovědět
aaa, tohle je na mě moc, skoro jsem vyhypováním omdlel ale ustál jsem to Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Byl zveřejněn také animatic nové písničky a musím říct, že je opravdu nádherná (!pozor spoiler!)

Odpovědět
Mike chce Celestia epizódu huh? Ok takže už teraz mi je jasné, že v 5. sérii sa ničoho takéto nedočkáme. Ach.
Inak predpokladám, že ten Fluttershyin brat bude v Brotherhooves special.
A niečo mi hovorí, že Starlight Glimmer teleportuje Twilight + ostatných (možno?) to minulosti. Alebo skrátka zariadí, aby RD neurobila Sonic Rainboom.
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
MFW ty spoilery

[Obrázek: Ru8Jbia.gif]

[Obrázek: full.png]



Sweet Celestia!  Pinkiegasp
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)