Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S3 - prozatimní informace
(07.10.2012, 18:15)Blue Storm Napsal(a): Je tu ovšem malý problém.Nikdy se tam totiž nedostanu.Na to bych musel bydlet za oceánem,mluvit perfektně anglicky a mít za sebou školu zaměřenou na grafiku a už delší dobu to dělat.Applejackunsure

Nikdy neříkej nikdy... Pinkiesmile
Anglicky se dá naučit, škola vystudovat a praxe se dá taky získat. A někteří češi v USA bydlí... Pinkiehappy


Víš co bych bral já?
Takový ten dokument "film o filmu" - prostě celovečerní dílo o tom, jak vzniká MLP - od úplného začátku až po vydání. Od prvních skic, přes hrubou animaci, dabování, nahrávání písniček až po finální renderování... Pinkiesmile

Ale to už jsme dost mimo téma... Rainbowlaugh
Odpovědět
Blue Storm: no třeba by ses dostal k výrobě českýho dabingu, to by nemuselo bejt tak těžký... Raritywink

Refly: neni už něco takovýho v bonusech na těch MLP DVD co sou na eBayi?
Odpovědět
Hehe, k výrobě českého dabingu? To by si myslím vzalo 90% bronies s sebou minimálně brokovnici... Rainbowlaugh

Existuje? Neví někdo podrobnější info? Že bych to zkusil dohledat a stáhnout někde... Pinkiesmile
Odpovědět
Příležitost udělat to líp...

No některý ty DVD sou tam teprv v předprodeji a budou dostupný až někdy v prosinci. Jo já tu píšu eBay a von je to Amazon, už sem to našel :-D 1, 2, 3.
Odpovědět
prosim chtel bych vedet že jak vyjde prvni dil Serie 3ti tak jak dlouho budou trvat titulky (jestli nejake budou) mmoc rad bych to vedel , dekuji
Odpovědět
No tak průměrně trvají titulky 1-2 týdny, pokud se nepletu. Určitě to nebude "druhý den"... Ajsmug

Jinak titulky by měly být, opět od dvojice Legion & Maidx - za což jim předem děkuji. Pinkiesmile
Odpovědět
Titulky budou až budou hotový. Kvalita chce čas. Nikdo ti nebrání přiložit kopyto k dílu, já vo tom taky přemejšlim, že bych třeba dělal nějaký korekce (pravopis, překlepy), ale nejsem ještě rozhodnutej do toho jít (zatim sem upravoval titulky jen pro vlastní potřebu, nikdy ne v týmu a nikdy ne ve velkym rozsahu)...
Odpovědět
Dobře ehm Refly dekuji a jenom : vim že kvalita chce čas jneom sem se zeptal jak ??přibližne,, to bude trvat protože sem už hoooooooooodne natěšenej Mno a přiložit kopyta k dilu mno to bych enom spomalil proces pprotože: Moje AJ dovednostri so nulove,muj pravopis je hrozny,překlepy o těch nemluvim a načasovani ja jsem rad že když učitelka Řekne START (v Telocviku) tak raguji 2 sekundyy potom /a to si srandu nedelamú
































































































































Odpovědět
(07.10.2012, 22:22)NaturalDashCz Napsal(a): prosim chtel bych vedet že jak vyjde prvni dil Serie 3ti tak jak dlouho budou trvat titulky (jestli nejake budou) mmoc rad bych to vedel , dekuji
Nejdriv GrayJeager udela anglicke titulky (ty vetsinou stihne udelat behem jednoho dne) a pak sam dava epizodu v HD rozliseni s jeho titulky na youtube.
Potom se ceka az bude epizoda k dispozici na itunes, pak se objevi ke stazeni tady.
On pak vezme jeho titulky a upravi casovani na itunes verzi, tahle verze titulku bude ke stazeni tady.
Z tehle titulek se pak delaji cesky titulky.

Pokud umite aspon trochu anglicky, tak nejdriv se nova epizoda v 1080p s anglickyma titulkama objevi asi zde: http://www.newlunarrepublic.fr/episodes/...p?saison=3
Odpovědět
Jak rika Strainer a Refly. Ja zkousel titulky vydavat na 0.99 druhy den a treti den 1.0, ale neda e to moc dobre zvladat, kdyz je clovek pracujici a velmi rychle jsem odpadl.

Rychlost vydani bude zalezet na legionove prekladu a na dvou vecech:
1. Jestli maid bude delat sam casovani
nebo
2. jestli budou prebirat casovani od nekoho dalsiho a budou jen doladovat

Titulky obvykle trvaji tyden, kdyz do toho legovi neco vleze, tak i dyl. Jsou na to chudaci jen dva.
Kazdopadne pro vice info ohledne titulku ci pripadne vypomoci doporucuji kontaktovat maidxe, ale rad bych vas pripravil, ze to neni prochazka ruzovou zahradou Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)