Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Vim že to s nejnovější verzí fora nejde ale bylo by super kdyby se vytvořila nová verze mapy s kontabilní verzi fora.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Plugin používaný minulou verzí fóra už nebyl dva roky aktualizován - na stávající verzi fóra nefunguje a Japonci Onoseto a Samoseto to nezachrání Pinkiesmile hlásí se někdo dobrovolně na vytvoření funkčního pluginu mapy do MyBB?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Možno by ten plugin nebol až tak ťažko portovateľný. Iste sa tu nenájde nikto (ani ja) s chuťou písať to nanovo, ale niekedy je ten port zvládateľný ak je na čom to testovať...
Btw:
https://www.mybb.de/erweiterungen/18x/pl.../usermap2/
Tento link napovedá o marcovom update tohto roku - na aktuálnu verziu myBB. Alebo takmer aktuálnu, to by už malo ísť ľahko portnúť...
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
Yay, it worked, it worked! *Twi voice*
Takže mapa je späť, dík Adam, som rád, že to pomohlo Pinkiesmile
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
Jéééé super. skáču radostí.

EDIT: Nemenovalo se to dřív mapa členů? Tohle to vim hodně dobře že se to jmenovalo mapa členů
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Akorát tam vypadlo písmenko ů. Je tam napsáno "Mapa uživatel".
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Kdyby tam bylo "mapa členů" tak by to bylo kratší a ještě že takhle se to jmenovalo dřív.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Díky za připomínky, překlad jsem psal hodně na rychlo Rainbowlaugh
Meow?
Odpovědět
super, to je tak BEZVADNÝ Twilightblush tak to už je ono.
Skáču radostí jako Pinkie
[Obrázek: 1pink.gif]
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Ahoj poníci jsem tu zas.
Tentokrát se chci zaměřit na system upozornění emallem. Třeba když mi někdo napiše SZ nebo když mám nastavený že chci upozornit na nový příspěvek v odebýraném tématu emallem tak ten emall přijde až moc pozdě. Prostě uplyne doba když se to stalo a v emallu to budu mit za nějakou dobu. A to už je pozdě protože jsem si to určitě přečetl a zabiráto a spamuje schránku.
Nešlo by to aby to upozornilo co nejdřív?
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)