Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 3.91 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antošíkova grafická tvorba
Protože k tom uby to opravdu chtělo navštěvovat tematickou školu. To nejd protože už studuji něco jiného (VŠ) a na kroužky zas nemám dost peněz.

O studiu umělecké školy jsem uvažoval těsně před maturitou ale nakonec jsem se rozhodl, že bude lepší pro život studovat nějakou "praktičtější" školu.

Pokud ovšem ty (či kdokoliv jiný) ví o nějaké alternativě (Praha), tak o ni rád uslyším Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Do té doby ale můžeš sám na sobě pracovat stylem "samouk" Twilightsmile Chce to jen kreslit, kreslit, kreslit. Cokoli, kdykoli (tedy nejen krajiny a poně).
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
To je fakt. Ale kde se naučit perspektivu? Jak správně držet tužku? Čím začínat? Jak zrychlit proces kreslení? Čeho se vyvarovat? Neumim udělat rovnou čáru či dělat čistě linearty. Jak na to?

Nějaké tuorialy jsou na netu, ale tam jsou spíš složitější věci (né základy), které mam pocit, mi chybí nejvíce.
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Antošíku... na to, aby se člověk naučil kreslit nepotřebuje školu. U většiny lidí to funguje tak, že se z těch chyb prostě vykreslí. Důležité je ty chyby vůbec vidět a neříkat si: "Mně se ten poník líbí, je úžasnej, takže máš smůlu s tím, že mi tady říkáš ty chyby, kterých bych se měl správně vyvarovat." Hodně lidí už se pokoušelo ti přátelsky poradit, aby ses těch chyb vyvaroval, dával si na ně pozor a tím pádem ses i zlepšil. Ale ty sám jsi s tím byl spokojen a pokud je člověk s pokojen se svým dílem, už se nechce dál vyvíjet. Spousta těch nejlepších si o sobě vůbec nemyslí, že jsou nejlepší a proto se pořád zlepšují. Pořád vidí na svých dílech chyby a říkají si: příště to bude zase lepší. Díky tomu pokračují pomalu ale jistě kupředu. Tohle neber jako útok. Jsou to jen holá fakta, která prostě platí Pinkiesmile
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
Že se mi moji poníci líběj tak jak sou je jedna věc, ale to neznamená, že s tím nic nedělám. Či že to ignoruju. Naopak, pokaždé když se někomu něco nezdá tak se na to snažím kouknout z jinýho úhlu.

Nic nemění na tom že to v tom prostě nevidim ať dělám co dělám.
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Oj, jsem sem hodně dlouho (11 měsíců) nic nepostnul. Eh Rainbowlaugh

[Obrázek: sharing_passion_by_anttosik-d7zerag.png]
[Obrázek: concentration_by_anttosik-d8041kx.png]
[Obrázek: what_are_you_looking_at_by_anttosik-d86llcr.png]
[Obrázek: friendship_is_the_spark_by_anttosik-d86xxy2.png]
[Obrázek: butterfly_by_anttosik-d8ieg2o.png]
[Obrázek: rainbow_dash__glaceon__by_anttosik-d94gzuu.png][Obrázek: oc_anime_exodus_by_anttosik-d94h2er.png][Obrázek: oc_daniel_ingram_by_anttosik-d94h2y6.png]
[Obrázek: oc_thiessens_by_anttosik-d94h3w7.png]
[Obrázek: oc_black_gryph0n___mishelle_creber_by_an...94h4h6.png]

Piště co vás napadne Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Co mě napadlo: Miluju tvou práci s pozadím. Na to množství detailu, práci se světlem a stínem a úžasný kontrast bych se vydržel dívat hodiny. Knihovna, zčeřená duhová voda, ale i to prostředí falloutu jsou naprosto dechberoucí a marně si snažím vybavit, kdy jsem naposledy viděl něco tak působivého.

Práce s postavami už je ale o trochu slabší. Sám neumím kreslit a rozhodně bych to nezvládl lépe, ale jako laik se nemůžu zbavit dojmu, že poníkům stále cosi chybí.

Každopádně, celkově vzato je to rozhodně nadprůměr.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Antošíku to je nádherné a moc rád jsem si tu Twilight stáhl do mé sbírky. Mam tam samé Twilightinky a střidaji se na ploše.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Líbí se mi jak děláš MiniMladýmKoňům oči, on ten efekt roztomilosti je dosti změkčuje.
.
Odpovědět
Pozadia ako vždy perfektné. Ani na jednom, by ma nebavilo sa s tým toľko kašlať.
Na 5. obrázku sa mi páči hlavne tá farebnosť. Ale všetky majú niečo do seba.
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)