Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník 2014 - hromadná objednávka výtisků!
#61
Zaplaceno.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#62
Odesláno! Pinkiehappy
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
#63
Alright, dorazila mi kouzelná bednička a koukněte, co jsem v ní našel  Rainbowlaugh   Rainbowlaugh   Rainbowlaugh
[Obrázek: 9zztN8m.jpg]
[Obrázek: c7svycE.jpg]
[Obrázek: ug6l3PL.jpg]
[Obrázek: 5qb8jJN.jpg]

Takže teď už stačí si mě najít na CZQ, kdyžtak hledejte tohohle cápka. Akorát místo slunečních brýlí bude mít škrabošku a v rukou bude mít sedmi kolový balík  Pinkiehappy
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
#64
Nemůžu se dočkat Pinkiesmile

EDIT: A dám to na CZQ hotově. A´t v tom není bordel
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#65
1. příspěvek updatován pro ty, kteří už platili Twilightsmile
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
#66
Wow, tak ten vypadá opravdu luxusně. Už abych ho měl domá, kde bude zaujímat čestné místo na mé poličce.
Odpovědět
#67
Tuxiku, Vlče, já vás asi miluju. No fakt. Ta tištěná verze vypadá naprosto epicky a asi bez ní do Czequestrie nevydržím Pinkiehappy
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#68
Teda Tuxíku a Vlče.... TO JE DOKONALÝ !

Btw: ta Libuša na přední obálce je hodně vidět RainbowlaughD
.
Odpovědět
#69
Holy mother of Luna, ooo yay Flutterryay
Tak pekné spracovanie som nečakal, nádhera Pinkiesmile Teším sa už na CZQ Pinkiehappy
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
#70
ja furt kde na to koukate, myslel sem ze ti co platili pres banku uz maji vytisk doma, a az ted sem si vsim toho spoileru, tak sem to otevrel a....spadla mi brada na stul Rainbowlaugh rozhodne nelituju, ze sem si to obednal, spis bych si rval vlasy , kdybych si to neobednal Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)