Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Různé...
Pouze upevneni ke krabici Pinkiesmile doufam, moc jsem ji nezkoumala jen jsem ji sahla na bok a mluvi anglicky Rainbowlaugh
Odpovědět
Je opravdu povedená. Doufám že to najdu i v budějovickém dráčiku, ale nejsem si tim moc jistej. Nemaj ji ani na eshopu. Twilightoops

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Odpovědět
[Obrázek: 65ec70cbcafbe29fccc2beedeb4aad40.jpg]

PEZ zásobníky po 30 Kč v Albertu.

Taky mi kamarád z Rakouska říkal, že růžová Kinder vajíčka u nich teď obsahují minifigurky EQG! Pinkiesmile
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Ten s Pinkie Pie je taký Rainbowkiss
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Cwossie, koupíš mi prosím jednu RD a jednu PP? Byl bych moc rád, budu na Czq, takže bysme se mohli potkat a vyřídit Twilightsmile
Odpovědět
Až ma žerie, že na Slovensku je tak málo MLP tovaru... Kašlem na to, idem bývať do Česka Rainbowlaugh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Nenech se zmást, to jen v Praze a ostatních velkých a větších městech Rainbowlaugh
Odpovědět
Právě jsem viděla reklamu, že v růžových Kinder vajíčkách jsou jak EQG tak i pony postavičky MLP. *w* Jde se lovit čokoláda. Rainbowlaugh



Kvalita lvl. Minecraft. Rainbowlaugh
[Obrázek: MLP-Kinder-Suprise.jpg]

Trochu lepší kvalita.
[Obrázek: my-little-pony-2015-kinder-surprise-ferrero-580.jpg]
[Obrázek: mlp-kinder-twilight-sparkle-render.jpg]
[Obrázek: X-201508061324287056.jpg]
[Obrázek: mimon6.jpg]

Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět
vypadaj dost mutantně. to si ty prachy schovám raděj na něco hezčího
Odpovědět
(17.08.2015, 21:42)Minetex Napsal(a): Cwossie, koupíš mi prosím jednu RD a jednu PP? Byl bych moc rád, budu na Czq, takže bysme se mohli potkat a vyřídit Twilightsmile

Jasně, zítra je koupím. Pak si mě odchyť
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)