Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 4.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.::Cally-Dream::.
tak Cally ma talent, to se vi Ajsmug
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
woow :3
~Upřímnost:lepší než lži!~  
Můj DA Zde Degder
Odpovědět
Za se mně Cally překvapuje tim co dokáže a rozhodně myslím že to není naposled. Obdivuju jí.
Tvoje tvorba mě fascinuje Cally a proto tě mám oblíbenou.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Lidi děkuji za krásné slova, cením si jich!
Parádní hodina na kreslení, aneb další oběti :
[Obrázek: 2okOTmN.jpg]
Jinak Blesk1j ta Twill je pro tebe Pinkiesmile
Odpovědět
Jééééé, Díky Cally Moc, díky. Nádherná.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Ahoj, tady kritiku psát nebudu, nerad totiž kritizuji něco, co je na daleko lepší úrovni než můj standard a navíc ani nevím co, tady nic nechybí, líbí se mi tvoje technika, s tužkou umíš, to samé s linery. Anatomii máš dobrou, je vidět, že kreslíš několik let, líbí se mi to, opravdu.

No, mám co dělat a těším se na tvoje další obrázky! Pinkiesmile
Odpovědět
Uuuh Discord Rainbowkiss A Twilight vyzerá tiež úžasne. Skvelé ako vždy.
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Skoro hotový Discord(to křídlo musím předělat) a další práce na Flutterbat Pinkiesmile, zatím jen tužka a propiska
(Luna už je vybarvená, Tia ještě tělo, další bude Chryss http://donika-schovina.tumblr.com/image/127826092160 )
[Obrázek: 6WR2VKw.jpg]

Jinak plánuji printy, nevíte někdo o něčem levném a kvalitním?Pinkiesmile
Odpovědět
Doporučuji se pohlídnout ve vlastním okolí v tiskárnách. Je tam lepší komunikace.
.
Odpovědět
Tak už mám skoro dokončené práce (obrázky nejsou ještě 100% dodělané, ale kvůli tisku jsem to už musela dát takto)
[Obrázek: tiah0vz.jpg][Obrázek: vt6jjm.jpg][Obrázek: li5wn6.jpg][Obrázek: rgtg2l8t.jpg]
Originály jsou bez pozadí, ale nechtěla jsme dávat na printy jen tak bílé obrázky Rainbowlaugh

Discorda jsem bohužel nestihla dodělat
[Obrázek: 120420311183376541678948925661564nkeui.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)