Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokiino všelicos
#1
Photo 
Abych také nezahálela se svou tvorbou, tak sem také hodím nějaká ta svá patláma matláma. Má tvorba se skládá především teda z dračích obrázků, ale nějaký ten MLP se mezi nimi občas objeví.

Co se technik týče, tak nemám vyloženě vyhrazenou jednu, kterou kreslím, potažmo maluju. Většinou však netvořím nějaké okázalé celky a spokojím se se skicou či lineartem a když už něco dodělám s kompletníma barvama, tak to je pomalu na oslavu  Pinkiehappy  . 

Ale k té tvorbě. Aby to bylo vyvážené, tak přidám jeden dračí a jeden MLP obrázek.

Dračí: Zatím asi má nejlepší tvorba co do propracovaností pozadí. Normálně na pozadí kašlu, nebo ho jen skicnu  Twilightblush .
[Obrázek: 11836876_10203551828116730_8574611773950...62cb384b5d]


Nazvala jsem ho Welcome to my world nebo-li také Vítej v mém světě. Je to dar pro mého blízkého přítele k narozeninám a vyjadřuje naši odlišnost a přeci nerozlučnost.


Jako přání jsem mu zezadu napsala toto:
Každý jsme se narodili v jiné době. Proto je tvůj svět odlišný na rozdíl od mého. Jsme velice odlišní, ale přesto máme něco společného - žijeme spolu touto přítomností. I když máme oba svůj svět, ty jsi se stal součástí toho mého. Tak tedy, vítej v mém světě.


MLP: Trocha digitálu. Jsem se jednou večer hecla a podle písničky Nightmare night nakreslila tenhle speedpaint.
[Obrázek: 12038242_10203781558979858_6917008962721...e=568CA71C]

Pracovala jsem na něm v celku asi hodinku a půl a použila jsem programu Paint tool SAI. Mám i video, avšak omluvte prosím kvalitu, neb jsem si zrovna stáhla bandicam a neupravila velikost snímaného obrazu  Twilightblush 
odkaz ---> zde
We all are children of the night...
Odpovědět
#2
Zajímavé. Když jsem otevřel MLP. tak jsem málem prasknul smíchy. Tohle jsem nečekal že to bude vypadat takhle.

Jinak bandicam bych vyměnil za OBS.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#3
Bandicam už je nastavený na vysokou kvalitu a je zaregistrovaný. Teď už budou jen kvalitní videa Pinkiesmile
We all are children of the night...
Odpovědět
#4
Welcome to my world je fakt pěkný mě se to hrozně libí až teda na toho člověka tam. Rainbowlaugh Nevím proč ale prostě mi tam nesedí.
Jinak taky bych se chtěl omluvit za můj rage když si přišla na mumbl kvůli té chatě. Rainbowlaugh
Při hraní lolka to jinak ani nejde.
Power of Music djpon3

(◕‿◕✿)

Přispívám do PMVs a Generalni audio vlákno. Enjoy Raritywink
Steam
     
Odpovědět
#5
Diky za chválu Ajsmug
To víš, je to dárek pro „člověka", takže jsem ho tam prostě musela fláknout Rainbowlaugh Není členem jakékoliv komunity mno.
S tim ragem s tebou soucitim. Ve wowku po pripade i jinde jeto taky beznyRainbowlaugh
We all are children of the night...
Odpovědět
#6
To mně se ta lidská postava naopak líbí (dokonce víc než ten drak Pinkiesmile ). Máš docela dobře zvládnutou anatomii, jednotlivé části těla si rozměrově odpovídají, a to je to, čeho si divák většinou všímá jako první.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#7
Je pravda, že jsem se vůbec snažila, aby to vypadalo jako člověk, protože ty já vůbec nedávám. Jsou prostě divní Rainbowlaugh Avšak můj dráček řadím ke svým povedeným. Sice je lehce zakryt, ale to nevadí. I to se počítá Rainbowlaugh
We all are children of the night...
Odpovědět
#8
příště to intro trochu ztlum
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
#9
Tak jsem zase tvořila a tvořila a tak narychlo (mno trvalo mi to týden, protože jsem si nechala kabel od notebooku doma, ale výsledně jsem to kreslila asi dvě hodinky Rainbowlaugh)

Zkrátka a prostě má Lunar Freeze s... Kdo to uhádne, má u mě pomyslnýho zlatýho bludišťáka  Rainbowlaugh 

SW: SAI
Doba: 2 h
HW: Genius tablet EasyPen M610

[Obrázek: betrothed_in_moonrise_edited02_by_lokrath-d9ci75f.jpg]

Připomínky na úpravy beru. Jen mi prosím nepište komentáře, že jste u toho praskali smíchy. Docela dost mi to sráží ochotu sem cokoliv dávat.
We all are children of the night...
Odpovědět
#10
Nice work on this one, sugarcube Pinkiesmile

Už od prvých 2 obrázkov vo vlákne zlešpenie.
+ obloha, že si sa pohrala s hviezdami a pekný lunárny gradient
+ design/feel, atmosféra ako má byť Pinkiesmile
Máš dosť hrubý lineart, takže kreslíš skôr vanilla poníky, ale predsa tieňuješ jemne, takže to vyzerá hybridne. Za 2 hodiny ale skvelá práca.
A s kým si to?
*pozrie sa ti na podpis* *presmeruje sa na link* *overí identitu a cutie mark* *overí zhodu v podpise*
... Bouri Flutterryay
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)