Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark
#91
Znovu jsem to nahrál, tentokrát 720p verzi. Zatím to z DM nesmazali.
Odpovědět
#92
(17.10.2015, 15:19)Neko.Cross Napsal(a): Popravdě tohle jsem nikdy nedělala a ani nwm jak se tam s tím pracuje nebo kde tam ten link získat... Pro mě je to u nich chaotická stránka ^^""""

Tady máš malý tutorial, aspoň teda tak, jak si myslím, že to funguje. Nepoužívám VLC.
[Obrázek: mbUYHAD.jpg]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#93
Opravdu všem moc děkuji Heart
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#94
Well, dokoukal jsem to až teď, po týdnu, a byla to chyba!! Rainbowlaugh Tenhle díl byl awesome. Měl jsem pocit, žese tam víc zoívalo, než mluvilo, což ovšem není na škodu. Přišlo mi to ale docela zmatené, samej plot twist, jednou je Tiara zlá, za chvíli hodná, potom zase zlá a připravená sesadit Pipsqueaka a za okamžik zcela napravená s připraveným dopisem a "rektnutou" matkou. Kek.
V životě jsem četl jen dva shipficy, a oba byly o Sweetie Belle a Button Mashovi, takže jsem měl velkou radost, že jsem tu čepičku s vrtulkou zase viděl a že tam byla vícekrát. Zároveň, v tom povedenějším ficu CMC, tedy vlastně jen Sweetie, napravily Diamond a Sweetie dostala CM za zpěv. Teď už jen, aby z nich Hasbro udělalo "a couple" a budu nejšťastnější člověk na světe Rainbowlaugh (R.i.p. JanAnimatons)
Cutie Marks. Well, docela plot twist, z těch pár spoilerů, co mě chytily na 4chanu, jsem se bál, že budou všechna 3 Cm stejná, thx god že ne. A všechna docela sednou, hlavní je, že Sweetie má zpěv Twilightsmile Scootaloo jsem čekal tak nějak obdobně, křídlo, scooter nebo tak. A Apple Bloom s jablkem, a very unexpected fact Rainbowlaugh
Diamond, Silver Spoon, not villains anymore, ale co, třeba se v daších dílech ještě vyvinou a půjde mi je lépe zařadit.
Za tenhle díl jsem vážně rád, potvrdil a rozbil asi mnoho headcannonů (Apple Bloom a Pipsqueak taky, co? Rainbowlaugh) a to je dobře. 11/10 would again.
9/10 za zmatenou Tiaru, jinak snad zatím nejlepší díl Pinkiesmile Bude to moje srdcovka Rainbowlaugh

EDIT: Poslouchám ty písničky, a wooow! Jsou tak moc awesome Rainbowlaugh Perfektně sedí, jsou skvěle nazpívané, a všechno Twilightsmile Jediné, co mi přišlo, že poslední dvě slova poslední písničky (tedy i poslední slova epizody) jim trochu ujela, ale docela je chápu, tole bych nezaspíval, ani kdyby. Jop, ani kdyby Rainbowlaugh Nejlepší epizoda 10/10
Odpovědět
#95
Awesome epizoda - jedna z nejlepších.



(10.10.2015, 20:58)Mr.Desolator Napsal(a): IMO zatím nejhorší epka v S5 (kteroužto sérii považuju za nejpovedenejší)
(10.10.2015, 22:25)Elis856 Napsal(a): Snad mě další díl takhle nezklame.
(11.10.2015, 20:49)Miky Napsal(a): Souhlas... nuda, moc písniček -> dlouhý, no fun. Bohužel slabota jako většina CMC epizod.  Twilightoops  Začínám si říkat, jestli jsem náhodou neviděl jinou epizodu, podle toho, jak to tu každý chválí. Rainbowlaugh
(10.10.2015, 21:24)Azuliana Napsal(a): Děj byl v podstatě o ničem a dal by se odbýt během pěti minut, ale díky kvantu zdlouhavých písniček se to táhlo jak hleny do krku (a páč jsem zrovna teď na Mucosolvanu, tak vím, o čem mluvím)

Jako opravdu. Pokud si v průběhu epizody jdu prvně uklidit nádobí do kuchyně a pak pro keksy na mlsání, a ani v jednom případě nepoprosím muže o zapauzování, tak je něco hodně špatně.
Rainbowhuh  Rainbowhuh  Rainbowhuh  Rainbowhuh  Rainbowhuh
Nemusíte mít rádi písničky, nemusíte mít rádi MLP, ale sakra - nekazte mi prosím náladu. Tak skvělou epizodu už jsem dlouho neviděl - a i ti co nemají rádi CMC epizody (btw - máte rádi MLP?), by mohli ocenit aspoň "Kdyby tu byli táta s mamkou, byli by na tebe hrdý." ...

Promiňte, ale já jsem musel - dokážu uznat cizí názory, ale co je moc, to je moc. Omlouvám se.

Odpovědět
#96
pokud si nechceš kazit náladu nelez do těhle vláken.
Odpovědět
#97

(18.10.2015, 21:45)Ferraripony Napsal(a): pokud si nechceš kazit náladu nelez do těhle vláken.
Náhodou, občas tu jsou zajímavé názory - tohle se mi stalo poprvé.
Odpovědět
#98
Bohužel,mnohdy zajímavé v tom negativním smyslu, jak jsi sám zjistil...
Odpovědět
#99
Taky mě míra jejich negativního ohlasu na tuhle epku dost překvapila, páč i mě se to líbilo a to se na víkendy s CMC epizodami spíš netěším. Ale pochop i takhle průlomovej a pisničkama (dobrejma písničkam) napěchovanej díl se prostě nemohl líbit všem. Twilightsmile
Odpovědět
(18.10.2015, 21:42)LunoOndra Napsal(a): Awesome epizoda - jedna z nejlepších.



(10.10.2015, 20:58)Mr.Prdelátor Napsal(a): IMO zatím nejhorší epka v S5 (kteroužto sérii považuju za nejpovedenejší)
(10.10.2015, 22:25)Elis856 Napsal(a): Snad mě další díl takhle nezklame.
(11.10.2015, 20:49)Miky Napsal(a): Souhlas... nuda, moc písniček -> dlouhý, no fun. Bohužel slabota jako většina CMC epizod.  Twilightoops  Začínám si říkat, jestli jsem náhodou neviděl jinou epizodu, podle toho, jak to tu každý chválí. Rainbowlaugh
(10.10.2015, 21:24)Prdeliana Napsal(a): Děj byl v podstatě o ničem a dal by se odbýt během pěti minut, ale díky kvantu zdlouhavých písniček se to táhlo jak hleny do krku (a páč jsem zrovna teď na Mucosolvanu, tak vím, o čem mluvím)

Jako opravdu. Pokud si v průběhu epizody jdu prvně uklidit nádobí do kuchyně a pak pro keksy na mlsání, a ani v jednom případě nepoprosím muže o zapauzování, tak je něco hodně špatně.
Rainbowhuh  Rainbowhuh  Rainbowhuh  Rainbowhuh  Rainbowhuh
Nemusíte mít rádi písničky, nemusíte mít rádi MLP, ale sakra - nekazte mi prosím náladu. Tak skvělou epizodu už jsem dlouho neviděl - a i ti co nemají rádi CMC epizody (btw - máte rádi MLP?), by mohli ocenit aspoň "Kdyby tu byli táta s mamkou, byli by na tebe hrdý." ...

Promiňte, ale já jsem musel - dokážu uznat cizí názory, ale co je moc, to je moc. Omlouvám se.


Jop, epizoda jedna z nejlepších Twilightsmile dlouho jsem si říkal, jak se celá věc kolem CMC vyvine a příběh vážně stojí za to. Kromě toho CMC jako skupinka nekončí, jedou dál, jen jinak (pokud jsi viděl Rainbow Rocks resp. extra videa k nim, je na tohle téma skvělá písnička "Friendship Through the Ages") - což přesně vyjadřuje můj dojem z téhle epizody.

btw. názorama, které sem někteří píšou jen proto, aby ostatním zkazili zážitek se nenech odradit - sice si říkají bronies a píšou sem, ale tím veškerá podobnost končí. Naštěstí se jedná jen o pár trollujících individuí, která lze v pohodě naházet do ignore listu a na odreagování použít rewrite modul do chrome Ajsmug pitomce bohužel najdeš všude a bronies nejsou výjimkou.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)