Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.83 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oblíbená hudba
Pinkiesmile

"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Odpovědět
MehaHipp0: uz si to poustim asi po osumnacte Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
tak mile deti, dnes si dame trochu oldskoolu pro pametniky, je to takova dechovka, co poslouchali vasi rodice, kdyz byli mladi Rainbowlaugh




"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(16.11.2015, 16:46)Mácaman Napsal(a): tak mile deti, dnes si dame trochu oldskoolu pro pametniky, je to takova dechovka, co poslouchali vasi rodice, kdyz byli mladi  Rainbowlaugh

Ja ich počúvam doteraz Rainbowlaugh Sú jedni z tých, ktorí nepotrebovali konskú dávku vulgarizmov na to, aby urobili text.

Prihadzujem.

Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
ne že bych s nima nějak moc sympatizoval, ale například tahle je dost dobrá  Pinkiehappy

Conflict 88 - Pátej den

  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Minuta ticha za Ice-Bího
nejlepší zpěvák z těch nejhorších


  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
tojo, ani nevim, že umřel.
tak snad už mu to někde v pekle dělá dobře na č*ráka Rainbowlaugh
..........
jinak Piloti jsou originál no, Rage against jsou v poho, 5. den nemá chybu Rainbowlaugh
Odpovědět
Musím se s vámi podělit o Lea Moracchioliho Pinkiehappy

Je to velmi talentovaný člověk, co dokáže suprově zpracovat písně z jiných žánrů a dokáže udělat zlato snad ze všeho (takový hudební alchymista xD )





It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
ten je super, má dokonalý hlas Pinkiesmile
přihodím něco do kotle, já znám tyhle dva: slayer banjo cover a ten text u toho druhého nemá chybu

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)