Anketa: Kdo byste chtěli být
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Earth Pony
12.18%
47 12.18%
Pegasus
51.81%
200 51.81%
Unicorn
36.01%
139 36.01%
Celkem 386 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pony, Pegasus nebo Unicorn
U mě jasně Pegasus Ajsmug
Odpovědět
Vím že jsi to nedal do výběru ale já bych chtěl být ........ Na to co bych chtěl být se podívejte o stránku dál.
Odpovědět
Ano mužeš bejt alicorn ale je tam velké ALE. Tohle si každý musí něčim zasloužit. Není to jen tak a taky to nebude i lehké. Abys jses stal alicornem tak bys musel něco velikého dokázat. Jako Twilight. Ta si to zasloužila.
Ano taky bych chtěl bejt alicorn ale zůstávám unicornem protože ještě nenastal ten správný čas. Muj plán jak se stát alicornem je něco dokázat s vesmírem. Proto moje OC má CuteMark zářicí čtyřcípé hvězdy z vesmíru. Vše má svuj čas.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
(29.12.2015, 17:56)blesk1j_CZ Napsal(a): Ano mužeš bejt alicorn ale je tam velké ALE. Tohle si každý musí něčim zasloužit. Není to jen tak a taky to nebude i lehké. Abys jses stal alicornem tak bys musel něco velikého dokázat. Jako Twilight. Ta si to zasloužila.
Ano taky bych chtěl bejt alicorn ale zůstávám unicornem protože ještě nenastal ten správný čas. Muj plán jak se stát alicornem je něco dokázat s vesmírem. Proto moje OC má CuteMark zářicí čtyřcípé hvězdy z vesmíru. Vše má svuj čas.
Tak u mě to tak lehké nebude když můj cutie mark je stejný jako má Rainbow Dash.
Odpovědět
Mít stejný cutemark jako Dashý, tak to není ok. Lepší je si udělat vlastní a myslim si že bys to dokázal. Taky jsem si musel vytvořit svuj vlastní CuteMark a jsem s nim (zatim) spokojenej. Jen ho budu určitě graficky upravovat.
Někteří bronies alicorní OC považujou jako OP tak proto si volit cestu k alicornizaci co nejtěšší cestou co jde.

PS: Přiště necituj předchozí příspěvky. Je za to warn.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Alicorn OC jsou super.
nevíš o čem to blesku valíš o zasluhování, důležité je odhodlání a trhlina ve vesmíru

viz Dark Killer (můj oblíbený)
Dark Killer

Vzhled:
skoro třímetrový alicorn s černou srstí a bílo-černou ostnatou hřívou

Vlastnosti/schopnosti:
Temnotu sálající oči, rentgenový zrak, v záchvatech vzteku má sílu, že by dokázal urvat Canterlot od hory (ale pak ho zase přidlal), řev, který na chvíli ohlušuje pouze některé jedince, podivuhotná schopnost dostat se z Equestrie mezi lidi a zpátky, ale nemůže nikoho vzít sebou :c
A jako by to nestačilo, tak vlivem vrozených genů to je z nějakých 56/3351 měňavec, takže podoby mění nejen celkově, ale kdekoli si může nechat narůst drápy, dračí křídla, paroží atd, ale nejradši se mění na 20ti cákové titi miiti, které se dokáže dostat kdekoli. Jo a strašně rád mlátí pegasy po křídlech a jednorožce lechtá v takové té spirálce (co dělá se zemními poníky není mládeži dostupné (může se měnit i z chlapa na žensou Ajsmug ))

Příběh:
Narodil se neznámo kde. Neznámo kdy. A neznámo jak. Našli ho před sirotčincem v Canterlotu a dali mů jméno Orange Cloud (i když byl černý). Několik let si mysleli, že to je naprosto normální pegas, ale pak,  když mu bylo 10 mu začal růst roh. Tehdy se taky projevila jeho měňavčí schopnost. Nevěděl jak to ovládat, tak čirou náhodou odpálil celou čtvrť do vzduchu. Když ho našli, byl v bevědomí, a protože alicorni se jen tak každý den na chodníku nepovalují, vzali ho k Princezně Celestii samotné. Ta ho přijala jako svého vlastního žáka a chráněnce (ano, proto odešla Twilight do Ponyvillu). Učil se tam sotva tři týdny, když se pofláklo, že se v noci zmenšil, kradl cukroví a šmíroval služky se strážnými. Celestie si ho zavolala a řeklamu ať ukáže co umí. Orange si to vzal doslova a tak omilem Celestii přizabil.

V tu chvíli tam přifrčela Luna a když viděla co se stalo, zavolala stráže, které zděšeného Orange zamkly do nejhlubší kobky v hradu. Orange naprosto nechápal co se stalo a tak postupně zešílel. Po několika měsících, kdy byla Celestie v kómatu se konečně probrala a mohla říct co se vlastně stalo. Luna dala Orangovi ihned milost. Ale když stráže vešly do jeho cely, našly jenom rozervané pouta a nikde nic.

Najednou se před nimi zjevil třímetrový černý alicorn, kterému když pohlédly do očí najednou zemřeli ve strašných depresích a strachu z nekončící prázdnoty těch očí. To už nebyl Orange. Byl to Dark. Dark Killer. Přešel přes jejich těla jakoby se ani nedotýkal země, jenom tak proplul jako duch. Pomalu procházel palácem a aza ním se rozlínala temná prázdnota. Kdokoli vstoupil do chodby, kterou prošel, začal se třást zimou a jakoby tou temnotou oslepl.
(pozn. je mu pořád 10 let (možná 11( anebo taky tisíc...)))

Když vyšel ven, už ho čekala Celestie, Luna, Cadence a odněkud se vylouply i Elementy Harmonie spolu se šesti klisnama ci je nosily porůznu buť na krku nebo hlavě. Dark je nevnímal a prostě šel dál. Tech deset stracených duší se mu snažilo domluvit nebo zastrašit. Nic ale nevnímal a šel dál, neznámo kam, to jeho šílená mysl nevěděla. Najednou Luna po něm vystřelila paprsek magie, který ho strefil do křídla. Nic se mu nestalo, ale naštvalo ho to. Jeho pohyb se ani nedal postřehnout, ale Luna najednou ležela na zemi se zlomeným rohem. Najednou se to zvrtlo a během pár vteřil ležela i Celestie a Cadence, ale Ele-parta neváhala a vyvolala svou kouzelnou duhu, kterou namířily na Darka.

Po pár vteřinách, kdy nebylo vidět nic než barvičky, se zase Dark rozkoukal. Jeho šílenství bylo pryč. Ale Twilight když viděla, že je stále naživu a v pohyblivém stavu začala zmatkovat a pálit po něm další magické paprsky. Dark který si naposledy pamatoval, jak ho zavírají do cely se jim vyhl a na nezvykle dlouhých nohách se dal na útěk. Zřejmě ho nenapadlo změnit podobu na pohodlnější a tak utíkap přes celé město až k nádraží, kde ukradl vlak a se stovkou zděšených cestujíchích se rozjel směrem, který určovaly koleje. To ale nestačilo, tlupa stráží v čele s Twilight byla v dalším vlaku hned za ním. Nezbývalo mu nic jiného než odpojit lokomotivu, ve které byl, od zbytku vlaku a svou vlaství magií si udělat koleje vednoucí někam od svahu hory.

A tak osamotě cestoval, dokud nedojel do lusu Ewerfree, kde mu došlo uhlí. Několik dní se vysílený a zmatený toulal divokým lesem až narazil na stavení. Chvíli ho pozoroval, ale přece se jen odhodlal přistoupit. Ale nebylo to jedno stavení. Byla to jenom chajda před schovaným vchodem do jeskyně. Vstoupil dovnitř beze světla, ale přesto viděl, ale jenom neživé věci. Instinktivně zavřel oči a když je otevřel, uviděl mezi kamením i bílé kostry. Lekl se, copak je jeskyně plná mrtvol? Najednou se jedna pohla. Dark začal couvat až do něčeho narazil. Otočil se a uviděl další kostru jak stojí přímo za ním a zřejmě ho sleduje.

Vykřikl a zakryl si oči. Pak se odněkud rozlinulo světlo. Když se zase podíval, viděl už zase normální poníky... teda, skoro. Byli to batponíci. Zůstal u nich. Pomáhal jim svou mocí a silou a oni ho učili tajemství své rasy a lesa. Postupně se stal členem jejich kmenu, až do toho dne, kdy přišly Královské Stráže…

dodávám obrázek na obohacení fantazie


Přiložené soubory Miniatury
   
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
OK jsem zemní Pony jménem Summer Almond!
Odpovědět
brony17 - a jsi hrebec?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Mácaman - yope
Odpovědět
brony17: ja jen ze Summer je spis divci jmeno, ale proc ne Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)