Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
JessynatorX je JS-based, ak je potreba zvýšiť gem income (toto si myslím ale netreba pridávať), stačí upraviť resources/javascript.js a pravidlá, ktoré tam sú.
Moja verzia je tu: http://mlphack.ponyville.cz/resources/javascript.js
Napríklad tento ústrižok, ktorý pridáva 15 gemov každých 10 shardov na piedestáloch (s asi 50% pravdepodobnosťou):
Kód:
//Make rewards every 10 shards somewhat worse (but keep milkin dem shardz)
objectdata = objectdata.replace(/<GameObject Category="ElementStonePedestal" ID="\w*?">[^]*?<\/GameObject>/g, function(x) {
  var needle = /(<PostActivate_TenShards Nothing_Chance="\d*?" Nothing_Coin_Chance="\d*?" Nothing_Coin_Min="\d*?" Nothing_Coin_Max="\d*?" )Nothing_Gem_Chance="\d*?" Nothing_Gem_Min="\d*?" Nothing_Gem_Max="\d*?" \/>/g;
  return x.replace(needle, function(x, value) {
      countreplaces++;
      return value + 'Nothing_Gem_Chance="100" Nothing_Gem_Min="15" Nothing_Gem_Max="15" />';
  });
});

Stačí ho prepísať na nasledovné a dostanete okrem tých 15 gemov aj 1000 bitov:
Kód:
//Make rewards every 10 shards somewhat worse (but keep milkin dem shardz)
objectdata = objectdata.replace(/<GameObject Category="ElementStonePedestal" ID="\w*?">[^]*?<\/GameObject>/g, function(x) {
  var needle = /(<PostActivate_TenShards Nothing_Chance="\d*?" )Nothing_Coin_Chance="\d*?" Nothing_Coin_Min="\d*?" Nothing_Coin_Max="\d*?" Nothing_Gem_Chance="\d*?" Nothing_Gem_Min="\d*?" Nothing_Gem_Max="\d*?" \/>/g;
  return x.replace(needle, function(x, value) {
      countreplaces++;
      return value + 'Nothing_Coin_Chance="100" Nothing_Coin_Min="1000" Nothing_Coin_Max="1000" Nothing_Gem_Chance="100" Nothing_Gem_Min="15" Nothing_Gem_Max="15" />';
  });
});

Funguje to veľmi jednoducho:
Do premennej "needle" sa nahrá regulárny výraz obsahujúci upravovaný konfigurák hry, v ktorom zátvorkami oddelíte časť, ktorá sa skopíruje a v riadku "return value + ..." dopíšete všetko čo v zátvorkách výrazu needle nie je. Z kódu je to vidieť - presunul som pravú zátvorku trochu doľava a pridal tie hodnoty pre coins (bits).

P.S. JessynatorX (aj so svojím upraveným javascript.js) hostujem na http://mlphack.ponyville.cz/
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
Dneska si tak hrám, keď tu zrazu toto:
[Obrázek: 1J0C15H.png]
Meňavci sa mi premnožili! Pinkiegasp
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Changelings alert! Rainbowlaugh
''It's better to be hated for what you are than be loved for what you aren't''
Odpovědět
Crunchy: No tebe sa smeje, ale mňa skoro porazilo, keď som zbadal všetky tie klony Twilight Pinkiegasp Minimálne polhodinu som musel do nich púšťať elementy, aby vypadli... Sa mi tam zjavili z ničoho nič...
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Asi nějaký bug teda Rainbowderp
''It's better to be hated for what you are than be loved for what you aren't''
Odpovědět
Twilight invasion ! Rainbowlaugh Ale tak hlavně že se ti je podařilo vymýtit Rainbowlaugh
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Odpovědět
Upozorňuji ostatní, aby to nepřeháněli s givováním gemů. Facehoof  Dnes jsem dostal totiž ban za modifikování hry. Rainbowhuh Co jsem tak lámavě přeložil, tak se jedná o dočasný (neuvedeno kdy skončí) s tím, že se hra resetuje. Tak bacha. Pinkiesmile
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
když už musíte cheatovat, tak tu hru nepřipojujte na internet
Odpovědět
Ferraripony: Konečne to niekto napísal... Facehoof
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Možná že existuje určitý limit gemů na den, co já vím..

Sent from my C6903 using Tapatalk
''It's better to be hated for what you are than be loved for what you aren't''
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)