Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
OT Blusk
Oh ano, jak strašné... musíš si vystačit se světem, kde je 3.52 miliard žen... Je to strašně těžké se s tím vypořádat...
Odpovědět
Víte co bych udělal s Twilight, kdybych s ní měl den? Udělal bych s ní hromadu pokusů, co bych mohl stihnout, dal jí hromadu lidských knih a samozřejmě bych chtěl na výměnu její knihy, řekl bych jí o lidské historii, ukázal, co máme za vymoženosti, užil si její magie, protože... BUCKING MAGIC. Užíval bych si hrubý den s někým, kdo má MAGII.

Víte co bych neudělal? Nebrečel bych u jejích nohou a nepožadoval po ní mezidruhové... tentononc. Protože to je zbytečné, ztráta času, nemorální, neetické a... no měl bych na práci výzkum! Protože to je něco, co Twilight baví nejvíc, podle seriálu.

Ale to jsem tady asi jediný, protože tu každý chce jenom koňsk... ne psát to nebudu xD
Duh.

Pokud nebylo pochopeno, ano Twilight je můj oblíbený pony.
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
(11.01.2016, 00:05)Jeryk Napsal(a): Přichází doba virtuální reality, za pár let podle mě nebude problém si koupit nějaké VR brejle a nainstalovat si do nich virtuálního poníka Rainbowlaugh nebo rovnou výlet do Equestrie Rainbowlaugh

Fotka bronyho (či jak se to slovo skloňuje) v restauraci se svým oblýbeným poníkem:

[Obrázek: HmKZtuV.jpg]
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
(11.01.2016, 00:05)Jeryk Napsal(a): Přichází doba virtuální reality, za pár let podle mě nebude problém si koupit nějaké VR brejle a nainstalovat si do nich virtuálního poníka Rainbowlaugh nebo rovnou výlet do Equestrie Rainbowlaugh

No vidíš kámo a vraj sa to nedá a ostane to len pri sne Twilightblush Aspoň sa môže človek poprechádzať po vysnenej krajine. A tých výrobcov VR okuliarov začína byť jak húb po daždi. Treba im vysvetliť, že kto tam dá Equestriu, tak to vyhral Rainbowlaugh
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
(11.01.2016, 00:22)Rainfall Napsal(a): Nebrečel bych u jejích nohou a nepožadoval po ní mezidruhové... tentononc.

A co empirický výzkum mezidruhového tentononcu? Čistě v zájmu vědy Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Rainfall: Taky jsem se chtěl na to zeptat. Chceš s ní dělat pokusy a při tom ji máš rád? Trochu divný ne?
S ní pokusy jako na ní? Nebo s ní jako že po jejím boku?
Vysvětli to.

PS: Tohle je vlákno o tom, jak by si kdo představoval jeden den s poníkem. Jen jeden den a nééé víc. Takže ti, kteří tu píšou o tom, že chtějí mít pak i více dnů, je poněkud mimo mísu.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Co bych dělal s oblíbeným poníkem...
jsou 2 možnosti:
1) neznám ji
Vzhledem tomu, že to bude nejspíš Vinyl, a o té seriál samotný moc neříká (a headcanony sebelepší moc nepřijímám) asi bych strávil poznáváním a zkusil zjistit jaká je. Na něco víc by bylo třeba mnohem víc než jeden den.

2) je podle mojeho headcanonu
No, to by moje plány skočily s pozdravem a bylo by to docela jednoduché. A pokud se ten den odděluje spánkem tak LET'S GO PARTY ALL WEEK LONG!!!
S*X DRUGS AND RAVE'N'ROLL
c:
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Blue Storm: What the fuck? Řekl jsem s ní, ne na ní. Nevím jak jsi na to došel, ale z tohoto jazykového útvarů vůbec nevychází, že bych na ní chtěl dělat pokusy. To s naznačuje, že budeme dělat pokusy dohromady. Já nevím, třeba nějaké chemicko magicko fyzikální pokusy?

BTW, i kdybych chtěl dělat pokusy přímo na ní, vysvětlovat bych ti to nemusel Rainbowlaugh Vsadím se, že Twilight by na mě pokusy dělala, kdyby mohla. Přece jen, ten její výzkum Pinkie, který obsahoval i připoutání k výzkumnému zařízení, trochu naznačuje, že Twilight s tímhle problém nemá Rainbowlaugh
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Ale co byste čekali, když se položí taková otázka. Nejvíce se budou zapojovat zatvrzelí waifuisti a vylévat si to srdce. No nic.

Nemohu si vybrat jen jednoho poníka..Kdybych mohla strávit den s Pinkie, chtěla bych společně s ní porušovat fyzikální a interdimenzionální zákony, to by byl neskutečný zážitek! Pinkiehappy
Kdyby se dostalo na Flutty, asi by to bylo něco klidnějšího, ale nevím, zda by se mnou vydržela. Rainbowlaugh


Odpovědět
nieamand, říkám za pár let, si myslíš, že to napořád zůstane takovou krabicí? Rainbowlaugh Můj mobil byl před 10 lety docela cihla a dneska tu mám zařízení tenké 7mm a výkonější jak můj počítač. Čili zmenšování a upravování se nevyhne ani tomuto a kdo ví, kde to až skončí, třeba jednou budeš mít VR v obyčejných dioptrických brýlích Rainbowlaugh
Já měl spíš představu MS Hololens, které ti dokážou generovat obraz do reálného prostoru.
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)