Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transsexualita Mezi Bronies
Ze zvědavosti, litoval bych, kdyby se May....Luna vykašlala na moje doporučení a šla moc do detailů Rainbowlaugh

Jo a všimli jste si že se chystá film o prvním muži, který prodělal operaci na změnu pohlaví? Twilightsmile
Odpovědět
Detaily opravdu nechceš, mám silný žaludek co se týče operací, ale toto bylo (a stále je moc i na mě). Párkrát jsem litovala, že jsem to vůbec podstoupila a to me za hodinku ještě čeká prvni dilatace. Uf..

A jop. Na ten film se i těším, vypadá překvapivě dobře.
Odpovědět
Já jsem třeba viděla video s operace jak se z muže dělala žena... Tam byli kurňa detaily Rainbowlaugh Ale aspoň jsem chytřejší Rainbowlaugh Ale najít video s ženy na muže Ajsleepy" To fakt ne... Je to sice trochu hnusné, ale hodně mě to zajímá no Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
nejlepší video promeny muze v zenu je zde Rainbowlaugh


"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tak právě jsem konečně viděl video zachycující tu osudovou operaci. Poor poor May, vůbec se ti nedivím, že to tak bolí, mě bolelo se na to jenom dívat. Ale výsledek operace stál za to Pinkiehappy tak doufám, že to tak bude i u tebe, když už sis tímhle musela projít Pinkiesmile

Jinak ale musím říct, že vidět, co doktoři dokážou je úžasné.

Mimochodem, tak mě napadá, psala jsi, že jsi toho párkrát litovala, tak mě zajímá, jestli tě někdy napadlo, že by ses na tuhle operaci vykašlala? Chápeš, že by jsi prostě byla žena, ale měla to, s čím ses narodila Pinkiesmile
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Vypadá to, že mě zítra pouští domů - bohužel s cévkou, ale nevadí. To znamená, že bych dnes mohla shrnout můj pobyt v Motole, ale asi to bude pro opravdu silné povahy a možná se rozhodnu poslat obsah "review" jen neveřejně, na vyžádání. (Pokud se rozhodnu přidat pár velmi znepokojivých fotografií - to, co ukazují v operačních videích je ještě ok, protože tam tkáň ještě není tak nateklá).

@Rainfall: Věřím, že to bude stát za to, ale to bude chtít ještě pár měsíců, než si to řeknu. Rainbowlaugh.

No tvá otázka ve spoileru je dost zajímá, protože nemocniční hrůzy jsou pro mě ještě čerstvé. Na JIP jsem se dostala do stavu, kdy jsem se silně tahala za vlasy jen abych změnila typ bolesti, bohužel to moc nepomáhalo. To jsou momenty, kdy si říkáš, že chceš i umřít, protože se nemůžeš takřka pohnout, nesmírně tě bolí celé tělo a nemůžeš s tím nic udělat a jen čekáš hodiny a hodin - jsi na pokraji zešílení.

Naštěstí tyto stavy vypustíš z hlavy docela brzy a je i potlačuji, takže pár týdnů po operaci si na detaily nemocničního pobytu už ani nevzpomínám. Odpovědí tedy je: Ano, ale už bylo pozdě Twilightsmile.

----

Review je napsané a velmi grafické, takže nedoporučuji pro slabé povahy. Pokud chcete odkaz, napište mi zprávu Twilightsmile. Jen pro 18+
Odpovědět
Tak a křestní jméno je oficiálně změněno (druhé jméno taky, ale to je jiný dokument) Twilightsmile.

<poof>
Odpovědět
[Obrázek: mlfw4390-PPyxv.gif]

No, když už jsi po operaci, tak ať se ti to dobře zahojí, a ať se ti daří. Luno... Rainbowderp
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Fanouškovství povýšeno na novej level Rainbowlaugh
Odpovědět
Pro nás budeš vždycky stejně naše malá Majši stejně Rainbowwild Pinkiehappy Jinak jsem za tebe rád, vypadá to, že se ti zatím daří všechno v tomto ohledu Pinkiesmile
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)