Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.6 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis My Little Pony
Sorry jako wtf? Říkala si, že to tak bylo od samého začátku, tak jsem se danou fotkou snažila přesvědčit, že od začátku to bylo každý třetí měsíc ( čtvrtý maximálně), 2 měsíce fakt ne. Přesně jak říkal Legion.
Tak PROSÍM neříkej, že výdej byl už od začátku jednou za dva měsíce, mateš tím lidi.
PS: jsem holka a jsem Blackie, ne Bleckie, děkuji
Odpovědět
TheBlackie: Poukázala jsem na jeden rok kdy to opravdu takhle bylo.... To je celé no.... Jinak se omlouvám za překlep... Nemyslela jsem to zle...

Jinak jsem si porovnala časopisy + přesné koupě i časopisů...
2013 Pinkie(Listopad) měla jeden měsíc mezeru a pak byla 2014 Twilight Sparkle(Leden).... Po čtyřech měsích vycházela AppleJack(Květen) a Rainbow Dash... RD vyšla v Srpnu a pak hnedka v Říjnu Rarity.... Pak byli zase 3 měsíce a v Lednu 2015 vyšla FS... Scootalo(Březen), DJ Pon-3(Květen), Princess Twilight(Červenec), Princess Celestia(Srpen), Nightmare Moon(Říjen), Apple Bloom(Prosinec)
V každém roce jinak vyšlo 13 číles... V tomhle jsem se trochu sekla pač jsem vyslela, že jich je jenom 12 ^^"" Možná to tak předtím bylo v roce 2013 a dříve to netuším... S toho roku mám jenom pár čísel a jenom jedno z roku 2011 takže přesněji neupřesním... Celé jsem to tedy přesně kvůli tomuhle, ale i kvůli sobě prošla ať netvrdím když tak jenom blbost... Tady je to černé na bíle... I s porovná ním od Egmontu...
Takže když už to šlo později všechno normálně na střídačku tak potom každý očekává, že to tak půjde i nadále...


Edit: Dostala jsem tedy správu od Egmontu a napsaly mi, že prej měla v Únoru figurka Trixie vyjít, ale bohužel se jim stala zadávací chyba pro Leden. Takže u nás výjde až v Březnu a hnedka v Dubnu další figurka Shinig Armor. To je tedy vše a je to vyřešené x'DDD
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
bude bitka? ja ze bych si dosel pro popcorn Pinkiesmile tak ja myslel, ze je to obcislo ne? hracka- figurka- hracka- figurka...btw na Trixie sem se taky tesil... Ajsmug
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Mácaman: Kvůli tomu, abych předešla náké hádce a podobným věcem jsem si to raději celé teď prošla a udělala jak to správně vše vycházelo. Hádat se nebo podobně ani trochu nechci... Takže nic také nebude... Možná jsem teď vyvrátila náké věci co jsem řekla předtím, ale to bude i možná tím, že mě trochu už zmátl díky časopisům rok 2015.... Takže si až tak dozadu jak je 2013-2014 fakt přesně nepamatuji to vycházení a tímhle jsem to aspoň urovnala, ale by se nic nestalo ^^ Doufám, že to jde pochopit :3 Nechci spory ^^ a aspoň jsem vyřešila problém s figurkou Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Twilightsmile oh a po Trixie Shinnig...parada Pinkiehappy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Jsi zlato, Neko, že to hned všechno takhle ověřuješ  Rainbowkiss Ajsmug Já si časopisu v prodeji všimla až v prosinci s Apple Bloom, dřív jsem na něj narazila jen když tam byly zbytečnosti Ajbemused  (z mého pohledu ). Takže všechny ty pěkné figurky z dřívějška mě minuly  Fluttershysad . Trixie bude fajn a SA ještě lepší, páč klaďasi mám přecijen radši  Twilightblush .
Odpovědět
Neko.Cross: Jo s tím překlepem v pohodě, nemyslela jsem to nijak zle, občas přes psaní něco zní hruběji než původně mělo.
Asi jsme si ale blbě rozuměly, neříkám, že to teď nefunguje,  rozuměla jsem ti původně, že každá figurka vychází každé dva měsíce od samého začátku, proto jsem tam přidala obrázek jak jsem jim psala, vím, že to střídají, šlo jen čiště o nedorozumění z obou stran.
O žádnou hádku mi opravdu nejde ani nešlo Rainbowlaugh Prostě jsme se do toho zamotaly, jinak  vlastně zas tolik detailně řešit nechci a nehodlám, jen mi to bylo ze začátku s tou větou, že každé dva měsíce figurky vychází od samého začátku nejasné a proto jsem se vyjádřila, to je vše.

Pokud někdy budu znít příliš hrubě či hádavě, není to tak, přes psaní blbě člověk pozná jak to druhý myslí, když daného člověka nevidí, jak se při diskuzi tváří a jakým tónem to říká, obecně spory nemám ráda a nevyhledávám. Snad se tímhle už vše vysvětlilo Twilightsmile
Odpovědět
TheBlackie: V pohodě Pinkiesmile Aspoň jsem objasnila takhle pár věcí i pro další a nemusí už řešit proč tenhle měsíc nevyšla figurka a je to Rainbowlaugh Aspoň jsem si to objasnila i já ^^
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
(18.02.2016, 14:22)Neko.Cross Napsal(a): Edit: Dostala jsem tedy správu od Egmontu a napsaly mi, že prej měla v Únoru figurka Trixie vyjít, ale bohužel se jim stala zadávací chyba pro Leden. Takže u nás výjde až v Březnu a hnedka v Dubnu další figurka Shinig Armor. To je tedy vše a je to vyřešené x'DDD
2 figúrky po sebe? No paráda, potom si musím dávať pozor v stánkoch Pinkiesmile Inak ja dodávam, že časopisy s figúrkami som začal brať od Dashie, u vás to bolo leto a u nás október. Pred ňou som nevedel ako to bolo, ale už sa to vysvetlilo Twilightsmile Inak som mohol začať od AJ, ale nejako mi bolo trápne si to kúpiť Twilightblush
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Tiez dakujem za objasnenie Pinkiesmile

Zlatíčka, chcela by som vás poprosiť o pomoc. Mohli by ste mi napísať v ktorých číslach časopisu boli Twilight Unicorn, Pinkie Pie, Apple Jack a Rainbow Dash? Chcela by som si ich dodatočne objednať, ak to teda ešte vôbec pôjde a na stránkach egmontu sa k tomu nejak neviem dopracovať. Dakujem
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)