Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glory experimentuje
#21
Díky, když se kouknu na prvních osm obrázků a tenhle říkám si ano to jsem udělal já...co jste čekali, že napíšu např. to snad není ani moje. Tak to ne to bych nenapsal ani kdyby to byly moje nejhorší obrázky, - nehledě na to, že asi jsou - protože jsou to moje obrázky, nepovedly se, ale pořád je to mé dílo třeba i bez snahy.

Můžete se těšit, protože pracuji na něčem, co tohle rychle smete a taky se bojím, že to bude na delší dobu poslední větší projekt, než něco většího zase udělám, pokuď se mi nic nebude zamlouvat. Rainbowlaugh A teď zpět k...
>>>Tornádu/Vodnímu víru<<<
Odpovědět
#22
(23.02.2016, 23:41)Summer_Almond Napsal(a): A teď zpět k...
         >>>Tornádu/Vodnímu výru<<<
[Obrázek: vyr_06.jpg]
"Well then he died or something."
Odpovědět
#23
Psal jsem "Vodnímu Víru", ale neva pobavilo Rainbowlaugh
Odpovědět
#24
[Obrázek: 13b7844dc323411de364eca049fb2c8a.jpg]
Odpovědět
#25
#AutomatickáOprava Rainbowlaugh moje blbost, že jsem to dvakrát vypustil bez kontroly; díky za upozornění. Ale obrázek poněkud ne vše vyjadřující.
Odpovědět
#26
No, dobře udělal jsem ty chyby, ale to neznamená, že za to automatická oprava nemůže psal jsem to z nabídky klávesnice. A ty také nemusíš psát "neumí vyjmenovaná slova". Díky
Teď jsem zkontroloval příspěvek pod obrázkem a někde to bylo správně a jinde zase špatně.
Odpovědět
#27
Yin, zbytečně to hrotíš, také se mi několikrát stalo že jsem udělala chyby díky automatické opravě a  to snad skoro každému a co, nikdo není dokonalý a splést se může každý, ale nemusí to hned znamenat že daný člověk neumí vyjmenovaná slova.

Minetex: Jo, to i já ale přišlo mi zbytečné kvůli jedné chybě to tolik hrotit a řešit to (skoro) jednu celou stránku, prostě bych upozornila na chybu a hotovo. Jo je pravda, že Summerovo příspěvky nejsou nejbezchybnější ale všichni jsme přece lidi.
Odpovědět
#28
Jo, máš pravdu, ale zase bys ji měla akceptovat jako silně upřímnou, navíc s ní částečně souhlasím, protože většinu Summerových příspěvků si čtu Rainbowlaugh
Odpovědět
#29
Další příspěvek snad zase nestrhne stránkovou debatu...
[Obrázek: b47d9af4175152d4a785000543781e05.jpg]
Opravdu nevím, co to je takže si něco vymyslete. Můžu jen říct, že inspiraci jsem sebral od jednoho návrhu na kryt na mobil. Prostě samé trojúhelníky...
Odpovědět
#30
Vidím tedy spoustu konvexních i nekonvexních mnohoúhelníků a chci se zeptat, jestli jsi je po jednom ručně tvořil? Je to docela zajímavé.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)