Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glory experimentuje
#31
Ano všechno růčo, ale nevěřil bys jak rychle to přibývalo... Možná to měla být původně krajina, ale pak jsem si jen tak hrál.
Odpovědět
#32
Možná bych zvolil nějaké méně jedovaté odstíny zelené, nevypadá to dobře takhle syté. Jinak nápad pěkný, určitě lepší než ty koláže, cos tu měl.
Odpovědět
#33
Mě se to taky s těmi barvami nelíbí. BTW sytý jsem to udělal až při exportu do jpg, něco špatně nastavený nebo tak něco.
Odpovědět
#34
Mě to připomíná řeku Twilightsmile
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#35
Ehm blesku...
(01.03.2016, 23:01)Summer_Almond Napsal(a): Možná to měla být původně krajina...
Odpovědět
#36
jak mapa z nejake hry mi to prijde...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#37
Mne to přijde jako něco, co se ponikům vůbec nepodobá :p

Co by jini za strankovou debatu dali
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#38
No, tak pokud vím, tak zas tolik nevadí sem dávat non-pony tvorbu, ale pokud je problém, zapoj fantazii Froldo, možná tam pak poníka najdeš! Rainbowlaugh 

Asi bych příště uložila obrázek ve vyšší kvalitě. Víc ti k tomu asi neřeknu, takovou tvorbu nedokážu nějak ohodnotit. 
A raději se zdržuji komentáře, co mi to připomíná... Rainbowlaugh
Btw, zase koukám, že stránková diskuze, buď rád.
Odpovědět
#39
Ahojda, nové experimenty!
Odpovědět
#40
Dávat ti za to hodnocení nebudu, ale veskrze souhlasím s Froldou, chtělo by to něco, na čem je vidět práce. I když to srdce se mi celkem líbí.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)