Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transsexualita Mezi Bronies
Nemyslela jsem si že mi něco vracíš, jen jsem řekla jaký to ve mě na okamžik vyvolalo pocit Pinkiesmile

Nikdo neočekává změnu lusknutím prsty. Myslíš si že pohled z druhé strany je mi cizí, ale není. Vím že to bude minimálně nějaký čas ještě těžké a to pro obě strany. A pro tebe možná mnohem víc než pro jiné, tomu rozumím. Nečekám od lidí ani vymazání minulosti. Co se stalo se stalo, dobré i špatné. Není potřeba se tomu vyloženě vyhýbat, není potřeba nic překrucovat. Byla by to i škoda Pinkiesmile
Odpovědět
Tohle anime má dost vkusný trans charakter:
http://myanimelist.net/anime/30296/Rakud...no_Cavalry
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
A co teprve vyvedení trans postav v Dragon Age: Inquisition Twilightsmile
Odpovědět
Tak napíši asi pár slov po? no asi dlouhé době, Tak listopad, proběhla změna jména, jůj, Lucy nádherně znějící, no taky tento neutral mám vybrán dlouho dobu... až na to že není neutrální ale čistě ženské... hodná matrikářka. No qsi sem mohla přijít a tím že chci být rovnou Lucie.

Příjmení jsem si nechala stejně pokud to dobře dopadne brzy bude jiné díky osobě... takže zvar s ů na konci.

hormony mám po roce a měsíci. Bohužel situace se doma vyvrbila natolik silně že... no už zase na HRT nejsem. momentálně dva týdny a budu čekat do konce dubna. Doufám, já nechci čekat, takže po návratu Testosteronu, mi zhrubl hlas ještě více, ach jo.. takže tam kde dělam Slečno mohla něco... odpovím pardon pane. Mám na vysačce Lucy. Aby toho nebylo málo začlo mi srůstat obočí teď dva týdny, to není takový problém ale ty vousy... to že jsem měla pár chloupků před hrt a teď o pauze HRT to začalo růst až moc... no to jeasi to nejhorší.

Tak zhrnutí: psychiatrická léčebna souhlasy s přeměnou 8z8 doktorů a doktorek. PPG vysvětlitlo proč jsem nedokázala mít sex asi s klukem ani s holkou... reaguji sexuálně jako heterosexuální žena, problém je v genitálu, a tak měli sexuýlní strýnku vyřešenou, a pak jen jak to je se životní, no už mám jen dva trička v chlapské verzi. jinak zbytek, asi si domyslíte.

podotýkám že to píši na tabletu, a do teď nenávidím tu dotykovou klávesnici.
I live betwen the candle and stars with my disorted soul.
Odpovědět
Před nedávnem jsem narazil na tohle a chtěl bych tak nějak vědět, jaký je váš postoj k ... nevím jak to říct, prostě těmto komiksům od BuzzFeed (podle mě jedna z nejhorších... entit na internetu).
Mně osobně tímto BuzzFeed jenom potvrdil, jací jsou to idioti. Ale chtěl bych slyšet i váš názor, tedy hlavně právě těch, kterých se to týká nejvíc, třeba jsem něco nepochytil.

http://www.buzzfeed.com/meredithtalusan/....cmkXdY8nm
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
BS jsou spíše ty komiksy, autor se asi moc snažil hledat problémy tam, kde nejsou (zvláště poslední obrázek, wtf). Třeba první obrázek - myslím, že kdyby tohle někdo řekl, tak je to spíš způsobeno tím, že když se někdo nechá předělávat, tak mezistupně často můžou vypadat divně, ale v žádném případě to neznamená to, co se autor toho stripu snaží říct. Prostě strawmany.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
(03.04.2016, 09:15)Fun1k Napsal(a): BS jsou spíše ty komiksy, autor se asi moc snažil hledat problémy tam, kde nejsou (zvláště poslední obrázek, wtf). Třeba první obrázek - myslím, že kdyby tohle někdo řekl, tak je to spíš způsobeno tím, že když se někdo nechá předělávat, tak mezistupně často můžou vypadat divně, ale v žádném případě to neznamená to, co se autor toho stripu snaží říct. Prostě strawmany.

Za sebe v tomhle budu moci hovořit až za nějakou dobu, v situacích v komixu se ještě chvíli neocitnu. Ale připadá mi že to čteš špatně (on tedy ani nadpis není úplně nejšťastnější). Nejde o podsouvání těch vět do úst dotyčných, komix netvrdí "říkáte tohle, ale myslíte tím tohle". Nadpis by podle mého měl spíš znít "What Cis People Say To Trans People Vs. How we might feel about it". Aneb "Co říkáte a jak to můžeme cítit". I přesto že cílem není urazit.

Jednička je, pokud si to představím, docela otravná a nepříjemná, zvlášť když je častá. Největší průšvih který dovede ranit je podle mě č. 4 Pinkiesmile

Jinak pár z těch věcí je podle mě přehnaných, nebo záleží na stylu jakým je to řečeno.
Trojka. Pokud je to řečeno jako ležérní "whatever", asi to vyzní jinak než když se tím chlubí Pinkiesmile
5, "I'm glad you are being honest with me" Pokud je to řečeno ve stylu "díky že mi důvěřuješ natolik že ses mi svěřil / svěřila", asi s tím bude mit problém málokdo. Zvlášť když se s tím právě svěřil.
Odpovědět
Nemyslím, že je to míněné tak, jak myslíš. Myslím, že "Translates cissexist bs" by autor nepoužil, kdyby chtěl jenom upozornit na to, jak něco může vyznít (jak píšeš, tón je důležitý). "I don't have a problem with trans people" samo o sobě by těžko vyznělo jako opak.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Ano, ten "BS" je tam hodně špatně. U spousty lidí co tohle řeknou to není "BS", ale prostě snaha něco říct, možná i polichotit a nevědomé trefení se do citlivého místa. Jinak je to ovšem více méně správné, jen úhled pohledu je zle. Prostě, nemůžem se na to dívat stylem "celý svět se nás snaží zranit", i když se mu to občas povede. Za mě je ten komix celkem v pohodě, když si z toho vezmeš správné věci a odfiltruješ "BS" autora Rainbowlaugh
Odpovědět
Víc než samotný komiks mě spíš zaujaly ty komentáře pod ním.
Co se tam občas objeví je krásná ukázka toho, že vůbec nezáleží na tom, co někdo řekne. Pokud to budeme dostatečně dlouho overanalyzovat, vždycky si na tom najdeme to svoje.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)