Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 1.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Velká Logo Challenge - skoro hotovo :)
#1
Lightbulb 
Ahoj všichni tvůrci a fanoušci umění!

V reakci na loga, která se nám tu vystřídala v poslední době, jsem se rozhodla uspořádat challenge pro místní kreslíře a malíře. Jejím cílem bude vytvořit zásobu log, která by se v průběhu následujícího roku objevovala v záhlaví fóra.

Máme sice šikovné grafiky, kteří jsou schopní "poslepovat" logo z vypůjčených vektorů, ale máme taky řadu tvůrců s originálním stylem, jejichž tvorba si zaslouží propagovat a reprezenovat fórum. Některé z nich jsem oslovila prostřednictvím SZ, ale nemám přehled o všech: další se samozřejmě mohou hlásit přímo zde. Pinkiesmile

Pravidla budou jednoduchá:
Citace:1. Každý z tvůrců si vybere jeden měsíc v roce.

2. K danému měsíci vytvoří tématické / sezónní logo pro fórum. Povolená je pouze originální tvorba (žádné překreslování ani postahované vektory). Techniku si zvolí sám autor.

3. Aby někdo nebyl zvýhodněn tím, že si vybere pozdější měsíc, budou všichni mít stejný termín a to je 24. dubna. Hotová loga zasílejte přímo mně (upřesním kam).

4. Logo musí splňovat pravidla fóra, stejně jako pravidla pro logo. Nezapomeňte do svého výtvoru zakomponovat název fóra Bronies.cz. OC jsou povolena, ale nepřehánějte to se sebepropagací.

Přihlášky a veškeré dotazy směřujte sem do vlákna. Těším se na spolupráci!



Účastníci:

Květen: Baterka
Červen: TheBlackie
Červenec: Alkel_U3
Srpen: Frolda
Září: Drawirm
Říjen: Neko.Cross
Listopad: Jeryk
Prosinec: AppleBloosomStar
Leden: Farglider
Únor: Quint-t-W
Březen: Mácaman
Duben: Cally
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#2
Jop, půjdu do toho. Už teď mám něco na mysli pro červenec Pinkiesmile
Odpovědět
#3
Dobře, píšu si Pinkiesmile Ještě nemusíš začínat nic tvořit, ozvu se, až vás (nás) bude dostatek a pak se rozdělí měsíce.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#4
Jasně. Tohle by mohla být ta správná motivace, která by mohla prolomit to moje období kreativního sucha. Otázka který měsíc vybrat Pinkiesmile .
"...I always thought they were lighthouses..."
"...Billions of lighthouses, stuck at the far end of the sky." - River (To the Moon)


http://farglider.deviantart.com/
Odpovědět
#5
Připnuto Twilightsmile go for it everypony!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#6
Rád se přidám Pinkiesmile ^^
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#7
A bude s logy prostor i pro nekreslíře, nebo už budu mimo? Protože na kreslení rukou nemám ani pořádnou tužku, ani cit v ruce, ani představivost v hlavě.

Myšleno tak, jestli můžu udělat občas logo a dostane se na forum i když nebude ručně kreslené. Nechystám se účastnit challenge.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#8
niemand: Určitě. Účelem challenge není připravit tě o prostor Pinkiesmile Šlo mi hlavně o to, aby byla nějaká dlouhodobá zásoba log a nestalo se zase, že pro x týdnů prostě nebude nic nového.

Baterka: nechceš to poslat Flaimovi rovnou a udělat ještě jedno přímo pro challenge? Já jsem měla v plánu začít až květnem, a ptáčci se většinou začínají líhnout dřív Pinkiesmile
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#9
Cwossie - docela me laka to taky zkusit. Jsem sice absolutni "antivytvarnik", ale jak se rika, kdyz buh dopusti i motyka spusti Rainbowlaugh treba stvorim neco zajimaveho Pinkiesmile jen bych se jeste rad zeptal jak moc to musi byt "tematicke/sezonni"? Znamena to ze logo musi mit neco spolecneho s tim urcitym mesicem, jestli to dobre chapu? Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#10
Já bych se klidně zapojila... Rainbowlaugh Nedělá mi problém ^^
Ale chci listopad nebo říjen Heart
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)