Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
V PMkách jsem si všimnul, že pokud pošlu zprávu více příjemcům a chci se zpětně podívat komu byla tak se po rozkliknutí u některých lidí zobrazuje "(nic)", link vede na správného uživatele.
   
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
And they sed, It isnt possible..
It is here
czAdamV Napsal(a):Fórum bylo aktualizováno na nejnovější verzi MyBB. Zároveň by měl být vyřešen problém s otevíráním profilů na tapatalku.
madA is god!
Thanks!
--- Poslušne hlásim, že to znova funguje.


Přiložené soubory Miniatury
   
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
U mě taky, horray! Rainbowlaugh Rainbowlaugh

[Obrázek: fa7c183fd0e10e7356f4757f90f00a1c.jpg]
Odpovědět
$ver = 'Tapatalk 4.9.5'
Je síce pekné, že pri prehliadaní fóra je vždy ako prvé vlákno "Všeobecné pravidlá Fóra" Ale Tapatalk mojej verzie (neviem jak to majú lidi vo vyšších) nezobrazuje správne, res. nepoužova MyBB tagy. Takže mi vyleze neformátovaná stena/zmes textu a MyBB znakov. Možno je to nejaká predĺžená funkcia toho špeciálneho (nultého) vlákna, kedže sa tam vo web verzii nezobrazuje hodnotenie admina, čo ich napísal.
Obrázok: [Obrázek: 034991048bdde3cb65fbbf2b287cf0f6.jpg]

Neviem či sa to dá opraviť, ak jedine nechceným updatom Tapatalku.


EDiT: Tento problém bol tuším aj pred prechodom fóra na vyššiu verziu.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
To bude spíš problém tapatalku, já mám 5.7.0 a mám stejný problém Applejackunsure
Meow?
Odpovědět
Mám aktuální verzi 5.7.2 a tenhle problém nemám.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Zasa taký polnočný nápad.
Prezeral som si staré vlákna (2013) no a boli v nich plno plno neplatných url na obrázky. Je to škoda, potom neviem, na čo ľudia vlaste reagovali.
Čo chcem povedať, je, že väčšina image hostingov meria čas od posledného pristúpenia k obrázku. A ak je to dlhšie ako, npr. 6 mesiacov (neviem, aké časy majú jednotlivé hostingy) tak fotku zmaže. Toto spôsobí ten neplatný link a dieru v histórii. Preto navrhujem, že nejakým spôsobom, by mohol nejaký bot (Chrysalis?) navštevovať takto pravidelne vlákna, aby sa zachovalo čo najviac obrázkov. (Prípadne iba tie linky) A ak by to išlo, vymazať jeho návštevu z počtu pozrení. Ak teda nevznikne pravidlo, "Keď všetkým zvýšiš, nikomu nezvýšiš."
Neviem, či sa bude ale chcieť niekomu s tím babrať, no.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
To je věc co mě taky šve. Projel jsem si vlákna Quality art. a fandom Twilight uplně celí abych si ztáhl všechny Twilightinky do zbírky. Zatim mam asi 300. No a některé měli neplatné url
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
AleXan: V podstatě sis odpověděl sám. Pokud by to někdo udělal, tak klidně, ale fórum nemá kapacity na to, aby se všechny obrázky stahovaly a ukládaly lokálně.
Meow?
Odpovědět
Ako alternatívne riešenie ponúkam svoj malý grabber tu: http://ponythread.ponyville.cz

Zadajte tam URL nejakého vlákna na fóre a on vám vygeneruje zoznam linkov všetkých obrázkov ktoré nájde.
Nedokáže sa pozrieť na cieľovú adresu a zistiť, či obrázok na hostingu ešte je alebo nie, takže medzi linkami budú aj mŕtve.
Ak to ale skombinujete s downloaderom ako DownThemAll, stiahne vám to len živé linky (bez chýb 404,403 apod.) To je veľká pomoc.

Je to celkom milý nástroj, takže snáď pomôže Pinkiesmile
P.S. screw CSS
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)