Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 7: Newbie Dash
#21
Pinkie věděla jak to skončí, proto si dala dělat zrůdnou horu vaty, aby přišla přesně na čas a Dashie se nezabila Rainbowlaugh

Dávej pozor na to, kam se chceš dostat, mohlo by se ti to splnit...

Chudinka Dashie a její opět pošlapané ego...ale tak týmová synchronizace nefunguje Rainbowlaugh

Nu, uvidíme co bude dál Pinkiesmile
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
#22
Kdyby mi tohle někdo udělal když bych došel domů ze školy nebo z brigády tak už nežije. Twilightangry2
[Obrázek: bxzTEKA.jpg]
Odpovědět
#23
Spitfire přistávající před RD a Scoot:

[Obrázek: c9433f9b12ec76b9445d856344d82d1a]
Odpovědět
#24
Tak, ze začátku to byl celkem dobrý set-up a epizoda dostala slušný potenciál. Nicméně, ten prostředek vše zničil. Jedním slovem: Cringe.

Moje myšlenky, když jsem viděl RD s Pinkie haircutem? "Tohle je vyloženě hloupé. Ale určitě to bude maximálně 15 sekund trapné situace a zbytek epizody zas bude ok. Hlavně ať nenapodobuje nikoho dalšího."

Obecně, Dash byla celou epizodu "Out of Character" (nebo jak se tomu nadává...)
To, že se takhle chovala pod stresem chápu, ale moc s tím spokojený nejsem.

Konec byl ok, trochu zlepšil dojem z epizody, ale stejně to beru jako podprůměr. Zatím nehorší v S6.
All problems are illusions of the mind.

- Eckhart Tolle


Odpovědět
#25
Dashiin výraz když se stala aktivním Wonderboltem :3 Heart A pak je tu tohle.
A taky se vyplnil Dashiin osud, který pro něj plánovala Lauren. Je skvělé vidět, že to pořád pokračuje.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#26
Já bych strašně nerad sklouzl ke konstantním nadávačům a věčným nespokojencům, ale asi je něco špatně, když se mi z celé zatím odvysílané šesté série líbil tak jeden, možná jeden a půl dílu. A celkově považuji EQG 2 a 3 za lepší díla než celou pátou a dosud šestou sérii dohromady.

Další díl o tom, že je Dash namyšlená tentonons, která si přes vlastní pýchu nevidí na špičku nosu.

Až na občasné světlé momenty jako Pinkie a Rainbow Trash a RD napodobující mane 6 (být jako ostatní neznamená ztratit sebe, muselo se to v těch dílech opakovat už tolikrát, že by sis to mohla už konečně zapamatovat, duhovko), a chudáka Spika s cukrovou vatou, mi to připadalo velmi zlé.

Snad se to zlepší a šestá série ještě ukáže své kouzlo a sílu.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#27
Už mě nebaví to tady plusovat a mínusovat, prostě je to zase vtipná epka se spoustou výrazů, u kterých jsem brečel smíchy Rainbowlaugh
Way to go!
Odpovědět
#28
Opět musim vyzdvihnout kluky od titulků. Dal jsem si ten díl s nimi a normálně mi to hodilo ten díl ještě o stupínek víš Rainbowlaugh

"Tož mňe řiké Opřemná Hřebico... " Takový nářečí jsem fakt nečekal. Rainbowlaugh

To s tím, jak si dávala ty osobnosti kamarádek jsem měl za poněkud trapnější moment. Ale teď s těma titulkama to považuju za ultra funny Rainbowlaugh

Tož dobré to máte borci. Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)