Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 8: A Hearth's Warming Tail
#1
HD CZ:





O epce:
SG trápí deprese a špatná nálada, Twilight se jí snaží vyléčit čtením jejich oblíbených Hearth's Warming příběhů.
Odpovědět
#2
No tak to zní jako pěkná nuda Rainbowlaugh Ale možná se snad dozvíme něco novýho z historie Twilightsmile
Odpovědět
#3
Na túto sa tiež veľmi teším. Tak strašne dúfam, že sa dozvieme aj niečo viac z minulosti Starlight... Možno o rodine, keďže to bude.. zjavne Vianočná epizóda?
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
#4
Tak ten obrázek mě dorazil Rainbowlaugh
Odpovědět
#5
-Premiéra za dlouho Twilightoops
+Chudák Starlight
+Twi nám něco přečte
+Něco z historie?!
+Heart Warming ep.
+Spoiler Alert Rainbowlaugh
Odpovědět
#6
HYPE! HYPE! HYPE! HYPE! HYPE!
Já se tak těším. Zase něco nového o zemi našich poníků. SG a Twi (já je snad začnu shipovat). Klidná epizoda. Yea! Ať už je tady.
Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět
#7
Video. :3


https://www.youtube.com/watch?v=NSiQczs1EKA

Ta hříva! Rainbowlaugh Hříva dělá záporáka!

Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět
#8
Nééééééééééééééé
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#9
To je možná ještě před založením vesnice? Vzhledem k obleku to vypadá jako snad středověk v Equestrii. Rainbowlaugh
BTW to by pak bylo od založení vesnice daleko...
Odpovědět
#10
Som absolútne zmätená. Popis hovorí, že Twilight má rozprávať Starlight Vianočný príbeh. Ale ukážky potvrdzujú, že príbeh sa bude hrať. Zvláštne. A keď má Starlight depresie, nevidí sa mi v pohode dávať jej rolu záporáčky. Zdá sa, že táto epizóda bude zas sklamaním. "No second prances" mám veľmi rada, ale tiež má dosť vážne muchy v charaktere Starlight. Zatiaľ sa epizódy o Starlight v season 6 pre mňa neosvedčili. Ak sa v tejto novej nedozvieme o Starlight nič nové (rodina, minulosť, niečo podstatné), nevyvolá s ňou súcit a proste jej zlá nálada bude súvisieť s akousi bezdôvodnou nenávisťou k Vianociam, alebo niečím tohto "mean-spirited" charakteru a ak bude hra len kopírovať "Hearth's Warming Eve", tak to bude u mňa ďalší prepadák a stratím vieru v jej epizódy. Tak strašne dúfam v nejaké feels voči Starlight, nie odpor.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)